Młode mamy RAZEM:)

/ 11 odpowiedzi
Z tego co mi sie kojarzy podobny wątek był juz poruszany ale jakoś nigdy nie brałam w nim udziału. Jednak odkąd jestem mamą zrozumiałam że to był fajny pomysł i wierze że jest wiele młodych mam które siedzą same z maluchami. Tak naprawdę w naszym mieście nie ma żadnego miejsca ani klubu w którym mlode mamy moglyby się spotkać ze swoimi pociechami badz same i miło spędzić czas a jak wiemy to jest potrzebne każdej z nas. Może znajdą się dziewczyny które są tego samego zdania i będą chetne na wspólne spotkania rozmowy porady. Może stworzy się fajna grupa mam która fajne przetrwa szarą zimę nudę ale też stanie się poprostu fajną paczkę. Osobiście wiele czasu spędzam sama z dzieckiem i niestety "przyjaciółki" nagle się gdzieś rozmyły i odstąpiły ze względu na inny tryb życia jaki zaczął się po urodzeniu dziecka.Może też macie podobnie i jesteście chętne i odważne by to zmienić??

Klub Mamuśki działa kilka miesięcy-jest to na razie ciągle nieformalna grupa- na wiosnę przekształci się w stowarzyszenie lub fundację. Wspieramy się, co jakiś czas spotykamy i organizujemy ciekawe eventy :) Zapraszam do kontaktu mailowo lub poprzez profil na FB Akademia Rozwoju Osobistego Martyna Bajurska

Zapraszam 15 lutego na SZAFING! Będzie można Nas tam poznać :)

Pozdrawiam ciepło

Martyna

(2014/02/11 15:59)
To może "stworzyć" też klub ludzi z przeziębieniem? A te reklamy fasolek to już trochę nudne.

(2014/02/11 17:33)
Witam jestem tego samego zdania fajnie by było zgrać fajna ekipę mam od czasu do czasu gdzieś sie spotkać z naszymi pociechami a w jakim wieku masz dziecko. Mama 2,5 letniej Zuzi- Karolina 

(2014/02/11 21:06)
A czy młody tatuś też może wpaść :D ?

(2014/02/12 08:44)

Jezeli mlody tatus czuje potrzebe integracji i wsparcia w sprawach macierzyństwa  :)

(2014/02/12 08:58)
Dobry pomysł i tylko brakuje mi klubu dla dziadków i babć...:)

Karol

(2014/02/12 09:40)
ja mam synka w grudniu skończył 3 latka:)takze moze by sie dogadały nasze maluchy:) co do tego chetnego tatusia to potwierdzam jesli masz taka potrzebe spoko tylko żebyś nie czul się zawstydzony jak będziesz jedyny:)

(2014/02/12 19:35)
Karolina a może byłabyś chętna na ten SZAFING o którym napisała wyżej Monika?? zawsze dwie nowe razem to raźniej:)może to być fajna sprawa:)

(2014/02/12 19:51)
Z miła chęcią sie wybiore na szafing. Zuzia również ucieszy sie jak pozna nowych kompanów do wspólnych zabaw :)

(2014/02/12 21:55)
U nas niestety O.S.P.A:/ wiec moj Olivier zostałby z babcią ale ja chętnie bym sie wybrała i poznała ten klub mamuś:)Może jakoś się umówimy grunt to działać szybko a jak jest okazja zobaczyc co to takiego to czemu nie:)

(2014/02/13 07:17)

Kochane Mamuśki, zapraszam w sobotę :) poznamy się i będziemy się fajnie bawić :) Jeśli chcecie zabierzcie maluchy, jeśli wolicie wyrwać się same na kawę-zapraszam :)

Martyna

(2014/02/13 10:45)