Marsz Równości w Sochaczewie?

/ 39 odpowiedzi / 2 zdjęć
@first-one
Jedno jest pewne. Ta zdrowa młodzież będzie zawierać związki z osobami płci przeciwnej, z których będą rodziły się dzieci i w ten sposób przetrwa Naród Polski.
A ile pokoleń przetrwa Twoja społeczność LGBTQ+?

Jak to kiedyś napisał Kacperskyy w jednym ze swoich postów:
"ja powiem tylko tak, czysto akadamickie rozwazanie. mamy 3 swiaty: w jednym swiecie mamy 100 par hetero, na drugim swiecie mamy 100 par gejów i na 3 swiecie mamy 100 par lesbijek.
która cywilizacja przetrwa? I nie mowcie mi wiecej ze cos jest zgodne z natruą. Natrua wie lepiej."

(2019/08/13 06:25)
zjeżdżają z całej Polski,sugerując że w takim Płocku i innych miejscach są ich tysiące,generują koszty związane z ochroną i bezpieczeństwem,warto obejrzeć ustawkę
https://youtu.be/hiZLPuKbATA

(2019/08/13 09:58)
PISowska telewizja seksualizuje dzieci na żywo, ale wyborcy pobożnych socjalistów nie widzą nic złego, że dorosły facet bezceremonialnie na wizji mówi do dziecka, że dobrze się ru**a. Polska pod rządami PIS osiąga poziom jaskiniowców. Zanik kultury i moralności.
https://www.wykop.pl/link/5087265/tvp-2-bezlitosnie-seksualizowala-dzieci-podczas-festiwalu-disco-polo/

