Masaże-Sochaczew i okolice.

/ 9 odpowiedzi
Witam wszystkich;) 
Jakiś czas temu ukończyłem kursy masażu zdobywając odpowiednie uprawnienia do wykonywania masaży, tj. klasyczny, relaksacyjny, kontralateralny, izometryczny, wspomagający odchudzanie, sportowy, kosmetyczny twarzy i chcę wykorzystać swoje umiejetności, dlatego też ważna jest dla mnie opinia mieszkańców Sochaczewa i pobliskich okolic. 
Mianowicie, czy jest zainteresowanie, zapotrzebowanie masażami na tym terenie?Czy warto stać się mobilnym masażystą z własnym profesjonalnym sprzętem?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi,Pozdrawiam.
Osobiście, przed kursem zrobił bym badanie rynku w oparciu o pytania które kierujesz teraz, ale skoro już uprawnienia zdobyłeś, kasę wydałeś to sądzę, że większość korzystających z tego typu masaży co proponujesz będzie mobilna i dojedzie do masażysty ( salon masażu itp., kilka prywatnych już jest w Sochaczewie) ale gdy byś proponował jakiś masaż rehabilitacyjny i inne typu stretching dla osób po kontuzjach,  udarach itp. to mobilność jak najbardziej wskazana.

(2014/07/18 15:46)
Dziękuję za odpowiedź. Czekam na następne;)

(2014/07/18 20:29)
A ja mam takie pytanie....jakie masz wykształcenie? Odbyłeś tylko kurs masażu czy coś więcej? Niestety zbyt wiele jest przykładów samozwańczych terapeutów/masażystów którzy zamiast pomagać to szkodzą....

(2014/07/21 11:20)
Juz odpowiadam na pytania;)  Otóż wykształcenie mam wyższe.Poza tym odbyłem kursy w jednej ze szkół masażu w Wrszawie, które były zakończone egzaminem teoretycznym i praktycznym. Dopowiem, że kurs kursowi jest nierówny i mam swiadomość, że są różni masażyści. Ja jestem bardzo dobry...bo wiem za co się biorę i wiem,ze jestem za człowieka odpowiedzialny.
Pozdrawiam;)

(2014/07/21 19:27)
Ok wykształcenie wyższe, rozumiem, że związane z branżą - fizjoterapia?

(2014/07/21 19:39)
Niestety odbiegamy od tematu jaki jest założony na forum.A inny jest cel.
Wszelkie pytania wypływające jak wyczuwam nie z troski, ale z ciekawości proszę kierować mailowo.

Pozdrawiam;)

(2014/07/22 10:15)
Brak odpowiedzi jest również odpowiedzią....:PI żeby nie było, że odbiegam od tematu. Uważam, że na terenie Sochaczewa mamy mnóstwo osób dojeżdżających do pacjentów (większość to fizjoterapeuci, oferujący dużo więcej niż sam masaż), więc nie wiem czy to taki "złoty biznes". Tak czy inaczej życzę powodzenia:)

(2014/07/22 11:36)
Mimo wszystko dziękuję Moniano ;)

(2014/07/22 19:46)
Zapraszam do skorzystania z szerokiej gamy masaży tj. klasyczny, leczniczy, relaksacyjny, wspomagający odchudzanie, kontralateralny, izometryczny, sportowy.Niech masaż będzie oryginalnym, wyjątkowym prezentem dla Ciebie i osoby bliskiej.
60min/80zł + 15min masażu kosmetycznego twarzy gratis.
Jestem spokojnym, poważnym, ale i szalonym chłopakiem, który inwestuje nieustannie w siebie. Posiadam odpowiednie kwalfikacje do wykonywania powyższych masaży.Dojeżdzam do klienta / pacjenta z profesjonalnym łóżkiem do masażu. 
Usługa masażu nie jest świadczeniem usług seksualnych.Zapraszam.

(2014/08/10 10:17)