Marsz Równości w Sochaczewie?

/ 46 odpowiedzi / 4 zdjęć
@first-one
Jedno jest pewne. Ta zdrowa młodzież będzie zawierać związki z osobami płci przeciwnej, z których będą rodziły się dzieci i w ten sposób przetrwa Naród Polski.
A ile pokoleń przetrwa Twoja społeczność LGBTQ+?

Jak to kiedyś napisał Kacperskyy w jednym ze swoich postów:
"ja powiem tylko tak, czysto akadamickie rozwazanie. mamy 3 swiaty: w jednym swiecie mamy 100 par hetero, na drugim swiecie mamy 100 par gejów i na 3 swiecie mamy 100 par lesbijek.
która cywilizacja przetrwa? I nie mowcie mi wiecej ze cos jest zgodne z natruą. Natrua wie lepiej."

(2019/08/13 06:25)
zjeżdżają z całej Polski,sugerując że w takim Płocku i innych miejscach są ich tysiące,generują koszty związane z ochroną i bezpieczeństwem,warto obejrzeć ustawkę
https://youtu.be/hiZLPuKbATA

(2019/08/13 09:58)
PISowska telewizja seksualizuje dzieci na żywo, ale wyborcy pobożnych socjalistów nie widzą nic złego, że dorosły facet bezceremonialnie na wizji mówi do dziecka, że dobrze się ru**a. Polska pod rządami PIS osiąga poziom jaskiniowców. Zanik kultury i moralności.
https://www.wykop.pl/link/5087265/tvp-2-bezlitosnie-seksualizowala-dzieci-podczas-festiwalu-disco-polo/

