Meble kuchenne

/ 46 odpowiedzi / 2 zdjęć

(2013/08/08 19:55)
niemoge załadować zdjęcia ale mogę na maila wysłać

(2013/08/08 19:56)

(2013/08/08 20:46)
Witam..

A czy ktoś może korzystał z usług salonu który znajduję się na przeciwko straży ?

(2013/11/13 09:16)
ja korzystałem w celu wyceny, ale goście od wymierzania robili straszną łaskę począwszy od zjawienia się na miejscu aż po wszystkie szafki, których "się nie da zrobić" widocznie mają gotowe szafki i wciskają klientom, bo inny jakoś mogą :-)

(2013/11/13 11:36)
Hmmm... a jak wyszło cenowo jeśli można zapytać ?

(2013/11/13 12:39)
za ok. 7,5m ok. 6000zł

(2013/11/15 13:05)
Zapraszam po blaty kuchenne i nie tylko , www.granix.com.pl

(2013/11/16 10:27)
Polecam WFM. Profesjonalizm, profesjonalizm, profesjonalizm... pod każdą postacią
Pozdrawiam

(2013/11/16 22:14)
A słyszał ktoś coś na temat sklepu BIK-MEBLE? Przymierzam się do zakupu mebli do kuchni, mam do wydania około 8000 zł i nie chce utopić tych pieniędzy w meblach złej jakości, proszę o opinię :)

(2014/04/15 10:24)
A słyszał ktoś coś na temat sklepu BIK-MEBLE? Przymierzam się do zakupu mebli do kuchni, mam do wydania około 8000 zł i nie chce utopić tych pieniędzy w meblach złej jakości, proszę o opinię :)

(2014/04/15 10:26)
A słyszał ktoś coś na temat sklepu [url=http://www.bik-meble.pl/] BIK-MEBLE [/url]? Przymierzam się do zakupu mebli do kuchni, mam do wydania około 8000 zł i nie chce utopić tych pieniędzy w meblach złej jakości, proszę o opinię :)

(2014/04/15 10:27)
Witam,
to i wypowiem się ja.
Owszem mebelki cucuś glancuś, ale obsługa tu można smiało powiedzieć że leją dobrze wodę żeby klient kupił i podpisał umowę, ale później to już inna sprawa.
Zamówienia realizowane było z maksymalnym czaam jaki był w umowie - to dość dziwne.
Kiedy przyszły meble podczas montażu okazało się, że koleś Rafał zapomniał zamówić blatu!!
normalnie masakra i tu kolejne 2 tygodnie czekania, ani przepraszam ani pocałuj mnie w d.. - oczywiście kontakt z Rafałem zerowy, był co prawda zastępca ale udawał niemca nic nie wiem, nic nie widzę. Na koniec firma, ODOLUX która montowała szybę miedzy meblami, nie dość że policzyli jak za złoto, to kilka osób pobierało wymiary i co wycięta szyba przyszła z otworami na gniazdka nie w tym miejscu gdzie trzeba, i kolejny tydzień czekania. Samo wykonianie szyby i jakiść klejenia dość słabe jak za taką kasę wyszlo za 3m koło 1900 zł. Na koniec musiałem się upomnieć o składy do szuflad bo panowie z WFM sochaczew zapomnieli :)
Reasumując mebeelki pierwsza klasa, ale dystrybucja to AMATORSZCZYZNA dobrze leją wodę ale kiepsko idzie im zamawianie i łapanie się w terminach, po podpisaniu umowy mają cię głęboko.
Goście od montażu żadnych zastrzeżeń wiedzą co robią - żeby nie było że wszystko źle

(2014/05/03 21:51)

Dzień dobry.

Chciałem odpowiedzieć Panu Panie Łukaszu na Pana post.

Na wstępie bardzo chciałbym  Pana przeprosić za wszelkie niedogodności  spowodowane oczekiwaniem 2 tygodnie za blat.  Wie Pan że to ponowne przeprosiny.

Do Pana wypowiedzi – dwa dodatkowe fakty

1.       Brak kontaktu-  jak Pan wie bo rozmawialiśmy o tym 2 razy przed moim wyjazdem –

był spowodowany moją 5 tygodniową nieobecnością , dystans 12000 km skutecznie mi to utrudniał. Reprezentował mnie w Pana sprawie kolega który nie udawał Niemca tyko skutecznie wybrnął z tej trudnej dla nas i Pana sytuacji.

2.       Niezaprzeczalnym jest że brak blatu przez 2 tygodnie jest uciążliwy i dlatego chłopcy zbudowali Panu prowizoryczny blat obsadzając  zlewozmywak i płytę. W ten sposób mogliście Państwo korzystać – choć nie w pełni z kuchni oczekując na blat właściwy.

Ze sprawą „łapania się w terminach na ostatni moment” trudno mi się zgodzić , ponieważ

( oczywiście za wyjątkiem pechowego blatu) przybyliśmy w czasie uzgodnionym  i ustalony na umowie. A że chwilę przed tym terminem to nie widzę w tym nic złego.

Niewątpliwie Pana niezadowolenie z obsługi  jest dla mnie osobiście porażką , ponieważ zadowolenie klienta jest jak już wspomniałem najwyższym celem. Za co Pana jeszcze raz przepraszam. Już tak bywa że nie myli się ten co nic nie robi.

Dziękuje serdecznie za konstruktywne uwagi i cieszę się, że jest Pan zadowolony z jakości mebli i fachowego montażu

Z poważaniem

„koleś” Rafał

(2014/05/08 19:51)
Porównujcie sobie te wyceny z wycenami w sieci. Przecież różnica jest ogromna. Mowa o dokładnie tych samych materiałach. U nas wycena wyszła 30% niższa, już po doliczeniu wszystkich kosztów, tak więc chyba się opłaca, prawda?

(2014/07/14 10:47)
Jest taka jedna fajna firma w Warszawie, gdzie możesz kupić meble nwymiar http://www.komodo-meble.pl/oferta/kuchnie-na-wymiar nowoczesne jak i tradycyjne to idealne rozwiązanie szczególnie gdy nie mamy w kuchni zbyt wiele miejsca, dobry projekt może odmienić Wasze życie w sercu domu jakim jest kuchnia :)

(2015/02/09 18:20)
Ją mam kuchnie z prestigeart, mogę ich polecić z pełną odpowiedzialnością pełen profesjonalizm od projektu po montaż. 

(2015/08/15 09:47)

U nas remont w toku i mamy już pierwsze doświadczenia z przygotowaniami. Wzięliśmy sobie zestaw mebli kuchennych w oparciu o aranżacje podpatrzone na https://witek.pl/ - zdecydowanie polecam wam rzucić tam okiem,nierzadko można natrafić tam na prawdziwe okazje. Życzcie mi teraz szczęścia, oby wszystko się udało tak, jak zaplanowaliśmy.

(2017/07/20 10:47)
Jeśli szukacie inspiracji na meble do kuchni, polecam zerknąć sobie na stronę:
http://fronty-skandynawskie.pl
Na stronie można przejrzec sobie jakie są obecnie modne fronty kuchenne. Jakiś czas temu doradzałam mamie w sprawie wyboru mebli kuchennych. Mama chciała nowoczesną i ponadczasowa kuchnie tak wiec zaproponowalam jej
białe matowe fronty kuchenne
frezy zamiast uchwytów - wyglada to o wiele staranniej
jak również czarny blat kuchenny ( musi być moim zdaniem jakiś kontrast do bialych frontów)

(2019/07/24 07:19)