Marsz Równości w Sochaczewie?

/ 39 odpowiedzi / 2 zdjęć
":Jeden czeka na czas, na zmianę. Drugi chwyta ją energicznie, -i działa" jak mawiał -Johann Wolfgang von Goethe.Odpowiedz na pytanie: Czy jesteś za Marszem Równości w Sochaczewie? Czy jesteś za pielgrzymką środowiska osób wierzących LGBT na Jasną Góre? i uzasadnij swoją odpowiedz.
marsz równości,idą pisiory,idą pisiory ,bo kto ma iśc jak tu same pisiory,taki marsz ,a na jasną górę niech se idzie kto chce do jasnej cholery.Uzasadniać nie trzeba bo po co?

(2019/08/07 16:29)
Oooooo Tomasz wynurzył się z piwnicy, Co mądrego nam zapodasz?

(2019/08/07 19:07)
Oooooo Tomasz wynurzył się z piwnicy, Co mądrego nam zapodasz?
Tęskniłeś?... bo ja bardzo!

(2019/08/08 12:33)
Jestem za, ale Sochaczew to ciemnogród.

(2019/08/09 22:55)
first- one, dlaczego w każdym komentarzu obrażasz Sochaczewian? Jesteś nietolerancyjny a chcesz hipokryto marsze urządzać?

(2019/08/10 09:31)
Marsz Równości nie jest dla tych co w nim idą, a dla tych co go oglądają. Jak ktoś nie jest zainteresowany, niech nie wychodzi na ulicę akurat wtedy. LGBT jak chcą, to niech idą. Przecież heteroseksualni jak bedą chcieli manifestować swoje poglądy, to nikt im nie może tego zabronić. Co do pielgrzymki na Jasną Górę to idzie na nią kto chce. To sprawa jego chęci i sumienia i g... komu do tego. Krótko mówiąc: mamy mieć w TYM KRAJU wolność wyrażania poglądów. O ile oczywiście nie chodzi o faszyzm i jemu podobne.

(2019/08/10 10:35)
Napiszę tak niech idą i niech nie wracają.Kiedyś byłem z dzieckiem na placu zabaw na 600-lecia na ławce siedziały dwie dziewczyny i zaczeły się całować obejmować itp .Syn podszedł do mnie i zapytał co te panie robią .Nie potrafiłem wytłumaczyć . Tomaszu J może ty napiszesz co ojciec idąc z dzieckiem na plac zabaw ma powiedzieć dziecku jakgo zapyta. jak by to był dorosły syn to po łacinie bym mu wytłumaczył

(2019/08/10 13:52)
Gdyż sochaczewianie to pisowska ciemnota, która tylko robi bombelki i żyje z socjalu. PRLowski skansen.

(2019/08/10 20:29)
Gdyż sochaczewianie to pisowska ciemnota, która tylko robi bombelki i żyje z socjalu. PRLowski skansen.Â
TO się wyprowadź

(2019/08/10 20:40)
oczekuje szacunku i tolerancji. Wyzywa wszystkich do okoła. Lewacatwo lvl hipokryta

(2019/08/11 18:26)
Niestety przez złodziejski rząd PISowszczyków nie stać mnie, bo mnie tylko pieniądze zabierają i rozdają patologii.

(2019/08/11 19:28)
Napiszę tak niech idą i niech nie wracają.Kiedyś byłem z dzieckiem na placu zabaw na 600-lecia na ławce siedziały dwie dziewczyny i zaczeły się całować obejmować itp .Syn podszedł do mnie i zapytał co te panie robią .Nie potrafiłem wytłumaczyć . Tomaszu J może ty napiszesz co ojciec idąc z dzieckiem na plac zabaw ma powiedzieć dziecku jakgo zapyta. jak by to byłÂ dorosły syn to po łacinie bym mu wytłumaczył
Jeżeli twój syn jest niedorozwinięty i nie wie, że ludzie się kochają, i całują, to jest jego i twój problem. Ty pewnie go zrodziłeś przez pączkowanie i myśli, że mamusia go znalazła w kapuście. Po bożemu : )

(2019/08/11 19:30)
Po Marszu Równości w Płocku w którym uczestniczyłem, jestem optymistycznie nastawiony że w Sochaczewie doczekamy się również Marszu Równości.W Płocku pomijając tą homofobiczną, hetero-patologie, społeczeństwo było bardzo ciepło ustosunkowane do Marszu. Dziękuje za Honorowy Patronat Prezydentowi Płocka oraz Policji za profesjonalną ochrone wydarzenia.

