Manipulowanie mieszkańcami

/ 26 odpowiedzi
Czemu p.Cxubacki i p.Pawlak uważają,ze ludzie nabiorą się na ich strategie.Jesli są razem,a zawsze tak było to powinni wystawić jednego kandydata,a nie robic z ludzi bałwanów.Tak nie powinno być.Bardzo mi się to nie podoba.

Sam jesteś Bałwan! Po to jest I i II tura, żeby wyłonić prawdziwą, demokratyczną większość. Wystarczy, że Osiecki i Małecki byli razem w I – i mam nadzieje, że to pogrąży Osieckiego, jemu na pewno wynik nie wzrośnie (raczej spadnie), bo nie ma już więcej paliwa społecznego… 

(2014/11/22 11:02)
Ale Ty chyba masz jakieś paliwo,które Cie napędza ? ciekawe jakie i kto je sponsoruje ?Osiecki to najlepszy Burmistrz,a jego paliwem są ludzie,którzy mieszkają w tym miescie

(2014/11/22 11:08)
idź już chłopie do tego rzeźnika lepiej, tylko może już bez żony ;-) a może ów Rzeźnik to Bidon, w sumie to może być jego nowa ksywa za kilka tygodni, gdy chłopaki zaczną się bawić Powiatem... bo wierze że z Miasta go skutecznie wykopiemy! 

(2014/11/22 11:32)
Mieszkańcy Sochaczewa to nie paliwo dla Osieckiego a raczej dojna krowa. Czubacki to przedsiębiorca, który sam do wszystkiego doszedł. A Pan O to odwieczny urzędniczyna, który tylko liczy na łatwe pieniądze.

(2014/11/22 11:34)
Od kiedy grajka nazywa sie przedsiębiorcą ?

(2014/11/22 12:13)
Pan Czubacki zbudował i przez 20 lat skutecznie zarządzał Radiem Fama w Sochaczewie, tym samym w którym teraz promuje się Osiecki i PiS... Pewnie, lepszy rugbysta nieudacznik z dyplomem od Krupy ;)

(2014/11/22 12:20)
Kasia,mało wiesz o tym zarządzaniu..Radio w końcu odżyło bo zajmują się nim ludzie pełni pasji i zapału...co do rugbisty, to wolę jego niż marionetkę

(2014/11/22 12:31)
Hehe,kasiasta,co ty pleciesz.Jesli Politeczniki nie odrozniasz od Krupy to z tobą juz zle.Co ty tam robisz w tym UM,ze tak trzęsiesz portkami

(2014/11/22 12:54)
kolo6,grajek jak to zgrabnie złośliwisz to też forma przedsiębiorczości,trzeba mieć umiejętności i zaplecze techniczne.Z tym Radomiem to nie popisuj się znam uczelnię,działa podobnie jak krupoland oparta na wykładowcach przyjezdnych z uczelni warszawskich i to nie tych z pierwszej trójki.Tym bardziej podyplomowe kierunki,co wielokrotnie słyszeliśmy w wypowiedziach burmistrza na tematy finansowe miasta.Trochę lepiej niż Pana Krupy.

(2014/11/22 13:44)
Ile w Was jadu, ale Was boli. Ciekawe jakie Wy żeście Harvardy pokończyli.

(2014/11/22 13:57)
kobo ,masz kompleks?Gdzie tu widzisz jad,co próbujesz wmówić?Napisane suche fakty i prawda.Ps.może nie "harwardy" ale skończyli .

(2014/11/22 14:06)
Ale łatwo Cię sprowokować Plastek, każdy Twój post oprócz suchych faktów zawiera jeszcze "szpilę"(czyt. jad). Dlaczego Ty nie kandydowałeś na burmistrza, jesteś wszechobecny i taki wygadany, znasz wszystkie fakty.

(2014/11/22 14:21)
A i jeszcze do tego wykształcony.

