Matematyka korepetycje Sochaczew kogo polecacie?

/ 6 odpowiedzi
Witam.Co prawda mamy wakacje,ale już teraz szukam dobrego korepetytora,z którym mogłabym wyrównać zaległości i dobrze przygotować się do matury.Z nauką matematyki miałam problemy już w szkole podstawowej.Jednak jeżeli ktoś potrafi przekazać wiedzę to robię postępy.Niestety nigdy nie mogłam trafić na kogoś,kto potrafiłby mi wytłumaczyć matematykę "po mojemu" (nie licząc matematyczki w IV i V klasie).Bardzo zależy mi na zdaniu matury z matematyki,chcę wreszcie przestać się bać tego przedmiotu.Jeżeli macie kogoś sprawdzonego i cierpliwego to bardzo prosiłabym o kontakt.Pozdrawiam :)
Ja chodziłem do Pani Marty z Akademii Matematyki na Warszawskiej, zdecydowanie polecam :) jestem po zdanej maturce i to z dobrym wynikiem ;)

(2012/07/12 10:52)
Barbara Sikorzyńska z chopina

(2012/07/12 13:38)
Od sierpnia tego roku polecam Centrum Edukacji i Rozwoju, które będzie przy Warszawskiej 7

(2012/07/14 22:55)
Witaj Agnieszko ,
zapraszam Ciebie na lekcję próbną do mojej Akademii Matematyki na ulicy Warszawskiej. Jestem z wykształcenia mgr matematyki nauczycielskiej, jednakże nie pracuję w szkole, uważam, że nasz system edukacji jest niestety krzywdzący dla ucznia. Kocham matematykę i kocham uczyć. Od 9 lat udzielam korepetycji, od 5 lat mieszkam w Sochaczewie i tutaj rozwijam swoich uczniów i rozkochuję w tym przedmiocie z wieloma sukcesami. Uważam, że mam dar do przekazywania wiedzy, ale to Ty musisz ocenić:):) tel.: 602 32 75 05 czekam na kontakt,
pozdrawiam serdecznie,
Marta

(2012/07/18 21:54)
Ma ktoś może nr do Pani Sikorzyńskiej? Poprosiłabym na priv <jeśli jest taka opcja> :)

(2012/10/08 20:51)

www.centrumedukacjiirozwoju.pl zakładka oferta szkolna!

tel. 698 647 678

Korepetycje z wielu przedmiotów szkolnych w jednym miejscu!

(2012/10/09 09:05)