Mięso z Biedronki - jak oni mogą !

/ 32 odpowiedzi

To po co kupujecie mięso z biedronki, nie lepiej wołowe, wieprzowe z indyka lub innego drobiu?

hahah noo Dobry - udał Ci się żart :) rozbawiłeś mnie do łez ;)

(2012/07/02 13:47)
kupując na rynku, wiesz że latają muchy, psy koty. sprzedawca idzie do latryny, moźe wytrze d**e, o myciu rąk nie ma mowy. sanepid liczy tylko na daninę za zamknięcie oczu. Idąc do Biedronki takiej praktyki nie oczekujesz - standardy, normy itd. Jak widać jest to tylko na papierze i reklamach.

(2012/07/08 13:34)

Kochani chciałabym Was przetrzec przed zakupami w Biedronce przy Al.  600 lecia. W dniu dzisiejszym byłam z tam z mężem na zakupach. Na stoisku z nabiałem znaleźliśmy twaróg z datą ważności UWAGA  do 04.07.2012, czyli jak łóatwo policzyć twaróg był prawie 3 tyg. po terminie. Wpatrywalam się w ta datę kilka razy, bo ciężko mi było uwierzyć w coś takiego. Mało tego - znaleźlismy jeszcze całe pudełko twarogów z tą datą. Zgłosiłam to personelowi, oczywiście nie usłyszelismy nawet słowa:przepraszam. Jedyny plus tego zajścia był taki, że jak wracaliśmy za 5 min przeterminowany twaróg został usunięty z półki. Uważajcie też na produkty z Lewiatana, tam też nie są kontrolowane daty ważności produktów.

Pozdrawiam.

(2012/07/23 17:14)
sanepid liczy tylko na daninę za zamknięcie oczu

jakiś konkretny przykład?? czy zawsze jesteś taki dziwny???

(2012/07/23 20:47)
Księżniczka - pracujesz w sanepidzie ?
Czy nadal ufasz systemowi ??

Miałem sklep spożywczy, więc nie gadaj że sanepid nie liczy na kosze z daniną lub kase.
Jakiś czas temu mógłbym Ci podać cennik sanepidu ....

(2012/07/28 10:49)

Kochani chciałabym Was przetrzec przed zakupami w Biedronce przy Al.  600 lecia. W dniu dzisiejszym byłam z tam z mężem na zakupach. Na stoisku z nabiałem znaleźliśmy twaróg z datą ważności UWAGA  do 04.07.2012, czyli jak łóatwo policzyć twaróg był prawie 3 tyg. po terminie. Wpatrywalam się w ta datę kilka razy, bo ciężko mi było uwierzyć w coś takiego. Mało tego - znaleźlismy jeszcze całe pudełko twarogów z tą datą. Zgłosiłam to personelowi, oczywiście nie usłyszelismy nawet słowa:przepraszam. Jedyny plus tego zajścia był taki, że jak wracaliśmy za 5 min przeterminowany twaróg został usunięty z półki. Uważajcie też na produkty z Lewiatana, tam też nie są kontrolowane daty ważności produktów.

Pozdrawiam.

W Kauflandzie dostalibyście za to ładną kaskę ;)

Uważajcie na mrożonki, i w biedronce i "nawet" w luxie, chciałam ostatnio kupić frytki, te z wierzchu były zupełnie rozmrożone ;/

(2012/08/01 15:41)
Mnie zaczyna ta Biedronka irytować. Dokładnie to irytuje mnie zamykanie drzwi dla wchodzących już o 20:50. Wczoraj na ten temat odbyłem rozmowę z ochroniarzem, który stwierdził, że zamyka wcześniej by ludzie do 21:00 wyszli już ze sklepu gdyż jemu za nadgodziny nikt nie płaci a w ogóle to że mu mało płaca to jest wina tego jak to określił chujowego rządu a kiedy zaproponowałem mu by w kolejnych wyborach zagłosował na ludzi spoza rządu usłyszałem "Ja na Żydów nie głosuję" Czyli prawdziwy polaczek z pana ochroniarza, ale nie ważne. Od kiedy są takie zwyczaje, że sklep nie jest otwarty w godzinach otwarcia? :(

(2012/08/01 16:03)