(2019/08/13 17:45)
PONIZEJ WSZYSTKIE WPISY W TYM WĄTKU MOIM ZDANIEM CZEGOŚ CO MUSI BYĆ SFLUSTROWANYM NIEUDACZNIKIEM, Z USUNIĘTĄ LUB SAMOISTNIE ZANIKLĄ LWIĄ (ok. ¾) CZĘŚCIĄ MÓZGU CO MUSI !!! BYĆ GŁÓWNĄ PRZYCZYNĄ INNEJ FORMY KONWERSACJI NIŻ OBRAŻANIE KUDZI O INNYCH POGLĄDACH POLITYCZNYCH, RELIGIJNYCH, WYZNANIOWYCH CZY ORIENTACJI SEKSUALNEJ. Cytaty:
„first-one” „Jestem za, ale Sochaczew to ciemnogród. (2019/08/09 22:55)
Gdyż sochaczewianie to pisowska ciemnota, która tylko robi bombelki i żyje z socjalu. PRLowski skansen. (2019/08/10 20:29)
Niestety przez złodziejski rząd PISowszczyków nie stać mnie, bo mnie tylko pieniądze zabierają i rozdają patologii. (2019/08/11 19:28)
Jeżeli twój syn jest niedorozwinięty i nie wie, że ludzie się kochają, i całują, to jest jego i twój problem. Ty pewnie go zrodziłeś przez pączkowanie i myśli, że mamusia go znalazła w kapuście. Po bożemu : ) (2019/08/11 19:30)
Wracać to ty możesz, ale po zasiłek od Karaczana ciemnoto. (2019/08/11 22:54)
Pełna racja. Wystarczy otworzyć okno i posłuchać jak bombelki naszych dumnych madek Polek żyjących z zasiłku od PISu się do siebie odzywają. Wulgaryzmy, chamstwo, prostactwo. Oto obraz Polski i Polaków.(2019/08/12 17:34)
Oto jak polskie bombelki żyjące z 500+ nauczone są kultury i miłości od swoich hetero-katolickich rodziców https://twitter.com/PiotrFijakowsk1/status/1160239447906144257Patologia i syf. (2019/08/12 20:21)
>>>>Dla niego te dzieci to zdrowa młodzież, która uchroni Polskę przed lewacką inwazją z zachodu i powrócimy do starych, dobrych ruskich wartości oraz (nie)moralności.
(2019/08/13 03:45<<<<JEDYNY WPIS W KTÓRYM NIE OBRAŻA SOCHACZEWIAN I RESZTY POLEK I POLAKÓW, Aż dziw bierze ?!<<<<
PISowska telewizja seksualizuje dzieci na żywo, ale wyborcy pobożnych socjalistów nie widzą nic złego, że dorosły facet bezceremonialnie na wizji mówi do dziecka, że dobrze się ru**a. Polska pod rządami PIS osiąga poziom jaskiniowców. Zanik kultury i moralności.
https://www.wykop.pl/link/5087265/tvp-2-bezlitosnie-seksualizowala-dzieci-podczas-festiwalu-disco-polo/ (2019/08/13 17:45)”
-------------------
Pozwolę sobie też i ja coś od siebie w wątku doda, ale najpierw kilka prostych pytań do …… (napisałbym co o nim myślę, ale zbyt dużo jak na tak zacne forum musiałbym w odpowiedzi na powyższe wpisy inwektyw użyć), do tego „first-one”
1.W jednym ze swoich wpisów nazywasz TVP „telewizja pisowska”, za pewne nazywasz TVP tak dlatego , że popiera obecny rząd to oczywiste. PYTANIE – CZY WSKAŻESZ 1 – JEDNĄ TV PUBLICZNĄ NA ŚWIECIE DOTOWANĄ PRZEZ RZĄD LUB OPCJĘ W DANYM MOMENCIE RZĄDZĄCĄ KTÓRA NIE BĘDZIE POPIERAĆ RZĄDZĄCYCH I ROBĆ IM NAZWIJMY TO PROPAGANDY DODATNIEJ? Wskażesz?
2.Napisałeś do jednego z adwersarzy o Jego synu – „niedorozwinięty” (na Jego miejscu żądał bym satysfakcji !, o ile wiesz co to oznacza?) Nie jest to jednak pytanie, brzmi ono – TY SWOJEGO SYNKA (o ile go masz?) EDUKOWAŁEŚ SEKSUALNIE JUŻ OD 1-GO ROKU ŻYCIA ŻE JEST „DOROZWINIĘTY” W MATERII WYMIANY PŁYNÓW ORGANICZNYCH NA ŁAWCE PRZY PLACU ZABAW DLA DZIECI !!! PRZEZ DWIE OSOBY TEJ SAMEJ PŁCI ?
3. PO CO MIESZKASZ W SOCHACZEWIE SKORO WG ciebie „to ciemnogród”, PO CO W OGÓLE MIESZKASZ W POLSCE SKORO NIE SZANUJESZ POLEK I POLAKÓ O W/W ODMIENNYCH POGLĄDACH ?
OGÓLNIE – to przez moment było mi cię żal, ale myślę sobie, że sam pracujesz bo anonimowo można na taką ocenę z pewnością nie tylko moją jak w pierwszym zdaniu mojego wpisu.
WRACAJAC DO TEMATU ZAŁOŻONEGO WĄTKU – marsz równości uważam za zbędny z kilku powodów:
1.W swietle praw obywatelskich ludzie wyznający ideologię lbgit byli i są nam przecież równi, zaś co do spraw natury to nie byli, nie są i nigdy tzw. normalnym – mieszanym płciowo rodzinom ponieważ sami sobie metodami naturalnymi nigdy dwie kobiety lub dwóch facetów dziecka nie zrobi – do tego potrzebne są mężczyzna i kobieta ! Natura tak zdecydowała !!!
2.Jeśli chodzi o równość to po co prowokują na tych marszach obrażając wierzenia chrześcijan ? Nie jestem fanatykiem, ale tęczowa flaga Polski, tęcza wokół wizerunku Matki Bożej wk… a i mnie, a im tego więcej tym bardziej odbieram to za marsze prowokacji !!! a nie marsze równości. Wystarczy. Co do pielgrzymek niech każdy decyduje za siebie .
Na koniec napiszę na serio co myślę o obecnej ruchawce lbgit w Polsce – JAK DLA MNIE TO MANIFESTACJE POLITYCZNO – WYZNANIOWE MAJĄCE NA CELU WZNIECENIE W POLSCE ZAMIESZEK, ROZRUCHÓW I ROZLEWU NASZEJ POLSKIEJ KRWI być może sponsorowanej zza granicy, a na bank przez nic nie proponującej nam dziś oprócz „obalenia” opozycji.
Lbgit mi nie przeszkadzają jeśli podobnie jak ja i wielu mi podobnych w tym też kilkoro znanych mi Osób homo takie swoje problemy, troski i radości zostawiają w swoim domu.
Pozdrawiam samodzielnie myślących, szanujących innych ludzi i taktownych !

