Młodzi na radnych?

/ 50 odpowiedzi
Poprawka (przepraszam zjadłam ważny wyraz)
PS. Nie studiuję Teatrologii, bo lubię udawać na scenie kogoś kim w rzeczywistości nie jestem.
Studiuję Politologię! spwcjalnośc polityka samorządowa i terytorialna!!

(2002/06/21 08:34)

MAC
Zosiu nie denerwuj się. Radny(a) musi mieć nerwy ze stali.

(2002/06/21 08:49)

MAC
Już jesteś spalona tym co napisałaś.
UWAGA: niedojrzałość emocjonalna!

poza tym mieszkam na wsi i w ogóle Cię nierozumiem.
Piszesz o kulturze osobistej - matko! nic poza tym nie reprezentujesz? Z kulturą osobistą było już wielu cwaniaków i co????

(2002/06/21 08:54)
Nie mogę się z Tobą zgodzić droga Zosiu. Ze swej strony byłem daleki od jakichkolwiek ocen Twojej osoby. Oceniłem tylko to co sama napisałaś wskazując niekonsekwencję i sprzeczność - chyba się ze mną zgodzisz? Poza tym... wydaje mi się, że jeśli chcesz być dobrym radnym musisz liczyć się z tym, że będą ludzie którzy nie będą darzyli Cię sympatią. Np. za to, że koncesje na handel alkoholem dostał sąsiad a nie ja. Jeśli będziesz do każdej sprawy podchodzić emocjonalnie nie wróżę Ci niestety błyskotliwej kariery samorządowej. I wcale Cię w ten sposób nie oceniam - to po prostu moja rada. Możesz ją przyjąć lub nie. Nie mam także zamiaru mentorować Ci w czymkolwiek. To Ty startujesz nie ja.

I jeszcze jedno: "Widzę, że jesteście egoistami, wypowiadacie się w wielu "ważnych" sprawach, a tak naprawdę nie macie o tym zielonego pojecia. Co innego praktyka, co innego teoria." - to było niepotrzebne - wierz mi.

(2002/06/21 10:49)
Przeanalizuj na chłodno swoje wypowiedzi w tym wątku, a dojdziesz do wniosku, że pisząc to co napisałem miałem rację. Spróbuj jednak mnie przekonać, że jesteś dobrym kandydatem na mojego reprezentanta w Radzie Gminy - użyj tylko innych argumentów niż wcześniej przytoczone bo one z pewnością zwolenników Ci nie przysporzą. Buta, lekceważenie innych, zarozumialstwo i obrażanie sie na adwrsarza w czasie dyskusji na dłuższą metę są nieopłacalne.

(2002/06/21 15:10)
czym kotwica bez lancucha?. ludzie o czym wy tam bredzicie. to jest smieszne, co piszecie, jak piszecie i o czym piszecie. to jest bez sensu jak to co przed chwila napisalem. zal mi sciska d... ze czlowiek wchodzac na strone sochaczewa aby dowiedziec sie o czyms interesujacym dotaje co gowno. nie mieszkam juz w polsce i moze dlatego stanowi to dla mnie zart. dla was jest to zycie pelne bezsensu. zmiencie to. pozdrawiam

(2002/06/23 06:41)
masz i racje ale z drugiej strony o czym mamy rozmawiac? czy myslisz, ze na innych forach (tego typu) jest lepiej? ze lepsze sa watki o "dupie maryny"... taka jest rzeczywistosc i ta ja najpierw nalezaloby zmienic.

(2002/06/23 16:42)
Aty co? czego człowieku cwaniakujesz?
sam jesteś niezłym szczurem i wytykasz to innym?!!!Zacznij chłopaku od siebie
Zrób sobie rachunek sumienia i zrób coś ze sobą, np. powieś się(ale nie wiem , czy ten "prymitywny tekst" dotrze do twojej wysublimowanej inteligentnej i wrażliwej na zło "przemiłej "osoby) a tak serio
Sam jesteś niezłym szczurem i liskiem
mam takie przeczucie że gdybyś dorwał się do niezłego stołka to byś się lepiej trzymał niż niejeden "beton partyjny" i niż niejeden pieprzony karierowicz.
Życzę miłego dnia>
i nie czepiaj się ludzi bo czasami są mądrzejsi od ciebie!
szacunek
HASTA LA VICTORIA SIEMPRE

(2002/06/24 09:30)
Dzięki!