(2014/11/22 14:22)
Nie lubię przekłamań, tak więc: głównym wkładem Pana Czubackiego w powstanie Radia Fama był wniesiony kapitał. Interes rozkręcali raczej jego dwaj wspólnicy, którzy potem z różnych względów odpadli.

Potem radio prowadziła żona Pana Czubackiego.

Ze skutkiem takim, że na początku tego roku radio i gazeta zostały sprzedane inwestorowi.

Jeden z punktów umowy sprzedaży głosi, że Pan Czubacki pozostawia sobie czasowo część udziałów w Radiu Fama (obecnie Radiu Sochaczew), ale tylko do końca wyborów.

(2014/11/22 14:36)
Nie lubię przekłamań, tak więc: głównym wkładem Pana Czubackiego w powstanie Radia Fama był wniesiony kapitał. Interes rozkręcali raczej jego dwaj wspólnicy, którzy potem z różnych względów odpadli.

Potem radio prowadziła żona Pana Czubackiego.

Ze skutkiem takim, że na początku tego roku radio i gazeta zostały sprzedane inwestorowi.

Jeden z punktów umowy sprzedaży głosi, że Pan Czubacki pozostawia sobie czasowo część udziałów w Radiu Fama (obecnie Radiu Sochaczew), ale tylko do końca wyborów.

prawda. poza tym wszystko w tej firmie szlo w barterze a pracownicy po "pincet" zlotych zarabiali. stad ten dylemat u mnie z glosowaniem na tego pana.. biznesmen to zaden.. bo dobry biznesmen potrafi zarobic pieniadze i pracownik zadowolony bedzie.. wszyscy dj ktorzy pracowali w latach 90 spieprzyli stad do lepszych stacji radiowych... nie wiem jak teraz ale radio FAMA to bylo idealne statystyczne odzwierciedlenie pracodawcow w naszym miescie.. gowno zarobisz, siedza tu ludzie bez ambicji lub wielkich umiejetnosci a ci lepsi wpadaja tu tylko na praktyke....

(2014/11/24 11:22)
Kacpersky,dokładnie tak było..wypłata marna i nie na czas..przedsiębiorca z niego marny więc jako burmistrz też się nie sprawdzi..Nie ma w nim energii i przypomina mi śnięta rybę.Miastem faktycznie będzie rządził żelichowski.Panu Czubackiemu mieszkańcy ul.Kilińskiego powinni podziękować za smród i szczury które są odkąd na terenie chemitexu jest sortownia śmieci.Gdy głosowano nad planem zagospodarowania przestrzennego dla Chodakowa, zakazującego tam działalności  firm z branży śmieciowej, po wygaśnięciu ważnych pozwoleń, głosowało 19 radnych. Jako jedyny od głosu wstrzymał się były burmistrz, prywatnie mieszkaniec Chodakowa, Bogumił Czubacki. Osiecki też parę rzeczy mógłby zmienić ale i tak wolę jego od tych dwóch panów..

(2014/11/24 12:06)
 Najważniejsze aby zaczęło się liczyć miasto a nie polityka i myślę że Piotr Osiecki to nam zapewni, chociaż bez bidona ;)

Napisała osoba która ciągle mówi że ci z PEŁO są źli i nie powinni rządzić miastem :D

(2014/11/24 13:35)
kobo nie wszystkie,tylko te o których piszę.Marny z ciebie prowokator.Odpisałem na twoje kłamstwa podając prawdziwe argumenty.Pisanie bzdur nie wszystkich bawi ale ty jak widzę odnajdujesz w tym przyjemność.

(2014/11/24 14:07)
Obudziłeś się, jak miło a już sobie myślałem, że marny ze mnie prowokator, jak się okazuje jednak nie... :)

(2014/11/24 14:56)
I kto tu używa szermierki słowno politycznej?

Zacytuje ciebie olaf.

..."kontrabandy na forum"...

(2014/11/24 16:10)