Mazovia

/ 5 odpowiedzi

Witam

To się działo w tym tygodniu z Mazovią to woła o pomstę do nieba. Nie było dnia żeby coś się nie działo. Reszta pociągów nie lepiej. Awaria goni awarie.

Pozd.

Daniel

I CO DO KOGO TO PRETENSJA ,CZYJA WINA ,

(2013/08/10 08:34)

Jak nie masz nic do powiedzenia to nic nie pisz....

Jakbyś musiał dojeżdżać do Wawy to byś się zastanowił co piszesz.

Pozd

Daniel 

(2013/08/10 23:41)
a może ja jeżdżę własnie też tymi pociągami,ale co zapytałem czyja to wina i tyle .Co pradzisz warunki pogodowe .każdy by chciał inaczej ale .................

(2013/08/11 07:32)
bez przesady. nie zyjemy w jakims ekstremalnym klimacie do cholery.. -5 stopni opoznienia siegajace godziny, +30 opoznienia siegajace godziny, przegrzane hamulce, nie dzialajaca klima.. takie temperatury sa od zawsze i beda. km to jeden wielki syf ktorego celem nie jest dowiezienie pasazera w godnych warunkach i na czas, tylko wogole dojechac, nie wazne o ktorej i jak.. aby dojechac z pkt a do pkt b
do tego te nowsze jednostki z uchylanymi oknami bez klimy to po prostu woza cie jak w wagonach do oswiecimia, po godzinie czasu polowa pasazerow pada z goraca i duchoty a km maja centralnie to w dupie. nie ma dyskusji, dialogu, nie ma winnych, jest ok.
skargi pisane sa chyba co dziennie i nic to nie daje. co do opoznien... nie ma dnia od zmiany rozkladu jazdy w zeszlym roku zeby jakis pociag sie nie opoznil. powiem tak.. 5-10 min opoznien to juz nawet nie zapowiadaja. czlowiek nic nie mozne zaplanowac. przy przejezdzie 50km margines bledu musisz planowac w godzinach a nie w min.. pociag ktory powinien byc w sochaczewie 17,10 to na miescie umawiasz sie  17,30 ale z nie kur... z km gdzie umawiasz sie na 19 bo nie wiesz czy dojedziesz za godzine za poltorej czy wogole dojedziesz! - caly ten nasz kraj to jest jakas farsa.

(2013/08/11 11:42)

I właśnie problem polega na tym , że nie ma nawet światełka w tunelu żeby coś się poprawiło.

Pozostaje tylko przeprowadzka lub dojazd autem.....

Pozd

Daniel

(2013/08/11 12:55)