(2019/08/13 17:45)
PONIZEJ WSZYSTKIE WPISY W TYM WĄTKU MOIM ZDANIEM CZEGOŚ CO MUSI BYĆ SFLUSTROWANYM NIEUDACZNIKIEM, Z USUNIĘTĄ LUB SAMOISTNIE ZANIKLĄ LWIĄ (ok. ¾) CZĘŚCIĄ MÓZGU CO MUSI !!! BYĆ GŁÓWNĄ PRZYCZYNĄ INNEJ FORMY KONWERSACJI NIŻ OBRAŻANIE KUDZI O INNYCH POGLĄDACH POLITYCZNYCH, RELIGIJNYCH, WYZNANIOWYCH CZY ORIENTACJI SEKSUALNEJ. Cytaty:
„first-one” „Jestem za, ale Sochaczew to ciemnogród. (2019/08/09 22:55)
Gdyż sochaczewianie to pisowska ciemnota, która tylko robi bombelki i żyje z socjalu. PRLowski skansen. (2019/08/10 20:29)
Niestety przez złodziejski rząd PISowszczyków nie stać mnie, bo mnie tylko pieniądze zabierają i rozdają patologii. (2019/08/11 19:28)
Jeżeli twój syn jest niedorozwinięty i nie wie, że ludzie się kochają, i całują, to jest jego i twój problem. Ty pewnie go zrodziłeś przez pączkowanie i myśli, że mamusia go znalazła w kapuście. Po bożemu : ) (2019/08/11 19:30)
Wracać to ty możesz, ale po zasiłek od Karaczana ciemnoto. (2019/08/11 22:54)
Pełna racja. Wystarczy otworzyć okno i posłuchać jak bombelki naszych dumnych madek Polek żyjących z zasiłku od PISu się do siebie odzywają. Wulgaryzmy, chamstwo, prostactwo. Oto obraz Polski i Polaków.(2019/08/12 17:34)
Oto jak polskie bombelki żyjące z 500+ nauczone są kultury i miłości od swoich hetero-katolickich rodziców https://twitter.com/PiotrFijakowsk1/status/1160239447906144257Patologia i syf. (2019/08/12 20:21)
>>>>Dla niego te dzieci to zdrowa młodzież, która uchroni Polskę przed lewacką inwazją z zachodu i powrócimy do starych, dobrych ruskich wartości oraz (nie)moralności.
(2019/08/13 03:45<<<<JEDYNY WPIS W KTÓRYM NIE OBRAŻA SOCHACZEWIAN I RESZTY POLEK I POLAKÓW, Aż dziw bierze ?!<<<<
PISowska telewizja seksualizuje dzieci na żywo, ale wyborcy pobożnych socjalistów nie widzą nic złego, że dorosły facet bezceremonialnie na wizji mówi do dziecka, że dobrze się ru**a. Polska pod rządami PIS osiąga poziom jaskiniowców. Zanik kultury i moralności.
https://www.wykop.pl/link/5087265/tvp-2-bezlitosnie-seksualizowala-dzieci-podczas-festiwalu-disco-polo/ (2019/08/13 17:45)”
-------------------
Pozwolę sobie też i ja coś od siebie w wątku doda, ale najpierw kilka prostych pytań do …… (napisałbym co o nim myślę, ale zbyt dużo jak na tak zacne forum musiałbym w odpowiedzi na powyższe wpisy inwektyw użyć), do tego „first-one”
1.W jednym ze swoich wpisów nazywasz TVP „telewizja pisowska”, za pewne nazywasz TVP tak dlatego , że popiera obecny rząd to oczywiste. PYTANIE – CZY WSKAŻESZ 1 – JEDNĄ TV PUBLICZNĄ NA ŚWIECIE DOTOWANĄ PRZEZ RZĄD LUB OPCJĘ W DANYM MOMENCIE RZĄDZĄCĄ KTÓRA NIE BĘDZIE POPIERAĆ RZĄDZĄCYCH I ROBĆ IM NAZWIJMY TO PROPAGANDY DODATNIEJ? Wskażesz?
2.Napisałeś do jednego z adwersarzy o Jego synu – „niedorozwinięty” (na Jego miejscu żądał bym satysfakcji !, o ile wiesz co to oznacza?) Nie jest to jednak pytanie, brzmi ono – TY SWOJEGO SYNKA (o ile go masz?) EDUKOWAŁEŚ SEKSUALNIE JUŻ OD 1-GO ROKU ŻYCIA ŻE JEST „DOROZWINIĘTY” W MATERII WYMIANY PŁYNÓW ORGANICZNYCH NA ŁAWCE PRZY PLACU ZABAW DLA DZIECI !!! PRZEZ DWIE OSOBY TEJ SAMEJ PŁCI ?
3. PO CO MIESZKASZ W SOCHACZEWIE SKORO WG ciebie „to ciemnogród”, PO CO W OGÓLE MIESZKASZ W POLSCE SKORO NIE SZANUJESZ POLEK I POLAKÓ O W/W ODMIENNYCH POGLĄDACH ?
OGÓLNIE – to przez moment było mi cię żal, ale myślę sobie, że sam pracujesz bo anonimowo można na taką ocenę z pewnością nie tylko moją jak w pierwszym zdaniu mojego wpisu.
WRACAJAC DO TEMATU ZAŁOŻONEGO WĄTKU – marsz równości uważam za zbędny z kilku powodów:
1.W swietle praw obywatelskich ludzie wyznający ideologię lbgit byli i są nam przecież równi, zaś co do spraw natury to nie byli, nie są i nigdy tzw. normalnym – mieszanym płciowo rodzinom ponieważ sami sobie metodami naturalnymi nigdy dwie kobiety lub dwóch facetów dziecka nie zrobi – do tego potrzebne są mężczyzna i kobieta ! Natura tak zdecydowała !!!
2.Jeśli chodzi o równość to po co prowokują na tych marszach obrażając wierzenia chrześcijan ? Nie jestem fanatykiem, ale tęczowa flaga Polski, tęcza wokół wizerunku Matki Bożej wk… a i mnie, a im tego więcej tym bardziej odbieram to za marsze prowokacji !!! a nie marsze równości. Wystarczy. Co do pielgrzymek niech każdy decyduje za siebie .
Na koniec napiszę na serio co myślę o obecnej ruchawce lbgit w Polsce – JAK DLA MNIE TO MANIFESTACJE POLITYCZNO – WYZNANIOWE MAJĄCE NA CELU WZNIECENIE W POLSCE ZAMIESZEK, ROZRUCHÓW I ROZLEWU NASZEJ POLSKIEJ KRWI być może sponsorowanej zza granicy, a na bank przez nic nie proponującej nam dziś oprócz „obalenia” opozycji.
Lbgit mi nie przeszkadzają jeśli podobnie jak ja i wielu mi podobnych w tym też kilkoro znanych mi Osób homo takie swoje problemy, troski i radości zostawiają w swoim domu.
Pozdrawiam samodzielnie myślących, szanujących innych ludzi i taktownych !

