MIEJSKI SRACZYK ZA OSIECKIEGO NICZYM ZA KRÓLA ĆWIECZKA ?

/ 26 odpowiedzi / 3 zdjęć
Tak wygląda odpowiedź władz miasta na nagłą potrzebę mieszkańców i turystów. Wizytówką naszego grodu i jego gospodarza jest zamknięty szalet miejski. I co na to Sanepid, nie widzi problemu ?

Jago, "miejski sraczyk" został zrujnowany jeszcze przed rokiem 2010. Przypomnij sobie, że już w roku 2010 stały "tojtojki" a z szaletu już nikt nie korzystał, ba już w 2009 roku był nieczynny. Także proszę bądź obiektywny nie wciskaj ludziom że to Osiecki jest winny, bo akurat w tej materii winne są obie strony, a na serio to to, że trzeba było już w 2008 roku kapitalnego remontu, praktycznie przebudowy szaletu.

(2014/11/20 22:34)
Idąc za twoim "Leon" tokiem rozumowania, jak coś jest spierdzielone to znaczy że nie należy tego naprawić co by służyło ludziom ?  No chyba nie po to zatrudniamy Burmistrza żeby srać po krzakach, a wychodzi na to że właśnie przez wybór pana O. poszliśmy w pole srać. Ale w pewnym sensie masz rację, tej ekipie rzeczywiście wszystko co ważne dla mieszkańców to zwisa. A przykład, historia pewnych schodów przy moście i pewnych barierek. Oto troska o sprawy miasta według ekipy Osieckiego i Bindona.

(2014/11/21 11:04)
TROSKA O SPRAWY MIASTA WEDŁUG OSIECKIEGO - ZŁAMANA BARIERA I OBSRANE I ZNISZCZONE SCHODY.

(2014/11/21 11:28)
Jago... udało Ci się.Nieczynny szalet miejski.,,Wizytówka naszego grodu".Chyba zbyt dosłownie traktujesz zwrot ,,potrzeby mieszkańców''.Niech no tylko się dowiedzą ogólnopolskie media .Wstyd na cały kraj.Tabuny turystów rozpaczliwie drepczących w miejscu i błagalnym wzrokiem wypatrujących krzaczka.Na próżno-jesień.Myślę że po tym skandalu Osiecki niezwłocznie złoży swój urząd.Naprawdę to temat na post?Czy na siłę chcesz ,,obciążyć'' włodarzy naszego miasta.Celowo przejaskrawiłem.Cytat dla Ciebie:
Zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.

(2014/11/21 11:55)
A tymczasem nie ma się gdzie normalnie wysrać na mieście, jak człowieka przyciśnie, bo gospodarz miasta o to nie zadbał.

(2014/11/22 12:51)
Jago,gdybys był chociaż troche zainteresowany historią tego miasta to byś wiedział,ze miejsce gdzie kiedys był "sraczyk" jest wpisane do rejestru zabytków a niedaleko była synagoga.Ktos kto tam postawił sraczyk i go nie zlikwidował profanuje to co wpisuje sie w historię Sochaczewa.Właśnie tacy ludzie,jak Ty Jago komentują i obrażają Burmistrza.Jak chce Ci sie srac to zrób to w odpowiednim miejscu

(2014/11/22 13:08)
kolo6,czyli gdzie mają to robić pasażerowie autobusów dalekobieżnych wysiadający w Sochaczewie przy Placu Dominikańskim.Nie pisz,że w tych TOITOI-ach na podzamczu bo to brak określenia.Skoro urząd dba tak o wizerunek miasta to trzeba zacząć od podstaw i nie ma co zasłaniać się konserwatorem.Jeśli nie stary szalet to inne rozwiązanie.W myśl tego co piszesz ludzie załatwiają potrzeby fizjologiczne na terenie parku lub skarpie od strony toru motocrossowego.Szanujmy zabytki ,których już nie ma i srajmy gdzie się da,super.Już to pisałem szanować historię ale nie żyć nią bezkrytycznie .świat się rozwija.

(2014/11/22 13:21)
Żadne zaklęcia nie zastąpią mieszkańcom i turystom przyzwoitego miejskiego szaletu. Jego brakiem gospodarz miasta wystawia sobie nie za pachnące świadectwo.

(2014/11/25 20:32)

(2014/11/25 20:35)
jago-to skandal, przyznaję, Pan Burmistrz w ogóle nie interesuje się ani twoją defekacją, ani oddaniem uryny. Jest to tak zatrważające, ze chyba trzeba by zmienić burmistrza.Powiedz Ty mi, który to burmistrz zlikwidował Twoje ulubione miejsce relaksu? Może wiesz jeszcze dlaczego dopuścił się tak niegodziwego czynu? Tylko nie pisz, że na pewno był to OsieckiCo do toalet w okolicach uczęszczanych dworców, to jestem za, jak najbardziej. Nawet wielbłąda ciśnie po podróży.

(2014/11/25 20:49)
Tego pięknego kibelka nie ma od lat, to znaczy nie funkcjonował jeszcze za czasów poprzedniego burmistrza. Ale w kampanii wyborczej niektórzy wyciągają nawet takie g****e sprawy. Proponuję jednak spojrzeć na belkę we własnym oku.
Ileż to było kiedyś plucia na plac Kościuszki zamiast parkingu (za Czubackiego). teraz cacy i w ogóle, bo to zrobił Czubacki.