Wezmę sobie Twoje zalecenia do serca. ;-)

Również życzę miłego dnia, choć pogoda taka sobie...
i życzę mniej emocji - szkoda zdrowia :-)

pozdr.

(2002/06/24 09:47)
no i co jeszcze?

(2002/07/05 16:40)
Mam zaszczyt być szefem kampanii wyborczej Sochaczewskiej Platformy Obywatelskiej.Zgadzam się ze stwierdzeniem że potrzeba nam w przyszłym samorządzie młodych ludzi,nowej krwi.W Sochaczewie od lat sprawują władzę ci sami ludzie,co ciekawego dzieje się na sesjach możemy wszyscy dowiedzieć się z lokalnej prasy która nie stety daleka jest od obiektywizmu.Na stronie Forum nie mam zamiaru prowadzić agitacji ludzie sami będą wiedzieć kogo wybrać.Jest tyle spraw do rozwiązania że tylko uczciwa i merytoryczna dyskusja stworzy możliwości wyboru najlepszych Radnych.Kampania się jeszcze nie zaczęła i trudno mi mówić o konkretnych Nazwiskach naszych kandydatów ale ja w grnicach mich możliwości będę odwiedzał stronę chcąc poznać opinie naszych mieszkańców.
Pozdrawiam Serdecznie.
Józef Siwak

(2002/07/16 15:18)
Panie co pan za głupoty wypisuje?
Nie ma w Sochaczewnie żadnej prawicy czy lewicy.
Jest tylko hołota pchająca się do koryta bez żadnych przekonań plitycznych. Graniczy to z prostytucją ale zapewniam pana, że panowie ci nie znają tego terminu.
Władza to pieniądze. Jak się nie umie robić ich inaczej to do rządzenia ciągotki nachodzą.
Czy słyszał Pan jakiś plan wyciagnięcia Sochaczewa z tej zapaści. Nie bo nikt go nie ma. Chłopcy ( z lewa i prawa ) zapomnieli, że oszukiwać wyborców też trzeba umieć i jakiś choćby drobny plan swego działania ( nie zrealizowany jak do tej pory przez żadną ekipę !!!) tym głupcom wyborcom przedstawić.
W zasadzie obecną kadrę rządzących w tym mieście można wyprowadzić na środek rynku w Sochaczewie ( za Bankiem Pekao SA - tam gdzie Niemcy wieszali) i dokonac publicznej dekapitacji, bo jak rozumiem wyborcy nie zostali przeproszeni za niezrealizowane obietnice przedwyborcze?
I tak proponuje z każdą następną ekipą która oszuka wyborców.
I jak? chciałby pan pomamić społeczeństwo?
Po co młodzi - to ludzie ze łbami muszą być - albo coś wymyślą, albo będzie co ścinać.

dekapitatysta

(2002/07/17 20:43)
Dekapitalisto twoje poglądy nam sie bardo podobujom
wstomp do nas ---- SAMOOOBRONA CZEKA.

(2002/07/18 21:23)
Słuchaj tu chodzi o dekapitatystę czyli ludzia, który załatwia sprawy.... gilotynką. Znamy z historii czym to się kończyło. Danton i Robiespierre
się kłaniają.

(2002/07/18 21:58)
nie żebym go bronił,
ale Francja nie ma obecnie takich problemów jak my.
Jesteście panowie innego zdania?
Z Robespierem to troche inaczej było.
A nam znowu będą przewodzić nieudacznicy - no i niech tak zostanie.

(2002/07/19 16:18)
Tu tez polecieliści zabierając głos za wszystkich - nad tym sie zastanówcie. Rozumiem, że reszta forumowiczów uprawniła pana do napisania takiej riposty?
m.

(2002/07/19 16:22)
FIDEL> K...., gdzie ty żeś sie uczył hiszpańskiego????!!!!

(2002/07/19 16:29)
Chodzi o to że fidek nie uczył sie hiszpańskiego.
on go tworzy, wymysla na nowo. taka kopia bez oryginału.
bravo!
m.