(2019/08/15 22:21)

gaj
....................................................................................w sumie
nie powinno dziwić
że uczucia
wzbudzają tyle uczuć

:)
Dobrze jest pamiętać że uczucia są irracjonalne.
Trudno ludziom nad nimi zapanować.
Z miłością chwycą za broń.
Z miłości będą zabijać.
Tak świat zmierza do wojny.
Pierwsza uczuciowa wojna światowa.
Nieźle brzmi. ;)

(2019/08/15 23:18)
chapeaubas niezalezny, w punkt.
LGBTQSDPBOJFSDPFIE to środowisko samych hipokrytów. W każdej swej wypowiedzi udowadniają swój faszyzm i swoją nienawiść do innych.

(2019/08/16 00:45)
„TOM1” – napisałeś, że byłeś na marszu „równości”, opisałeś co tam widziałeś i słyszałeś OK., fajnie, niesiesz tabliczkę lub kartkę ze słowami „POLSKA PRZECIW PRZEMOCY”.
Tylko jakim ja się pytam jakim prawem używasz napisu „POLSKA” niosąc tęczową flagę? Barwy Polskie to BIEL I CZERWIEŃ ! nie tęcza . Niesiesz takie słowa zwieńczone sercem a we wpisie swoim z (2019/08/11 22:28) używasz takich oto słów „…homofobiczną, hetero-patologie…”, zaś we wpisie z (2019/08/12 09:33) „…Hetero-patologia…” i uważasz te słowa za pokojowe? Nie, nie, one wcale nie są prowokacyjne podobnie jak ta mszy w tęczowej sutannie, jak do zhańbionego !!! tęczą obrazu Matki Bożej, o innych profanacjach nie będę wspominała. Zachowania tych środowisk na marszach są skandaliczne – wywalanie genitaliów, ludzie – psy w kagańcach itp. itd. Nie wiem czy zaliczasz się do środowiska LBGiT i nie interesuje mnie to, ale podobnie jak wiele osób w tym także będących gejami czy lesbijkami (a poznałam Ich kilkadziesięcioro w swoim żywocie) , że ze swoją intymnością, ze swoimi genitaliami powinno zostawać się w swoich pieleszach i zaciszu domowym – nago to biegali ludzie pierwotni z mało rozwiniętymi mózgami jeszcze. Prosiłabym także adwersarzy o nie wciskanie wszystkich o odmiennym ich poglądach do pis’owskiego worka bo nie wszyscy którzy się z wami nie zgadzają to ludzie głosujący na pis. W pełni popieram wpis przedmówcy „niezależny” dot. wymienionego w nim „pana” jaki i marszów-prowokacji, bo to nie są marsze „równości” to marsze mające jeden jedyny cel : skłócenie Narodu Polskiego ! wywołanie zamieszek na tle religijno-polityczno-ideologicznym, rozlew Polskie krwi (jakby jej mało się polało na świecie w naszej przeszło 1000-letniej historii) na koniec kolejne rozbiory Polski !!!. Wczoraj w Polsacie i TVP mówiono o zatrzymaniu przez Polaków bolszewizmu przed najazdem na zachód, zapomnieli dodać o zatrzymaniu przez Polaków napływu islamizmu po Wiedniem – min. 2 x ratowali Polacy Europę zach. a dziś żabojady i szwaby na nas Polkach i Polakach psy wieszają nazywając polskich patriotów „nazistami” , „homofonami” itp. a wtórują im pseudo polacy z poko, oferująca nam obalanie opozycja i myślę że też ci radykalni wędrowcy ze środowisk LBGiT, tak, tak wędrowcy, bo jak oglądnąć relacje z Płocka, Wa-wy czy Białegostoku to widać sporo tych samych gąb.
Uważam, że jak chcą zrobić w Sochaczewie marsz to tylko mieszkający w Sochaczewie – żadnych prowokatorów z zewnątrz, ale marsz bez znaków i symboli obrażających jakiekolwiek środowisko ! Jeśli chcą obrażać i prowokować niech jadą do np. Chin i popróbują buddystów obrażać umieszczając tęczowego buddę lub flagę chińską niech na tęczową przerobią, może do Iranu pojadą islamistów obrażać i prowokować ? Nie bo strach im nie pozwoli ! Putin pokazał jak należy postępować z tęczowymi prowokatorami! Zwyczajni , nie prowokatorzy i nieoplacani przez zachód i poko Panowie geje, Panie lesbijki, Panie – Panowie biseksualiści czy Panie – Panowie transwestyci nie wychodzą na ulicę szczuć i jątrzyć, a swoje przekonania czy ideologie mają dla siebie , a o nich wiedzą tylko ci którym oni sami chcą powiedzieć - taka jest prawda.
Miłego dnia