Ileż złości i jadu w sprawie budowy sochaczewskiej kanalizacji sanitarnej jest teraz. Z jednej strony Żelichowski & Company jęczą, ze biedni mieszkańcy, drogo i w ogóle, za chwilę chwalą się, że to oni zdobyli fundusze, potem znowu mówią o jakichś zewnętrznych środkach na budowę przyłączy, dofinansowaniu mieszkańcom itd.
A tu przecież było już tyle informacji z zakładu wodociągów, że są ulgi dla mieszkańców, sama korzystałam i jeszcze dwóch moich znajomych. Bez problemu, bez łaski - trudna sytuacja finansowa, zlecenie wodociągom i spłacam na raty. Mam już taniej, bo za beczkę wychodziło jakieś 23 zł za metr sześcienny, a teraz jest niecałe 9 złotych.
A poza tym to przecież Czubacki podnosił ceny wody i ścieków, miało być dużo drożej.
Można by tak długo jeszcze wyliczać wszystkie bzdury i przekłamania pisane przez kandydatów I tury, a teraz przez Czubackiego (Żelichowskiego). 

(2014/11/25 20:54)
Kłamstwa nie zastąpią prawdy i prawdziwej troski o potrzeby mieszkańców. 

(2014/11/26 13:19)

Hehe. Miszcz painta lvl hard :) jago z takim talentem możesz projektować okładki znanych czasopism.

(2014/11/26 14:22)
Poczekam jarl, jak cię szczanie złapie na mieście to zobaczysz jak jest nie fajnie kiedy nie można się normalnie wysikać. No przecież nie wypada pompować na świeżo wyremontowanej ruinie. Ale udałem się do magistratu i tam dokonałem dzieła i to z bączkiem. Problem zaczyna się w sobotę i niedzielę kiedy urząd jest zamknięty. A z resztą takie sikanie z przytupem w magistracie polecam państwu. Tak więc drodzy państwo puki sraczyk miejski jest nie czynny do magistratu na kupę. To może gospodarz poczuje bluesa i wyczuje potrzebę mieszkańców. hi hi  

(2014/11/26 19:44)
brawo dominika80 tak było ,fontanna to wytrysk Czu.. i tak dalej a teraz to wielkie zasługi i bzdur klepanie,w życiu nie zagłosuje na Czubackiego.I cały Chodaków powinien zrobić to samo bo nic nie zrobił przez kadencje dla tej dzielnicy.

(2014/11/26 19:57)
Poczekam jarl, jak cię szczanie złapie na mieście to zobaczysz jak jest nie fajnie kiedy nie można się normalnie wysikać. No przecież nie wypada pompować na świeżo wyremontowanej ruinie. Ale udałem się do magistratu i tam dokonałem dzieła i to z bączkiem. Problem zaczyna się w sobotę i niedzielę kiedy urząd jest zamknięty. A z resztą takie sikanie z przytupem w magistracie polecam państwu. Tak więc drodzy państwo puki sraczyk miejski jest nie czynny do magistratu na kupę. To może gospodarz poczuje bluesa i wyczuje potrzebę mieszkańców. hi hi  

(2014/11/26 20:05)
dragon36
jak to nic nie zrobił, sprowadził śmieci do byłego Chemitexu i ten smrodek będzie jeszcze przez kilka lat. Aż się boję po ostatnich doniesieniach medialnych ze śląska o planach utylizacji odpadów toksycznych sprowadzanych do Polski na ten teren, że jeżeli pan Czubacki zostałby jakimś cudem burmistrzem to wpadnie mi do głowy taki chory pomysł i na teren byłego Chemitexu będzie sprowadzał takie odpady. Wszystkiego można się spodziewać. JA SWÓJ GŁOS ODDAM NA PANA PIOTRA OSIECKIEGO.

(2014/11/26 21:08)
no śmieci to tak ,prawda.

(2014/11/26 21:16)
dragon36
jak to nic nie zrobił, sprowadził śmieci do byłego Chemitexu i ten smrodek będzie jeszcze przez kilka lat. Aż się boję po ostatnich doniesieniach medialnych ze śląska o planach utylizacji odpadów toksycznych sprowadzanych do Polski na ten teren, że jeżeli pan Czubacki zostałby jakimś cudem burmistrzem to wpadnie mu do głowy taki chory pomysł i na teren byłego Chemitexu będzie sprowadzał takie odpady. Wszystkiego można się spodziewać. JA SWÓJ GŁOS ODDAM NA PANA PIOTRA OSIECKIEGO.

(2014/11/26 21:27)
A tymczasem drodzy turyści i mieszkańcy, jak szaletu przyzwoitego brak to proponuję wyremontowane przez Czubackiego kibelki w magistracie. Słowem kupą Państwo, na kupę do magistratu. To może coś się zmieni w tej kwestii, a od parku i przystanku całkiem niedaleko .

(2014/11/27 13:14)
Zwłaszcza w weekendy i dni świąteczne kibelki w magistracie będą zapewne bardzo dostępne....

Tak w temacie - jedyną możliwością skorzystania z toalety na "mieście" jest ta w okolicach targowiska miejskiego, i druga w Kauflandzie. W innych rejonach Sochaczewa należy się udać pod najbliższy krzaczek.

(2014/11/27 13:24)
Tak na chłopski rozum, to rzeczywiście wstyd że w centrum blisko 40 tysięcznego miasta nie ma przyzwoitego szaletu, służącego przybywającym do naszego miasta gościom . Nawet jeśli gospodarz miasta uważa, że mieszkańcy nie potrzebują takiego luksusu, to powinien wziąć pod uwagę co o nas sobie pomyślą goście z zagranicy. Przecież wezmą nas za jakiś dzikusów, załatwiających swoje potrzeby w krzakach. Przecież wszędzie w Europie miarą postępu i dbałości o ludzi jest właśnie stan urządzeń dbających o podstawowe potrzeby mieszkańców miast, w tym osób niepełnosprawnych. Bo niby gdzie taka osoba na wózku ma załatwić się jak zagości do naszego "miasta". To jakiś skandal urągający ludziom. 

(2014/11/28 10:04)