Miejsca parkingowe przy Traugutta i Staszica

/ 5 odpowiedzi
co sadzicie Panstwo o dostepnosci miejsc Parkingowych przy Staszica i Traugutta?Ja osobiscie mam wrazenie ze od wczesnych godzin porannych zajmuja je przez caly dzien pracownicy butikow .. No tak moi mili to o klientow sie nie dba, narzekacie na Sonate, ze zabiera wam klientow, a Wy sami co sobie robicie ? skoro kolo Waszych sklepow jest problem z zaparkowaniem to kazdy jedzie tam  gdzie mozna spokojnie zaparkowac - a wy sobie patrzcie na swoje auta przez caly dzien. 
Szanowna ''Rysia'' miejsca parkingowe o których piszesz są okupowane głównie przez urzędników miejskich których parkomaty wygoniły lub skusiła możliwość dłuższej przerwy kawowej na małe zakupki... sami pracownicy butików nie stanowią zwartej grupy zmotoryzowanej (zbyt niskie zarobki)... dostawy towarów odbywają się z całkowitym olewaniem przepisów ruchu drogowego z winy samych władz miejskich... wszech obecne nieprawidłowe oznakowanie ... również brak przestrzegania oznakowania w mieście... można długo wymieniać łącznie z wszechobecnym brakiem szacunku dla innych użytkowników ruchu drogowego bardzo długo ... w sumie... temat rzeka... na pewno nie dla tego burmistrza... którego ludzie nawet jeśli dostają szansę na stworzenie czegoś nowego to tworzą groźne dla zdrowia rozwiązania jak by nie umieli nawet jeździć na rowerze...  

(2015/11/02 23:59)
Panie Tadeuszu...byc moze ...ale faktem jest ze wlasciciele /pracownicy butikow tez do tego reke przykladaja, zaluje bo wielokrotnie mialam ochote zrobic zdjecie jak to zastawiaja koszami , wozkami tudziez innymi przedmiotami miejsca na kilka godzin bo spodziewaja sie " dostawy" czy parking do nich nalezy? 

jeszcze pytanie tak przy okazji do wladz tudziez policji czemu nic nie robia z tymi samochodami dostawczymi (chyba nawet nie bedacymi na chodzie) stojacymi non stop na parkingu na ul Traugutta naprzeciwko podzamcza? 

(2015/11/04 20:01)
Pani Renato co tutaj pisać, trzeba kolejne ulice włączać do strefy płatnego parkowania i będzie z głowy. Mi pomysł się bardzo podoba, mam sprawę, jadę, parkuję, płacę za godzinkę i wracam. Zawsze miejsce, dużo luzu, dla mnie super. 

(2015/11/04 22:09)
Rozszerzenie strefy płatnego parkowania rozwiązałoby problem.

(2015/11/05 09:21)

(2015/11/21 09:48)