(2019/08/16 09:46)

gaj
KStku. Wczoraj była rocznica BItwy Warszawskiej. Pewnie jak przyjdzie dzień 12 września w którym wypada rocznica Bitwy pod Wiedniem, będą jakieś obchody.
Może nawet Rząd porozumie się z władzami Austri i zrobią wspólnie uroczystość z tej okazji.
Może inne państwa pomne na zasługi Polski w ich obronie przed islamizacją, dołączą się do tego wydarzenia. Może Koścół, który też był w niebezpieczeństwie, pomoże zorganizować imprezę.
W obywatelskiej, tolerancyjnej, szanującej prawa ludzi Europie jest to możliwe.
Potrzebni są jeszcze tylko ludzie, którzy dostrzegą taką możliwość. Zajmną się tym. Przekonają innych że warto.

(2019/08/16 11:44)
PONIZEJ WSZYSTKIE WPISY W TYM WĄTKU MOIM ZDANIEM CZEGOŚ CO MUSI BYĆ SFLUSTROWANYMÂ NIEUDACZNIKIEM, Z USUNIĘTĄ LUB SAMOISTNIE ZANIKLĄ LWIĄ (ok. ¾) CZĘŚCIĄ MÓZGU CO MUSI !!! BYĆ GŁÓWNĄ PRZYCZYNĄ INNEJ FORMY KONWERSACJI NIŻ OBRAŻANIE KUDZI O INNYCH POGLĄDACH POLITYCZNYCH, RELIGIJNYCH, WYZNANIOWYCH CZY ORIENTACJI SEKSUALNEJ. Cytaty:
„first-one” „Jestem za, ale Sochaczew to ciemnogród. (2019/08/09 22:55)
Gdyż sochaczewianie to pisowska ciemnota, która tylko robi bombelki i żyje z socjalu. PRLowski skansen. (2019/08/10 20:29)
Niestety przez złodziejski rząd PISowszczyków nie stać mnie, bo mnie tylko pieniądze zabierają i rozdają patologii. Â(2019/08/11 19:28)
Jeżeli twój syn jest niedorozwinięty i nie wie, że ludzie się kochają, i całują, to jest jego i twój problem. Ty pewnie go zrodziłeś przez pączkowanie i myśli, że mamusia go znalazła w kapuście. Po bożemu : ) (2019/08/11 19:30)
Wracać to ty możesz, ale po zasiłek od Karaczana ciemnoto. (2019/08/11 22:54)
Pełna racja. Wystarczy otworzyć okno i posłuchać jak bombelki naszych dumnych madek Polek żyjących z zasiłku od PISu się do siebie odzywają. Wulgaryzmy, chamstwo, prostactwo. Oto obraz Polski i Polaków.(2019/08/12 17:34)
Oto jak polskie bombelki żyjące z 500+ nauczone są kultury i miłości od swoich hetero-katolickich rodziców https://twitter.com/PiotrFijakowsk1/status/1160239447906144257Patologia i syf. Â(2019/08/12 20:21)
>>>>Dla niego te dzieci to zdrowa młodzież, która uchroni Polskę przed lewacką inwazją z zachodu i powrócimy do starych, dobrych ruskich wartości oraz (nie)moralności.
(2019/08/13 03:45<<<
https://www.wykop.pl/link/5087265/tvp-2-bezlitosnie-seksualizowala-dzieci-podczas-festiwalu-disco-polo/ (2019/08/13 17:45)”
-------------------
Pozwolę sobie też i ja coś od siebie w wątku doda, ale najpierw kilka prostych pytań do …… (napisałbym co o nim myślę, ale zbyt dużo jak na tak zacne forum musiałbym w odpowiedzi na powyższe wpisy inwektyw użyć), do tego „first-one”
