Miejska Rada Młodzieżowa

/ 34 odpowiedzi
Konga przecież wybory idą, teraz wszyscy się uaktywniają jeden z mostem drugi z popieraniem młodzieży
dla nich to życie albo śmierć

przez miesiąc nie da sie spokojnie żyć!

(2002/10/02 13:45)
sochaczewianka napisał(a):"Konga przecież wybory idą, teraz wszyscy się uaktywniają jeden z mostem drugi z popieraniem młodzieży

przez miesiąc nie da sie spokojnie żyć!"

Odpowiedź Grabiec:Droga koleżanko ja nic nie muszę popisywać się popieraniem młodzieży z podanego przez Ciebie, wiadomego względu. Jest problem jak mam podnieść rękę na tej sesji i dlatego przedstawiłem wam ten problem i tyle.

(2002/10/02 14:00)
sochaczewianka napisał(a):"Konga przecież wybory idą, teraz wszyscy się uaktywniają jeden z mostem drugi z popieraniem młodzieży

przez miesiąc nie da sie spokojnie żyć!"

Odpowiedź konga:dobre:-)

(2002/10/02 14:38)
Panie Grabiec głosuj Pan przeciw kolejnej fikcji, lepiej pomyslcie jak wprowadzić jasne zasady dofinansowania projektów organizacji pozarządowych, bo ja od lat wszelką kase na moje działania ściągam spoza Socho choć działam dla Socho. Kolejna Rada Pajdokratyczna znów będzie narzędziem manipulowania kasą, że niby dawana jest na cos na co "młodzież" głosowała. Jak świat światem zawsze lepiej sprawdza sie wolna konkurencja niż monopole.

(2002/10/02 15:38)
Panie radny odebrało Panu rozum czy co! Po to Pana wybrano, żeby Pan myślał i podnosił łapkę sam jak rozum nakazuje, a my czyli społeczeństwo z tego Pana rozliczymy, przy wyborach. Pytac należało wcześniej na początku kadencji, teraz powinien Pan mieć swój rozum oparty na doświadczeniu i wiedzy społecznej. O wyborców trzeba dbać przez cały czas, a nie teraz się umizgiwać. TO WSTRĘTNE!

(2002/10/03 00:54)
PZPR napisał(a):"Panie radny odebrało Panu rozum czy co! Po to Pana wybrano, żeby Pan myślał i podnosił łapkę sam jak rozum nakazuje, a my czyli społeczeństwo z tego Pana rozliczymy, przy wyborach. Pytac należało wcześniej na początku kadencji, teraz powinien Pan mieć swój rozum oparty na doświadczeniu i wiedzy społecznej. O wyborców trzeba dbać przez cały czas, a nie teraz się umizgiwać. TO WSTRĘTNE!"
Odpowiedź grabiec:A wiedzę społeczną /wg Ciebie/ - to drogi mieszkańcu Sochaczewa jak się zdobywa? To po pierwsze.Po drugie nie mam w tym żadnego osobistego interesu. A po trzecie jest to również w twoim interesie jak podniosę "łapkę". Po to przecież mamy demokrację.

(2002/10/03 03:09)
Młodych ambitnych ludzi trzeba wiązać z naszym miastem, bo inaczej szukają sobie innych, bardziej atrakcyjnych form funkcjonowania, aktywnego funkcjonowania poza Sochaczewem, najczęściej w Wawie. MRM jest myślę ciekawym pomysłem. Pytanie tylko o to jaki realnie mieliby Ci ludzie udział w zarządzaniu miastem, bo byt wirtualny, od którego tylko tyłek boli im się nie spodoba...

(2002/10/03 10:13)
Tomek napisał(a):"Młodych ambitnych ludzi trzeba wiązać z naszym miastem, bo inaczej szukają sobie innych, bardziej atrakcyjnych form funkcjonowania, aktywnego funkcjonowania poza Sochaczewem, najczęściej w Wawie. MRM jest myślę ciekawym pomysłem. Pytanie tylko o to jaki realnie mieliby Ci ludzie udział w zarządzaniu miastem, bo byt wirtualny, od którego tylko tyłek boli im się nie spodoba..."
Odpowiedź S.:No to faktycznie zrobiło się strasznie "młodzieżowo" w naszym mieście - to Młodzieżowa Rada Miejska , to Młodzieżowy Turniej Tenisowy....... Słuszny kierunek przyjęło nasze miasto :-). I choć młodzi ludzie będą "emigrować i uaktywniać się w stolicy" (magnes W-wy jest zbyt mocny), to jednak trzeba stwarzać im warunki, wspomagać ich. Wszak w nich cała nadzieja dla tego grodu....... :-)

(2002/10/03 10:57)
Ale mają aspiracje ći młodzi sochaczewianie!

(2002/10/08 17:43)