(2019/08/15 22:21)

gaj
....................................................................................w sumie
nie powinno dziwić
że uczucia
wzbudzają tyle uczuć

:)
Dobrze jest pamiętać że uczucia są irracjonalne.
Trudno ludziom nad nimi zapanować.
Z miłością chwycą za broń.
Z miłości będą zabijać.
Tak świat zmierza do wojny.
Pierwsza uczuciowa wojna światowa.
Nieźle brzmi. ;)

(2019/08/15 23:18)
chapeaubas niezalezny, w punkt.
LGBTQSDPBOJFSDPFIE to środowisko samych hipokrytów. W każdej swej wypowiedzi udowadniają swój faszyzm i swoją nienawiść do innych.

(2019/08/16 00:45)
„TOM1” – napisałeś, że byłeś na marszu „równości”, opisałeś co tam widziałeś i słyszałeś OK., fajnie, niesiesz tabliczkę lub kartkę ze słowami „POLSKA PRZECIW PRZEMOCY”.
Tylko jakim ja się pytam jakim prawem używasz napisu „POLSKA” niosąc tęczową flagę? Barwy Polskie to BIEL I CZERWIEŃ ! nie tęcza . Niesiesz takie słowa zwieńczone sercem a we wpisie swoim z (2019/08/11 22:28) używasz takich oto słów „…homofobiczną, hetero-patologie…”, zaś we wpisie z (2019/08/12 09:33) „…Hetero-patologia…” i uważasz te słowa za pokojowe? Nie, nie, one wcale nie są prowokacyjne podobnie jak ta mszy w tęczowej sutannie, jak do zhańbionego !!! tęczą obrazu Matki Bożej, o innych profanacjach nie będę wspominała. Zachowania tych środowisk na marszach są skandaliczne – wywalanie genitaliów, ludzie – psy w kagańcach itp. itd. Nie wiem czy zaliczasz się do środowiska LBGiT i nie interesuje mnie to, ale podobnie jak wiele osób w tym także będących gejami czy lesbijkami (a poznałam Ich kilkadziesięcioro w swoim żywocie) , że ze swoją intymnością, ze swoimi genitaliami powinno zostawać się w swoich pieleszach i zaciszu domowym – nago to biegali ludzie pierwotni z mało rozwiniętymi mózgami jeszcze. Prosiłabym także adwersarzy o nie wciskanie wszystkich o odmiennym ich poglądach do pis’owskiego worka bo nie wszyscy którzy się z wami nie zgadzają to ludzie głosujący na pis. W pełni popieram wpis przedmówcy „niezależny” dot. wymienionego w nim „pana” jaki i marszów-prowokacji, bo to nie są marsze „równości” to marsze mające jeden jedyny cel : skłócenie Narodu Polskiego ! wywołanie zamieszek na tle religijno-polityczno-ideologicznym, rozlew Polskie krwi (jakby jej mało się polało na świecie w naszej przeszło 1000-letniej historii) na koniec kolejne rozbiory Polski !!!. Wczoraj w Polsacie i TVP mówiono o zatrzymaniu przez Polaków bolszewizmu przed najazdem na zachód, zapomnieli dodać o zatrzymaniu przez Polaków napływu islamizmu po Wiedniem – min. 2 x ratowali Polacy Europę zach. a dziś żabojady i szwaby na nas Polkach i Polakach psy wieszają nazywając polskich patriotów „nazistami” , „homofonami” itp. a wtórują im pseudo polacy z poko, oferująca nam obalanie opozycja i myślę że też ci radykalni wędrowcy ze środowisk LBGiT, tak, tak wędrowcy, bo jak oglądnąć relacje z Płocka, Wa-wy czy Białegostoku to widać sporo tych samych gąb.
Uważam, że jak chcą zrobić w Sochaczewie marsz to tylko mieszkający w Sochaczewie – żadnych prowokatorów z zewnątrz, ale marsz bez znaków i symboli obrażających jakiekolwiek środowisko ! Jeśli chcą obrażać i prowokować niech jadą do np. Chin i popróbują buddystów obrażać umieszczając tęczowego buddę lub flagę chińską niech na tęczową przerobią, może do Iranu pojadą islamistów obrażać i prowokować ? Nie bo strach im nie pozwoli ! Putin pokazał jak należy postępować z tęczowymi prowokatorami! Zwyczajni , nie prowokatorzy i nieoplacani przez zachód i poko Panowie geje, Panie lesbijki, Panie – Panowie biseksualiści czy Panie – Panowie transwestyci nie wychodzą na ulicę szczuć i jątrzyć, a swoje przekonania czy ideologie mają dla siebie , a o nich wiedzą tylko ci którym oni sami chcą powiedzieć - taka jest prawda.
Miłego dnia