(2002/07/19 16:32)
Własnie tak potem rządzicie.
w imieniu wszystkich
na własne konto
bez odpowiedzialności
głos też w imieniu wszystkich zabieraćie.

Prosze zastanowic sie nad okresleniem:
"Hołota polityczna"
m.

(2002/07/19 16:38)
Ty chba miałeś trudne dziciństwo w betoniarce się wychowywałeś.

(2002/07/19 23:42)
O CZYM TY GADASZ.

(2002/07/20 06:59)
"chba" nie głupku.
m.

(2002/07/20 20:16)
Panie Józefie,co PO może zaproponować sochaczewskiej młodzieży? Czy zna Pan stan faktyczny jesli chodzi o mozliwości inwestycyjne Sochaczewa?Czy PO w Sochaczewie postawi na ludzi młodych tzn, czy w pierwszej dziesiątce na liście znajdą się ludzie młodzi (3 moze 5, a może 10 osób)?
Z góry dziękuje za odpowiedź :)

(2002/07/21 18:43)
To samo co wy za moje pieniądze.
Znowu bzdury wypisujecie towarzyszu.
A czy pan wie, że istniał pomysł, aby Polska była
republiką radziecką niech pan poczyta - co pana koledzy kiedys wymyslili.
wiecej czujności młody enkawudzisto!!!!

tow. Moczar

(2002/07/21 20:44)
Sochaczewska Platforma Obywatelska chce być miejscem spotkania i wspólnej aktywności dla ludzi młodych.Jesteśmy w trakcie przygotowania komisji programowych min Komisji Młodzieży. Komisje będą pracować w zespołach 2-8 osobowych,w skład komisji będą wchodzić ludzie których dotychczasowa działalność zawodowa,społeczna ściśle jest związana z wybranymi zagadnieniami.Wiadomą jest rzeczą że sprawy Ludzi Młodych wywołują dreszczyk emocji przed każdymi Wyborami, natomiast co się dzieje z dotrzymywaniem obietnic po Wyborach sam Pan wie najlepiej. Słyszę często że takie to a takie ugrupowanie ma obsadę na wszystkie stanowiska Samorządowe,co do ilości mogę się zgodzić lecz o jakości wolę się nie wypowiadać.Dlatego informuję i zapraszam Młodzież całej Ziemi Sochaczewskiej, przyjdźcie,posłuchajcie,dyskutujcie niech z tej burzy mózgów wyłoni się program najlepszy dla Sochaczewskiej Młodzieży.Ja nie mam monopolu na rozwiązywanie problemów Młodzieży choć w cale nie jestem stary i dlatego namawiam do przyjścia na ul.ŚWIERCZEWSKIEGO 11.Tak naprawdę o wizerunku Sochaczewskiej Platformy Obywatelskiej zadecyduje Młodzież.Podsumowując tę część mojej wypowiedzi powiem Panu ,,ŻE NIC O WAS BEZ WAS,,tylko musicie być aktywni.Co do drugiego pytania ,odpowiem ogólnikowo gdyż o wiele większą wiedze na temat,,Inwestycji w Sochaczewie,,posiada nasz kandydat na Burmistrza(chwilowo proszę nie pytać kto)A więc wydaje mi się że Włodarze Miasta nie potrafili,nie chcieli dostrzec dwóch podstawowych ATUTÓW-to jest potencjału Ludzkiego i położenia Sochaczewa.Po drugie nie potrafili w pełni sięgnąć do Unijnych środków.Po trzecie współpraca z Sejmikiem Wojewódzkim też nie była najlepsza. Nazwijmy to,,błędy i wypaczenia,,Platforma nie chce iść udeptaną ścieżką jałowości i względnego spokoju.Taką właśnie ścieżką idzie Nasze Miasto od 1990r i jak Pan sam widzi Idzie do nikąd.I na koniec pyta Pan czy w pierwszej dziesiątce listy PO do Wyborów Samorządowych znajdzie się Młodzież.Odpowiedź jest prosta,,TAK,, Ale wy Młodzi musicie być na Platformie żeby współdecydować o jej kształcie.
Serdecznie Pana Pozdrawiam.
Józef Siwak

(2002/07/21 21:50)