MARSZ NIPODLEGŁOŚCI 2017 „My chcemy Boga”

/ 36 odpowiedzi / 12 zdjęć

https://www.wykop.pl/link/3590111/petycja-o-uznanie-antifa-jako-organizacji-terrorystycznej/strona/10/    tutaj poprosze jeszcze o podpisnie 

(2017/10/23 15:21)

https://www.wykop.pl/link/3590111/petycja-o-uznanie-antifa-jako-organizacji-terrorystycznej

(2017/10/23 15:23)

(2017/10/24 11:29)

Przeszedł marsz nijaki bo nie wiadomo czego chcieli prawacka patologia pokazała że jednak Boga nie chcą tylko totalnej burdy, chcieli bić słabszych, szarpać, kopać przy steku wulgaryzmów i w tle z faszystowskimi hasłami, oczywiście przy usprawiedliwieniu kościółka i partii rządzącej. Policja również sie popisała, bo z ust funkcjonariusza na służbie usłyszeć "wsiadaj k..........." do kobiety to nie ma co komentować, WSTYD. Nie przekonuje mnie jak dla mnie bajeczka  domniemanym KULSONIE...  Jednym słowem ten marsz powininien być ostatni raz, a jego organizatorzy i uczestnicy powinni oszczędzić wstydu Polsce jeśli czują sie naprawde patriotami ! ! ! 

(2017/11/13 17:18)

Minister Błaszczak sie pomylił, nie wszyscy mogli manifestować i nie było bezpiecznie i spokojnie. Kobiety były szarpane, kopane, wyzywane przy użyciu wulgarnych słów których nie da sie komentować. Policja była tylko obserwatorem z mojego punktu widzenia wyglądało jakby dawali ciche przyzwolenie chuligańskim wybrykom. Ludzie chcący pokojowo zaprotestować przeciwko temu marszowi nienawiści byli ciągani po ziemi przez policje, w kwestii czy policjant powiedział k...............czy kulson nie uważam za najważniejszy temat. Nawet jeśli z ust funkcionariusza na służbie coś sie wyrwie, to policjant też człowiek stresująca praca i presja z góry robi swoje... , wystarczy słowo przepraszam. Ten marsz powinien być zdelegalizowany podobnie jak takie organizacje jak ONR, NOP, tzw. Młodzież wszechpolska słynąca z wypowiedzi swojego byłego rzecznika że "murzyn nie może być polakiem" Już nie wspomne o hasłach prowadzących marsz...

(2017/11/14 09:50)

Gorszy był ten faszystowski marsz lewicy. Wolność? jak ktos im sie nie podoba to go wyrzucali z marszu pozatym te okrzyki wyzwizka. Flagi komunistyczne oraz upa no poprostu wstyd. Stop Lewicowemu Faszyzmu!  

https://dorzeczy.pl/kraj/47146/Kominiarki-agresja-Jak-wygladal-marsz-skrajnej-lewicy-w-Warszawie.html

(2017/11/17 11:23)

Niedoczekanie Wasze. Chodźbyście nie wiem ile propagandy tu wyrzygali, nic Wam to nie da. Nikt Was nie bierze na  poważnie, bo po prostu jesteście śmieszni. Te Wasze wypociny sprawiają, że zaczynam Was żałować. Musicie strasznie cierpieć z tej niemocy. Nie poddawajcie się

(2017/11/19 09:10)

a ryje zakryte ot bohaterzy ...........................

(2017/11/19 09:56)

ONR jak i KOD są tak samo skrzywione psychicznie. Jedni w lewo a drudzy w prawo :) 

Za jednych i drugich powinniśmy wstydzić sią tak samo.

Po za tym na zdjęciu widać tylko czoło marszu, zdjęcie robione z perspektywy tzw. "żabiej" co nie pozwala zobaczyć ile osób jest na czele marszu. W marszu brało udział około 60 000 osób. 

Wszyscy przeciwnicy pokazują tylko wybrane kadry, a w sieci jest sporo zdjęć na których widać normalnych polaków z flagami Polski. 

Ale człowiek zaślepiony swoimi poglądami i wierzący w swoją nieomylność i nadludzką inteligencję swoje wywyody oprze na kilku wybranych kadrach. A dyskusja z takimi osobnikami nie ma sensu. 

Także napisałem co chciałem, a wy dalej możecie robić g*wnoburzę. Z chęcią poczytam :) 

(2017/11/19 13:58)

gaj

Niemniej Jarl to właśnie ci "zamaskowani" prowadzili tych "normalnych" w "poszukiwaniu Boga"

(2017/11/19 23:38)

Tych zamaskowanych to wiecej szło w odkrywczym hasle "historia dzieje sie dzis" bo wczoraj juz sie nie dzieje :D

(2017/11/20 14:19)