miłe miejsce na drinka

/ 8 odpowiedzi / 3 zdjęć
Czy jest w Socho miejsce gdzie można usiąść i napić się jakiegoś fajnego kolorowego drinka w normalnej cenie, w normalnej pojemności ( nie mówię tu o pizzeriach typu Rzym, gdzie za drinka 33ml płaci się 15zł ) chodzi mi o miejsce gdzie rzeczywiście jest coś fajnego :) o ile wgl jest :)
Nie ma.Dla niewielu kulturalnie pijących, po prostu się nie opłaci.Piwo z kija do pizzy lub pół basa na głowę do golonki. To jeszcze idzie.

(2015/01/22 23:44)
co to jest dla ciebie normalna cena? 10 zlotych i picie berbeluchy i chemicznych dodatkowo do tego drinka z biedronki? czy normalna cena to 25 PLN i dobra wodka i dobre dodatki?

(2015/01/23 08:07)
Abstrahując od ceny, o ile mi wiadomo, w Sochaczewie nie ma miejsca, gdzie można by napić się alkoholu w sposób kulturalny. Dokładnie - piwo+pizza, kielicha + golonkę. Wino, drinka - nic z tych rzeczy. Przychodzi mi do głowy Hotel Chopin ale prawdę mówiąc nie bywam tam, więc nie wiem.

Ale fakt - jakbym chciała kogoś znajomego zaprosić do Sochaczewa i ugościć go POZA domem - nie znam takiego miejsca.

(2015/01/23 14:44)

h.Chopin

Restauracja Złoty Ul

Restauracja Partyzantów

(2015/01/23 15:01)
nie lepiej samemu zgłębić tajniki robienia drinków ?zaprosić znajomych i błysnąć umiejętnościami?nawet zrobić konkurs kto zrobi lepszego ? wiem,wiem,nie ta atmosfera co w jakimś lokalu,ale nie dajmy się zwariować podziwiając umiejętności drinkowe barmana -bo składników które bierze do tworzenia nie znamy-a i towarzystwo stolik obok może być nie takie jak byśmy sobie życzyli,poza tym ceny-nie oszukujmy się,dziś nie każdy chodzi codziennie do "pubu" bo piwo tam kosztuje dwa razy tyle jak w sklepie-ale chodzimy czasem dla"atmosfery",spotkać kumpli , pogadać, a płacić kilkadziesiąt zł za miarkę mieszaniny kilku alkoholi,soku,szczypty imbiru ,kilku kropli morderczego chili , plasterka cytryny i nieśmiertelnej parasoleczki? ogólnie nie podobają mi się takie zapytania-gdzie ?co? -mam podejrzenia-sam się zapytam -gdzie najlepiej cerują skarpety- a szwagier zaraz poda swoją firmę cerowania artystycznego bezszwowego,ale życzę udanego wieczoru w przytulnej knajpce

(2015/01/24 08:34)

(2015/01/24 08:43)

(2015/01/24 08:44)
Nie pamiętam czy w Niesfornej podają jakieś drinki ale lokalik bardzo fajny z super kawką i ciachem. Widziałem na stronie Piwnicy, że mają już alkohol może też serwują driny a jako miejsce to też nie ma co narzekać, zależy jaki klimat preferujesz.

(2015/01/24 12:52)