1.W jednym ze swoich wpisów nazywasz TVP „telewizja pisowska”, za pewne nazywasz TVP tak dlatego , że popiera obecny rząd to oczywiste. PYTANIE – CZY WSKAŻESZ 1 – JEDNĄ TV PUBLICZNĄ NA ŚWIECIE DOTOWANĄ PRZEZ RZĄD LUB OPCJĘ W DANYM MOMENCIE RZĄDZĄCĄÂ KTÓRA NIE BĘDZIE POPIERAĆ RZĄDZĄCYCH I ROBĆ IM NAZWIJMY TO PROPAGANDY DODATNIEJ? Wskażesz?
2.Napisałeś do jednego z adwersarzy o Jego synu – „niedorozwinięty” (na Jego miejscu żądał bym satysfakcji !, o ile wiesz co to oznacza?) Nie jest to jednak pytanie, brzmi ono – TY SWOJEGO SYNKA (o ile go masz?) EDUKOWAŁEŚ SEKSUALNIE JUŻ OD 1-GO ROKU ŻYCIA ŻE JEST „DOROZWINIĘTY” W MATERII WYMIANY PŁYNÓW ORGANICZNYCH NA ŁAWCE PRZY PLACU ZABAW DLA DZIECI !!! PRZEZ DWIE OSOBY TEJ SAMEJ PŁCI ?
3. PO CO MIESZKASZ W SOCHACZEWIE SKORO WG ciebie „to ciemnogród”, PO CO W OGÓLE MIESZKASZ W POLSCE SKORO NIE SZANUJESZ POLEK I POLAKÓ O W/W ODMIENNYCH POGLĄDACH ?
OGÓLNIE – to przez moment było mi cię żal, ale myślę sobie, że sam pracujesz bo anonimowo można na taką ocenę z pewnością nie tylko moją jak w pierwszym zdaniu mojego wpisu.
WRACAJAC DO TEMATU ZAŁOŻONEGO WĄTKU – marsz równości uważam za zbędny z kilku powodów:
1.W swietle praw obywatelskich ludzie wyznający ideologię lbgit byli i są nam przecież równi, zaś co do spraw natury to nie byli, nie są i nigdy tzw. normalnym – mieszanym płciowo rodzinom ponieważ sami sobie metodami naturalnymi nigdy dwie kobiety lub dwóch facetów dziecka nie zrobi – do tego potrzebne są mężczyzna i kobieta ! Natura tak zdecydowała !!!
2.Jeśli chodzi o równość to po co prowokują na tych marszach obrażając wierzenia chrześcijan ? Nie jestem fanatykiem, ale tęczowa flaga Polski, tęcza wokół wizerunku Matki Bożej wk… a i mnie, a im tego więcej tym bardziej odbieram to za marsze prowokacji !!! a nie marsze równości. Wystarczy. Co do pielgrzymek niech każdy decyduje za siebie .
Na koniec napiszę na serio co myślę o obecnej ruchawce lbgit w Polsce – JAK DLA MNIE TO MANIFESTACJE POLITYCZNO – WYZNANIOWE MAJĄCE NA CELU WZNIECENIE W POLSCE ZAMIESZEK, ROZRUCHÓW I ROZLEWU NASZEJ POLSKIEJ KRWI być może sponsorowanej zza granicy, a na bank przez nic nie proponującej nam dziś oprócz „obalenia” opozycji.
Lbgit mi nie przeszkadzająÂ jeśli podobnie jak ja i wielu mi podobnych w tym też kilkoro znanych mi Osób homo takie swoje problemy, troski i radości zostawiają w swoim domu.
Pozdrawiam samodzielnie myślących, szanujących innych ludzi i taktownych !
Â
Â