(2019/08/16 09:46)

gaj
KStku. Wczoraj była rocznica BItwy Warszawskiej. Pewnie jak przyjdzie dzień 12 września w którym wypada rocznica Bitwy pod Wiedniem, będą jakieś obchody.
Może nawet Rząd porozumie się z władzami Austri i zrobią wspólnie uroczystość z tej okazji.
Może inne państwa pomne na zasługi Polski w ich obronie przed islamizacją, dołączą się do tego wydarzenia. Może Koścół, który też był w niebezpieczeństwie, pomoże zorganizować imprezę.
W obywatelskiej, tolerancyjnej, szanującej prawa ludzi Europie jest to możliwe.
Potrzebni są jeszcze tylko ludzie, którzy dostrzegą taką możliwość. Zajmną się tym. Przekonają innych że warto.

(2019/08/16 11:44)
PONIZEJ WSZYSTKIE WPISY W TYM WĄTKU MOIM ZDANIEM CZEGOŚ CO MUSI BYĆ SFLUSTROWANYMÂ NIEUDACZNIKIEM, Z USUNIĘTĄ LUB SAMOISTNIE ZANIKLĄ LWIĄ (ok. ¾) CZĘŚCIĄ MÓZGU CO MUSI !!! BYĆ GŁÓWNĄ PRZYCZYNĄ INNEJ FORMY KONWERSACJI NIŻ OBRAŻANIE KUDZI O INNYCH POGLĄDACH POLITYCZNYCH, RELIGIJNYCH, WYZNANIOWYCH CZY ORIENTACJI SEKSUALNEJ. Cytaty:
„first-one” „Jestem za, ale Sochaczew to ciemnogród. (2019/08/09 22:55)
Gdyż sochaczewianie to pisowska ciemnota, która tylko robi bombelki i żyje z socjalu. PRLowski skansen. (2019/08/10 20:29)
Niestety przez złodziejski rząd PISowszczyków nie stać mnie, bo mnie tylko pieniądze zabierają i rozdają patologii. Â(2019/08/11 19:28)
Jeżeli twój syn jest niedorozwinięty i nie wie, że ludzie się kochają, i całują, to jest jego i twój problem. Ty pewnie go zrodziłeś przez pączkowanie i myśli, że mamusia go znalazła w kapuście. Po bożemu : ) (2019/08/11 19:30)
Wracać to ty możesz, ale po zasiłek od Karaczana ciemnoto. (2019/08/11 22:54)
Pełna racja. Wystarczy otworzyć okno i posłuchać jak bombelki naszych dumnych madek Polek żyjących z zasiłku od PISu się do siebie odzywają. Wulgaryzmy, chamstwo, prostactwo. Oto obraz Polski i Polaków.(2019/08/12 17:34)
Oto jak polskie bombelki żyjące z 500+ nauczone są kultury i miłości od swoich hetero-katolickich rodziców https://twitter.com/PiotrFijakowsk1/status/1160239447906144257Patologia i syf. Â(2019/08/12 20:21)
>>>>Dla niego te dzieci to zdrowa młodzież, która uchroni Polskę przed lewacką inwazją z zachodu i powrócimy do starych, dobrych ruskich wartości oraz (nie)moralności.
(2019/08/13 03:45<<<
https://www.wykop.pl/link/5087265/tvp-2-bezlitosnie-seksualizowala-dzieci-podczas-festiwalu-disco-polo/ (2019/08/13 17:45)”
-------------------
Pozwolę sobie też i ja coś od siebie w wątku doda, ale najpierw kilka prostych pytań do …… (napisałbym co o nim myślę, ale zbyt dużo jak na tak zacne forum musiałbym w odpowiedzi na powyższe wpisy inwektyw użyć), do tego „first-one”