(2019/08/11 22:28)
Po Marszu Równości w Płocku w którym uczestniczyłem, jestem optymistycznie nastawiony że w Sochaczewie doczekamy się również Marszu Równości.W Płocku pomijając tą homofobiczną, hetero-patologie, społeczeństwo było bardzo ciepło ustosunkowane do Marszu. Dziękuje za Honorowy Patronat Prezydentowi Płocka oraz Policji za profesjonalną ochrone wydarzenia.

Ok cieszymy się, a teraz wracaj do piwnicy

(2019/08/11 22:35)

Wracać to ty możesz, ale po zasiłek od Karaczana ciemnoto.

(2019/08/11 22:54)

Wracać to ty możesz, ale po zasiłek od Karaczana ciemnoto.Â

Miałem wątpliwości... ale teraz już niemal jestem pewny, Tomasz to Twój brat/kochanek/ojciec - niepotrzebne skreślić.

"Karaczany, hełmce(Blattodea, Blattoptera, Blattariae, Blattaria) –rządowadówz przeobrażeniem niezupełnym, liczący około 4600 gatunków[1]. Prowadzą ukryty tryb życia (kryptyczny), przeważnie nocny, są wszystkożerne." Od kiedy owady dają zasiłek ?

Czy miałeś na myśli karakana ? Wpisuj "trudne" dla siebie słowa w google zanim użyjesz ich na forum bo robisz z siebie pośmiewisko.

(2019/08/11 23:00)
Po Marszu Równości w Płocku uświadomiłem sobie skale patologii w rodzinach hetero, to było bardzo dobrze widoczne było jakiego słownictwa używały dzieci i sygnał że dzieje sie zle w tych rodzinach... Hetero-patologia postanowiła szczuć własnymi dziećmi uczestników marszu, widać było bardzo wyraznie kto tak naprawde deprawuje dzieci... A wszytko pod patronatem koordynatorów nienawiści takich jak min. Pan Jędraszewski...

(2019/08/12 09:33)
Należy sie zastanowić czy to nie idzie za daleko i na jakim etapie jesteśmy, poniżej piramida Allporta...

(2019/08/12 09:44)
jak pokazują wieki naszej historii - jestesmy tepym narodem, ktory sam co jakis czas sprowadza na siebie godzine proby, po czym sie podnosimy, jestesmy z tego dumni, troche spokoju i od nowa polska ludowa

a w tym czasie inne narody sie rozwijaja i zyja we wzglednym spokoju

nic tego nie zmieni.

(2019/08/12 10:10)
Po Marszu Równości w Płocku uświadomiłem sobie skale patologii w rodzinach hetero, to było bardzo dobrze widoczne było jakiego słownictwa używały dzieci i sygnał że dzieje sie zle w tych rodzinach... Hetero-patologia postanowiła szczuć własnymi dziećmi uczestników marszu, widać było bardzo wyraznie kto tak naprawde deprawuje dzieci... A wszytko pod patronatem koordynatorów nienawiści takich jak min. Pan Jędraszewski...
Pełna racja. Wystarczy otworzyć okno i posłuchać jak bombelki naszych dumnych madek Polek żyjących z zasiłku od PISu się do siebie odzywają. Wulgaryzmy, chamstwo, prostactwo. Oto obraz Polski i Polaków.

(2019/08/12 17:34)
Zachęcam do obejrzenia krótkiej (5:38 min) relacji z płockiego marszu równości.
https://www.youtube.com/watch?v=L7_TYhOzncA

Największe wrażenie zrobił na mnie Pan w 1:40 min, który dostał od organizatorów flagę i nawet nie wie co to za flaga. Pan (jak twierdzi) jest od osób wspierajacych i pewnie nawet nie wie do jakiego miasta go przywieźli.

No i jeszcze jedno. Na tym filmie potwierdziło sie to, co wielu podejrzewało: że te wszystkie parady równości cyrk objazdowy na który ściągani są ludzie z całej Polski.
Potwierdzeniem tego są słowa Pani w 1:35 min, która chce aby przyjechali do Kalisza, bo rodowitych wyznawców ideologii LGBT w Kaliszu jest za mało i trzeba ich wspomóc.

(2019/08/12 18:31)
Oto jak polskie bombelki żyjące z 500+ nauczone są kultury i miłości od swoich hetero-katolickich rodziców
https://twitter.com/PiotrFijakowsk1/status/1160239447906144257
Patologia i syf.

(2019/08/12 20:21)

gaj