Masaż relaksacyjny Sochaczew

/ 41 odpowiedzi
Witam, znam świetnego masażystę - rehabilitanta pracuje w prywatnej   klinice ostatnio pomógł mojemu koledze w pracy bardzo go sobie chwalił. to jego namiary 505832342 pan Michał

(2012/01/18 21:16)
ten Pan Michał jest z Łowicza wiec myślę, że może Pani pomóc,
Pozdrawiam,
Wojtek

(2012/01/18 21:20)
Już niedługo zostanie otwarty nowy przytulny gabinet masażu który będzie się znajdował najprawdopodobniej przy ul. Batorego (były salon fryzjerski), do zaoferowania w nim będą masaże różnego rodzaju typu

masaż klasyczny
masaż sportowy
masaż relaksacyjny
masaż leczniczy
masaż limfatyczny
masaż kosmetyczny
masaż segmentarny
masaż izometryczny
kamienie wulkaniczne
banka chińska

wszystko to w miłej atmosferze przy kawie/herbacie i przyjemnej relaksującej muzyce lub u klienta. Niedrogie usługi, rabaty, karta stałego klienta itp. Do czasu otwarcia gabinetu będzie możliwość jedynie dojazdu do klienta w cenie masażu. więcej informacji udzielę telefonicznie (798 166 147) lub na forum, pozdrawiam Łukasz

(2012/03/10 19:46)
Witam dziewczyny!
Polecam tego chłopaka...
Naprawde warto ;-)
https://e-sochaczew.pl/o/witamoferuje/93221

(2012/04/17 02:34)
http://www.body-bliss.pl      zapraszamy od najblizszego weekendu :)

(2012/05/02 17:15)
https://e-sochaczew.pl/o/serdecznie-zapraszam/94606
Godne polecenia ! Prywatny gabinet i niskie ceny :) Duże i widoczne szybko efekty masaży odchudzających!

(2012/05/17 12:04)
Witam serdecznie,Zapraszam na masaż relaksacyjny do gabinetu w przychodni przy ul Fabrycznej 1E (Boryszew).Oferuję m.in.:- ręczny masaż relaksacyjny- masaż gorącymi kamieniami- masaż bambusami- masaż czekoladowy oraz wiele innych w tym także wszelkie masaże lecznicze, jak również zabiegi z użyciem lampy sollux i bioptron.
Szczegół 535-078-456 lub www.mkmasaze.pl

(2012/12/21 11:35)
ponawiam pytanie, czy ktoś może polecic mi jakiegoś masażystę w sochaczewie lub okolicach?zwyklę jeżdżę do warszawy na masaż gorącymi kamieniami, ale teraz mam mniej czasu i nie dam rady tyle czasu dojeżdżać. Czy znacie może kogoś godnego polecenia?

(2013/01/21 16:12)
Witam, ja tez potrzebowałam masażysty i spróbowałam tego na Fabrycznej. Musze przyznać, że wizytę zaliczam do bardzo udanych. Gabinet nowy i estetycznie utrzymany. Obsługa i podejście bardzo profesjonalne a zarazem można swobodnie porozmawiać. Ja miałam klasyczny masaż relaksacyjny ale już umówiłam sie na gorące kamienie :) 

(2013/01/23 14:43)
Witam serdecznie,Zapraszam na masaż relaksacyjny do gabinetu w przychodni przy ul Fabrycznej 1E (Boryszew).Oferuję m.in.:- ręczny masaż relaksacyjny- masaż gorącymi kamieniami- masaż bambusami- masaż czekoladowy oraz wiele innych w tym także wszelkie masaże lecznicze, jak również zabiegi z użyciem lampy sollux i bioptron.
Szczegół 535-078-456 lub www.mkmasaze.pl

To brzmi zachęcająco... 

(2013/02/07 10:32)
To brzmi zachęcająco... 

Pani Halino, serdecznie zapraszam na wypróbowanie zabiegów relaksacyjnych w Gabinecie MKMasaże.
Dodatkowo w kolejnych miesiącach 10% zniżki na poszczególne zabiegi.
    • LUTY miesiąc dla kręgosłupa,
    • MARZEC miesiącem zdrowych zatok,
    • KWIECIEŃ miesiącem relaksacji,
    • MAJ miesiącem odchudzania,
    • CZERWIEC miesiącem światłolecznictw.
    Proszę dzwonić i pytać, to nie kosztuje zbyt wiele, a z pewnością pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości. 535-078-456

(2013/02/18 21:29)
            Witam,
            odświeżam wątek. Szukam masażystki w Sochaczewie, chciałabym aby to była kobieta!
            Interesuje mnie masaż klasyczny/relaksacyjny.
            Może ktoś mógłby polecić?

(2013/09/10 15:09)
            A może lepiej ufundować sobie masaż na co dzień we własnym domu?Inwestycja się zwróci na pewno ;)
            Polecam taki oto masażer http://www.omnes.pl/Pro-Wellnes-Anti-Stress-masazeri urządzenie do masażu ręcznego http://www.omnes.pl/Pro-Wellnes-Delfin-masazer-reczny
            Ja mam te urządzenia już od dwóch lat, nie da się opisać tego, jak bardzo pomogły mi w codziennym bólu pleców i mięśni. Jeśli nie masz czasu chodzić do masażystów, pomyśl o zakupie takich urządzeń do domu ;)

(2013/11/18 21:05)
            Dzień dobry.Zapraszam do skorzystania z szerokiej gamy masaży tj. klasyczny, leczniczy, relaksacyjny, wspomagający odchudzanie, kontralateralny, izometryczny, sportowy.Niech masaż będzie oryginalnym, wyjątkowym prezentem dla Ciebie i osoby Ci bliskiej..
            60min/50zł + 15min masażu kosmetycznego twarzy gratis.
            Jestem spokojnym, poważnym, ale i szalonym chłopakiem, który inwestuje nieustannie w siebie. Posiadam odpowiednie kwalfikacje do wykonywania powyższych masaży.Dojeżdzam do klienta / pacjenta z profesjonalnym łóżkiem do masażu.( Sochaczew i okolice)
            Zapraszam, Rafał.

(2014/07/31 12:22)
            Oczywiście można odpowiedzieć w wiadomości prywatnej, bądź na numer telefonu:793 524 414

(2014/07/31 12:34)
            Byłam w zakładzie kosmetycznym Nails pro-med w Sochaczewie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, po masażu czułam się bardzo zrelaksowana. Przy świecach w półmroku, Super. Na pewno tam wrócę.

(2018/12/31 06:29)