1.W jednym ze swoich wpisów nazywasz TVP „telewizja pisowska”, za pewne nazywasz TVP tak dlatego , że popiera obecny rząd to oczywiste. PYTANIE – CZY WSKAŻESZ 1 – JEDNĄ TV PUBLICZNĄ NA ŚWIECIE DOTOWANĄ PRZEZ RZĄD LUB OPCJĘ W DANYM MOMENCIE RZĄDZĄCĄÂ KTÓRA NIE BĘDZIE POPIERAĆ RZĄDZĄCYCH I ROBĆ IM NAZWIJMY TO PROPAGANDY DODATNIEJ? Wskażesz?
2.Napisałeś do jednego z adwersarzy o Jego synu – „niedorozwinięty” (na Jego miejscu żądał bym satysfakcji !, o ile wiesz co to oznacza?) Nie jest to jednak pytanie, brzmi ono – TY SWOJEGO SYNKA (o ile go masz?) EDUKOWAŁEŚ SEKSUALNIE JUŻ OD 1-GO ROKU ŻYCIA ŻE JEST „DOROZWINIĘTY” W MATERII WYMIANY PŁYNÓW ORGANICZNYCH NA ŁAWCE PRZY PLACU ZABAW DLA DZIECI !!! PRZEZ DWIE OSOBY TEJ SAMEJ PŁCI ?
3. PO CO MIESZKASZ W SOCHACZEWIE SKORO WG ciebie „to ciemnogród”, PO CO W OGÓLE MIESZKASZ W POLSCE SKORO NIE SZANUJESZ POLEK I POLAKÓ O W/W ODMIENNYCH POGLĄDACH ?
OGÓLNIE – to przez moment było mi cię żal, ale myślę sobie, że sam pracujesz bo anonimowo można na taką ocenę z pewnością nie tylko moją jak w pierwszym zdaniu mojego wpisu.
WRACAJAC DO TEMATU ZAŁOŻONEGO WĄTKU – marsz równości uważam za zbędny z kilku powodów:
1.W swietle praw obywatelskich ludzie wyznający ideologię lbgit byli i są nam przecież równi, zaś co do spraw natury to nie byli, nie są i nigdy tzw. normalnym – mieszanym płciowo rodzinom ponieważ sami sobie metodami naturalnymi nigdy dwie kobiety lub dwóch facetów dziecka nie zrobi – do tego potrzebne są mężczyzna i kobieta ! Natura tak zdecydowała !!!
2.Jeśli chodzi o równość to po co prowokują na tych marszach obrażając wierzenia chrześcijan ? Nie jestem fanatykiem, ale tęczowa flaga Polski, tęcza wokół wizerunku Matki Bożej wk… a i mnie, a im tego więcej tym bardziej odbieram to za marsze prowokacji !!! a nie marsze równości. Wystarczy. Co do pielgrzymek niech każdy decyduje za siebie .
Na koniec napiszę na serio co myślę o obecnej ruchawce lbgit w Polsce – JAK DLA MNIE TO MANIFESTACJE POLITYCZNO – WYZNANIOWE MAJĄCE NA CELU WZNIECENIE W POLSCE ZAMIESZEK, ROZRUCHÓW I ROZLEWU NASZEJ POLSKIEJ KRWI być może sponsorowanej zza granicy, a na bank przez nic nie proponującej nam dziś oprócz „obalenia” opozycji.
Lbgit mi nie przeszkadzająÂ jeśli podobnie jak ja i wielu mi podobnych w tym też kilkoro znanych mi Osób homo takie swoje problemy, troski i radości zostawiają w swoim domu.
Pozdrawiam samodzielnie myślących, szanujących innych ludzi i taktownych !
Â
Â

