Mikołaj pl. Kościuszki Sochaczew

/ 9 odpowiedzi
dzis na placu kościuzki byl mikolaj byly prezenty wszystko ok, ale kiedy moje dziecko chcialo powiesic bąbke na choince pani która tam stala odepchnela  moją córke mówiac ze jest za duza bo ma 4 lata  oczywiscie moje dziecko odeszlo z tamtąd z placzem  i jeszcze do tego pani bardzo nie ladnie mnie i moją córke skomentowala . moje pyt czy tak powinno byc to miala byc impreza dla wszystkich  mialo byc milo i świątecznie a wyszlo jak zwykle tym bardziej ze to byly dzieci bo to nie tylko moje zostalo  tak potraktowane 
Ciekawe co to za Pani ,czy to nie ta z wydziału propagandy od,tego najsławniejszego naczelnika,ta co to pracuje w szkole w Chodakowie i jednocześnie w urzędzie miasta? Bardzo mnie to ciekawi , musi Pani koniecznie to nagłośnić , bo takie zachowanie o jakim Pani mówi w stosunku do dziecka jest karygodne.

(2012/12/16 22:31)
A CZĘSTO SIĘ MÓWI ,ŻE DZIEĆMI JESTEŚMY  PRZEZ CAŁE ŻYCIE ! SZKODA ,ŻE TAKA PANIUSIA ODBIERA RADOŚĆ  DZIECIOM - TAKIM PRAWDZIWYM DZIECIOM  BO MAJĄC  4 LATKA JEST SIĘ DZIECKIEM  -  NA SZCZĘŚCIE ,,,,,,

(2012/12/16 23:24)
nie wiem co to byla za pani nie znam moze ktos z was wie? ale racja takie zachowanie jest karygodne  wiec dlatego o tym pisze na forum i mam nadz ze ktos kto  organizowal tą impreze przeczyta to i wyciagnie z tego odpowiednie wnioski. i uwierzcie mi  ze to nie tylko chodzi o moje dziecko bo stalam tam przez chwile i obserwowalam to jak ta pani sie zachowuje i jej zachowanie w stosunku do innych dzieci bylo takie samo  poprostu chyba ta pani wpuszczala dzieci ze swojej rodziny i znajomych bo to bylo widac jak zciągala ludzi którzy nie chcieli tam isc a te dzieci które ustawily sie w kolejce byly odpychane  bo podobno byly za duze  TAK BYC NIE MOŻE  bo to byla impreza dla wszystkich tym bardziej  dla dzieci  co o tym myślicie ??????????

(2012/12/17 10:37)
potrzebne nazwisko tej pani...

(2012/12/17 21:52)

Paczki dla dzieci  proszek do prania i snickers super  połączenie.

(2012/12/18 13:18)
nie codzilo o paczke bo moje dziecko ma wszystko czego zapragnie jest od dawna uczona tego ze sa biedniejsze dzieci  codzilo o zwykle powieszenie bąbki

(2012/12/18 18:18)
do księzniczki tak potrzebne nazwisko  jesli wiesz to prosze  trzeba z tym zrobic porzadek a jesli nie znam nazwiska niw moge nic zrobic  z góry dziekuje

(2012/12/18 18:20)
Nazwisko zna ten co tu wypisuje pod  sochaczewianin1980 - propaganda i agitacja czwarty burmistrz samozwaniec.

(2012/12/18 23:59)
ludzie czy to was nie rusza  takie zachowanie paniusi  bo ona jest kimś  i moze sobie wybierac kto moze a kto nie powiesic bąbke na nasze wspólnej sochaczewskiej choince

(2012/12/19 19:04)