Widzę pisowska szczujna się uaktywniła. Dobrze.

(2019/08/16 19:41)
A ja chciałbym tutaj zaapelować do tych wszystkich, którym wyjątkowo bliskie są hasła: różnorodność i tolerancja (i którymi tak chętnie się posługują).

Otóż słowo różnorodność oznacza, że oprócz tęczowych LGBT trafiają się: rasiści, naziści, faszyści, nacjonaliści, kibole, katole i prawaki.

A słowo tolerancja oznacza, że musicie ich wszystkich tolerować.

Tak więc pamiętajcie o tym, kiedy natępnym razem będziecie drzeć mordy krzycząc: WOLNOŚĆ, RÓWNOŚĆ, TOLERANCJA!!!!

(2019/08/17 07:53)

Widzę pisowska szczujna się uaktywniła. Dobrze.

Ot widzisz masz ałą intuicję i błędną ocenę tzw światopodlądu politycznego ludzi. Potwierdzasz tylko to iz ludzi o odmiennym do twojego poglądu "wsypujesz do pis'owskiego woreczka" zamiast próby merytorycznego porozumienia. Nie jesteś wart by z tobą konwersować. Cóż zdażadja się i tacy "ludzie".

(2019/08/18 13:36)
Fajnie poczytać komentarze prostych ludzi. Ludzi którzy dają się indoktrynować czy to z lewa czy to z prawa. Ludzi, którzy nie mają własnego światopoglądu i ślepo powtarzają hasła których znaczenia nie rozumieją. Ludzi, którzy dali sobą sterować. Przecież wszystkie te marsze, dziwne protesty, imprezy czy to patryjotyczne czy tęczowe to nic innego jak walka o elektorat. Ludzie prości przekonani, że walczą w słusznej sprawie będą trzymać się swoich racji nawet wtedy gdy udowodni im się że ich nie mają. Oni do końca będą ślepo podążać za swoim "stadem" wyznajacym podobne wartości. W podobny sposób została zbudowana 3 rzesza. Prości ludzie zostali przekonani, że są ważnym elementem w kraju a ideologia narodowo-socjalistyczna jest najlepsza. Ciekawe jak będzie u nas, zwycięży tęcza, barwy narodowe, czy może dojdzie do wojny domowej wywołanej przez 2 różne obozy ideologiczne.

(2019/08/18 18:18)
Udzielamy prawdziwej pożyczki firmom i osobom fizycznym. Możesz ubiegać się o 100 000 USD jako osoba fizyczna i 1 000 000 USD jako podmiot współpracujący lub firma. Nasze usługi są autentyczne i dobrze udokumentowane do celów prawnych. Wyślij wiadomość e-mail na adres: dm8780115@gmail.com
Skontaktuj się z nami już dziś, jeśli potrzebujesz pożyczki.

