Meble kuchenne na wymiar

/ 6 odpowiedzi

Witajcie,

czy możecie polecić firmę która wykona zabudowę kuchni. Muszą być rzetelni, dokładni, prace na czas, przystępne ceny. 

Kogo poleciacie?

idź na targowicę przy Pokoju,tam w dni targowe i soboty stoi samochód z meblami,skonsultujesz i myślę żę będziesz zadowolony,z jakości,czasu i ceny, sam takie mam,poważnie

(2016/03/21 17:40)

to zależy. czy ma być dobrze, czy tanio? bo jak tanio, to robroy podał dobry kierunek.

(2016/03/22 21:19)

jestem zadowolony,można trafić taniej (nie za grosze)i dobrze albo drożej  i gorzej

(2016/03/23 09:37)

Mnie szafki robiła firma, która ma biuro/wystawkę naprzeciwko straży. Z samych szafek jestem w miarę zadowolona. Cena też o połowę niższa niż u niedaleko zlokalizowanej konkurencji (być może do pewnego stopnia chodzi o jakość).

Jednakże panowie nie odpowiadają za zniszczenia uczynione przez siebie podczas montażu. Tudzież nie ma co liczyć np. na zamontowanie zlewozmywaka na blacie (stary owszem zdemontują i przy okazji zepsują) nie mówiąc juz o podłączeniu.

(2016/03/23 09:54)

WFM w pawilonach handlowych obok Wawrzyńca. Super obsługa i super jakość wykonania.

(2016/03/23 10:00)

dwa dni temu montowała mi kuchnię firma Gałwa Meble, stają co weekend na targowisku. Polecam. Jakość wykonania i montażu bez większych zastrzeżeń

(2016/03/25 14:12)