Miejskie przedszkola w Sochaczewie

/ 4 odpowiedzi
Witam
Mam pytanie do mam lub ojców z Sochaczewa. W listopadzie przeprowadzam się z mężem i dziećmi do Sochaczewa i mamy dwójkę dzieci w wieku 5 i 6,5 lat i będę potrzebowała ich zapisać do przedszkola. Które przedszkole miejskie polecacie. Najlepsze przedszkole w Sochaczewie. Nie znam miasta więc pytam. I jeśli moglibyście polecić jeszcze dobrego pediatrę dla dzieci i ewentualnie alergologa.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie :) :) :) :) 

mks
Hej. A czy to już nie za duże dzieci na przedszkole???

(2015/09/07 07:23)
co cie zmusilo na zeslanie do tego miasta? :)

(2015/09/07 08:18)
miejskiego przedszkola nie mogę polecić żadnego gdyz mój nygus do prywatnego chodzi, ale mogę na pewno nie polecić przedszkola nr 7 ze względu na opinie jakie słyszałem od rodziców. Chyba, że dzieci lubią oglądać telewizje i rodzicom to nie przeszkadza. Tylko zaznaczam, ze to na podstawie kilku opinii innych rodziców.
Gdybym ja miał teraz posłać do miejskiego to do przedszkola nr 1 ze względu na jedzenie. Młody chodził do żłobka a kuchnie to przedszkole ma wspólna ze żłobkiem. Co do wychowawców nic nie wiem. Innych przedszkoli nie znam.

Alergologa to chyba w Socho nie ma, ale pediatrów jest kilku. Hm... właściwie to chyba dwoje lub troje tylko takich dobrych. Zdecydowanie polecam na I miejscu i to chyba potwierdzą inni dr Robert Przybylski. Przyjmuje tylko prywatnie. Wizyta na dzisiaj to 80zł a jak z dwójką dzieciaków to 100zł. Przyjmuje na ul. Bukowej. Nie mam numeru w telefonie, bo zawsze małżonka dzwoni do niego :) Jak będzie potrzebny to podam. Na II miejscu jest dr Beata Chajkaluk, też chyba nie przyjmuje już na NFZ, ale mało wiem o niej, bo nie uczęszczamy, jednak kiedy jeszcze przyjmowała w przychodni to kiedy nie szliśmy do Przybylskiego chodziliśmy tylko do niej.
Jeszcze dr Elżbieta Matuszewska-Woźnica jeśli dobrze pamiętam. Nigdy nie byłem, ale zawsze ta trójka była wymieniana jako pierwsza jeśli chodzi o najlepszych pediatrów w tym mieście.
Naprawdę czasem próbowaliśmy do różnych chodzić ale zawsze to dr Przybylski wyprowadzał syna z choroby i to często bez antybiotyków i innych cięższych specyfików. Muszę powiedzieć, że gdyby nie on to mój syn już i w szpitalu by lezał z jakąś dziwną chorobą co się później okazała anginą i miałby migdał wycięty zupełnie niepotrzebnie.

(2015/09/07 10:48)
Polecam przedszkole Aniołów Stróżów na Staszica.  Nie jest to miejskie przedszkole ale koszty nie są tam jakieś kosmiczne i wynikają po części z wyższych stawek żywieniowych 

(2015/09/08 10:55)