Meble kuchenne na wymiar tanio

/ 13 odpowiedzi
Kogo możecie polecić w Sochaczewie do zrobienia mebli kuchennych na wymiar, za w miarę rozsądne pieniądze? kuchnia w bloku
Mi robił facet z Radomska , ale przyjeżdża co piątek do Sochaczewa. wejdź sobie na stronę kuchnie Minecki. ja jestem zadowolona z wykonania i przede wszystkim z ceny

(2013/01/04 15:26)
Zdecydowanie odradzam tego pana! Umawiał się ze mną pare razy na pomiar mebli i nigdy nie przyjechał. Znajoma robiła u niego meble kuchenne i po miesiącu wszystko jej się porozklejało i rozjechało. Meble porażka - ludzie OSZUŚCI !!!

(2013/01/23 12:57)
z Radomska jest dwoch,moze trafiles na tego mniej odpowiedzialnego.ja jestem tez zadowolona,wymierzyl,doradzil,wycenil-wszystko w terminie meble stoja juz ponad dwa lata.            Adam stankiewicz tel.504006072

(2013/01/23 13:14)
Prosze o kontakt pod 791 91 96 95 w sprawie tych mebli. Mam jedna osobe ktora zna sie na rzeczy i wykonuje meble pod wymiar a na dodatek specjalizuje sie w kuchennych

(2013/01/25 08:58)
z Radomska jest dwoch,moze trafiles na tego mniej odpowiedzialnego.ja jestem tez zadowolona,wymierzyl,doradzil,wycenil-wszystko w terminie meble stoja juz ponad dwa lata.            Adam stankiewicz tel.504006072

Dokladnie tez polecam p.Adama. 

(2013/01/25 09:29)
polecam Pilarski meble na ul. Batorego. Robili nam na zamówienie regał kuchenny i szafy bardzo dokładne wykonanie, świetna obsługa 

(2013/01/25 18:28)

Dzwoniłam do pana Adama i on lubi tylko grube tematy i dużą kasę.

(2013/01/28 13:12)
Mi robil medle w sumei za o k3 tysieci - wiec chyba nie az tak gruba kasa . No chyba ze chcesz zrobic sobie szafke za 300 PLN?

(2013/01/29 08:39)
A ja pana Adama nie polecam absolutnie.Na drugi dzień!!!od zamontowania mebli odpadły drzwi,zgłosiłam reklamację,pan jakoś się tym nie przejął,po miesiącu odpadły inne drzwi(zły montaż zawiasów).Meble ogólnie niezbyt starannie wykonane,z kiepskich materiałów.Nie jestem zadowolona.Nie polecam,i też nie były to małe pieniądze.Za malutką kuchnię 3tys.

(2013/01/29 13:54)
My w lipcu robiliśmy kuchnie pod zabudowę w bloku i postanowiłam podzielić się opinią.
Zdecydowaliśmy się na firmę Pilarski Meble z ul. Batorego.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, panowie terminowi, sumienni, dokładni słuchają co chce klient!
Cena ustalona na początku przy podpisaniu umowy, nie ulegała zmianie mimo iż po drodze parę drobiazgów zmieniłam/dodałam. Pan montujący to złoty człowiek przykłada się do swojej pracy i stara się zrobić wszystko jak najlepiej :)
Jesteśmy zadowoleni i POLECAMY!

(2013/11/20 09:40)

Hej wszystkim, u nas kuchnie robiła firma prestigeart mogę ich polecić z pełną odpowiedzialnością. Profesjonalizm pod każdym względem od projektu 3d, rysunki techniczne po montaż. Montaż trwał 5-6 godzin, kuchnia piękna, posprzątana umyta oddana do użytku - super. Poleciliśmy ich naszym znajomym którzy też są zadowoleni ze współpracy.

(2015/08/16 11:46)

hej wszystkim, u Nas kuchnie robiła firma prestigeart mogę ich polecić z pełną odpowiedzialnością. Pełen profesjonalizm od projektu do montażu. Kontakt super, montaż kuchni trwał ok 7 godzin, kuchnia piękna, posprzątana umyta, oddana do użytku. Poleciliśmy firmę naszym znajomym też są bardzo zadowoleni.

(2015/08/16 12:03)

U mnie w mieszkaniu robili z firmy sigmat z wrocławia. Polecam gorąco, na www zobaczyłam masę ciekawych rozwiązań które od razu wpadły mi w oko :D 

Kompetentni fachowcy, może chwilkę czekałam na te mebelki ale było naprawdę warto! i Polecam panów z tej firmy bo dawno ani u nikogo tak dobrej jakości wykończenia nie widziałam, ani w salonach sieciowych :)

(2017/03/02 13:26)