(2019/08/20 01:11)
Witam,
Jestem przeciw zorganizowaniu w Sochaczewie marszu równości. Nie chcę aby do naszego miasta przybyły z całej Polski grupy popierające ideologię LGBT i znany wszystkim sposób manifestowały swoje poglądy. Osobiście nic do nich nie mam i nie mam zamiaru zaglądać nikumu do "łóżka" ale nie chę również aby ktoś ze swoim "łóżkiem" paradował po ulicach mojego miasta. Odnosząc się do jednego z postów użytkownika "gaj". Drogi kolego/żanko należałoby powiedzić "nareszcie" że doczekaliśmy czasów kiedy zwracana jest chwała a niekiedy godność boheterów tamtych lat a dokonania minionych pokoleń Polaków zajmują należne im miejsce w historii, bo przecież nie ma wątpliwości że "Bitwie Warszawskiej" czy "Glorii Wiedeńskiej" takowe się należą. Wracając do wątku LGBT to bądźmy szczerzy, kązdy kto obiektywne analizuje fakty może zauważyć że nie chodzi tu o żadną demokrację, równość czy język miłości a wszystkie te wydarzenia sa napędzane chęcią siania zamętu i tworzenia podziałów w społeczeństwie.

(2019/08/25 11:21)

gaj
:)
....należałoby powiedzić "nareszcie" że doczekaliśmy czasów kiedy zwracana jest chwała a niekiedy godność boheterów tamtych lat a dokonania minionych pokoleń Polaków zajmują należne im miejsce w historii, bo przecież nie ma wątpliwości że "Bitwie Warszawskiej" czy "Glorii Wiedeńskiej" takowe się należą.

Czy powiedziałem że nie...?
KIJS
Wiesz. zastanawiam się co to za ideologja ta LGBT?
Mają jakieś postulaty to prawda. Ale nazywać to ideologią to jednak za dużo.
To w sumie grupa ludzi których połączyło pokazanie że w społeczeństwie są osoby wykluczone i czasami szykanowane z powodu tego jacy są. Czy mają do tego prawo. Zdecydowanie tak.
Może to jest tą ideą która tak przeszkadza.
Tyle że nie oni to wymyślili. To prawo już dawno zostało zagwarantowane każdemu człowiekowi.

(2019/08/25 22:09)

gaj
;) Do Redakcji. Chociaż usuńcie ten przycisk "Edytuj wpis" skoro i tak nie można z niego skorzystać.
poprawka - ideologią

(2019/08/25 22:18)
Ja tylko tak informacyjnie.
W Zabrzu mieliśmy przykład tego, jak wyglądałyby parady równości w sytuacji braku autobusów ze wsparciem z całego kraju:

(2019/09/01 07:52)
To jest typowe dla tych wszystkich lewackich środowisk, mieli już swój czas rządzili krajem jak wiadomo skótki tego były katastrofalne. Tacy o z nich politykierzy że nie potrafili nigdy napisać programu dla Polski więc i ich działania były haotyczne i bezradne, i właśnie typowe że kiedy nie maja się do czego przyczepić gdyż obecna władza zaskarbiła sympatię większości 52% na dzień dzisiejszy po 4 latach rzadów to z powodu braku jakichkolwiek argumentów będa uderzać w kościół lub odgrzewać jakieś stare kotlety, swoje afery polityków PO przypisywać ministom PIS-ostatnia głośna sprawa. Ja jednak myślę że corazm mniej osób daje się nabierać tym obłudnikom toteż nie mają już kogo wystawiać na listach więc wystawiają nienormalnych, bo jak nazwać osobę która chodzi po ilicach i próbuje śpiewać choć trudno to nazwać śpiewaniem używająca samych prawie wulgaryzmów.POdły wieczór draństwu i żegnam,każdy tylko nie wy!!!

(2019/09/05 15:20)
52% LOL a przypadkiem nie mówili w TVP 102%?

(2019/09/06 09:04)
.

(2019/09/09 07:59)