Widzę pisowska szczujna się uaktywniła. Dobrze.

(2019/08/16 19:41)
A ja chciałbym tutaj zaapelować do tych wszystkich, którym wyjątkowo bliskie są hasła: różnorodność i tolerancja (i którymi tak chętnie się posługują).

Otóż słowo różnorodność oznacza, że oprócz tęczowych LGBT trafiają się: rasiści, naziści, faszyści, nacjonaliści, kibole, katole i prawaki.

A słowo tolerancja oznacza, że musicie ich wszystkich tolerować.

Tak więc pamiętajcie o tym, kiedy natępnym razem będziecie drzeć mordy krzycząc: WOLNOŚĆ, RÓWNOŚĆ, TOLERANCJA!!!!

(2019/08/17 07:53)

Widzę pisowska szczujna się uaktywniła. Dobrze.

Ot widzisz masz ałą intuicję i błędną ocenę tzw światopodlądu politycznego ludzi. Potwierdzasz tylko to iz ludzi o odmiennym do twojego poglądu "wsypujesz do pis'owskiego woreczka" zamiast próby merytorycznego porozumienia. Nie jesteś wart by z tobą konwersować. Cóż zdażadja się i tacy "ludzie".

(2019/08/18 13:36)
Fajnie poczytać komentarze prostych ludzi. Ludzi którzy dają się indoktrynować czy to z lewa czy to z prawa. Ludzi, którzy nie mają własnego światopoglądu i ślepo powtarzają hasła których znaczenia nie rozumieją. Ludzi, którzy dali sobą sterować. Przecież wszystkie te marsze, dziwne protesty, imprezy czy to patryjotyczne czy tęczowe to nic innego jak walka o elektorat. Ludzie prości przekonani, że walczą w słusznej sprawie będą trzymać się swoich racji nawet wtedy gdy udowodni im się że ich nie mają. Oni do końca będą ślepo podążać za swoim "stadem" wyznajacym podobne wartości. W podobny sposób została zbudowana 3 rzesza. Prości ludzie zostali przekonani, że są ważnym elementem w kraju a ideologia narodowo-socjalistyczna jest najlepsza. Ciekawe jak będzie u nas, zwycięży tęcza, barwy narodowe, czy może dojdzie do wojny domowej wywołanej przez 2 różne obozy ideologiczne.

(2019/08/18 18:18)
Udzielamy prawdziwej pożyczki firmom i osobom fizycznym. Możesz ubiegać się o 100 000 USD jako osoba fizyczna i 1 000 000 USD jako podmiot współpracujący lub firma. Nasze usługi są autentyczne i dobrze udokumentowane do celów prawnych. Wyślij wiadomość e-mail na adres: dm8780115@gmail.com
Skontaktuj się z nami już dziś, jeśli potrzebujesz pożyczki.

(2019/08/20 01:11)