Moje wyjaśnienie

/ 5 odpowiedzi

Doceniam, że portalowy pięciojedynkowy gołąb-szachista w związku z opublikowanym oświadczeniem MWS zadał pytanie, a nie zapaskudził szachownicy, co dotychczas zwykł czynić. Spełniam więc jego prośbę poniższym wyjaśnieniem:

Mazowiecka Wspólnota Samorządowa i oczywiście ja również, cieszymy się z powołania Anny Marii Anders na w/w stanowiska. Pani Maria jest osobą niezwykle kompetentną do sprawowania tych funkcji. Cenimy sobie bardzo jej życzliwy stosunek do Wspólnoty Samorządowej. Podobną życzliwością traktował nas śp. prezydent Ryszard Kaczorowski. MWS jest samorządowym stowarzyszeniem, nie partią polityczną. Wśród członków Wspólnoty przeważają osoby bezpartyjne, ale wśród członków MWS są również ludzie identyfikujący się, czy sympatyzujący z kilkoma partiami obecnej sceny politycznej. Mam wielu znajomych w środowiskach politycznych zarówno poprzedniego rządu, jak i obecnego, ale moim konikiem jest samorząd lokalny. Wiedzę o nim i o jego zadaniach poznaję i poszerzam zarówno teoretycznie oraz praktycznie od 17 lat. To jest mój kapitał. Dlatego krytykuję NIE POWIAT, CZY MIASTO, ale niekompetencję konkretnych ludzi, którzy pojawili się w samorządzie tylko dzięki koneksjom partyjnym i z politycznego nadania. Irytują mnie błędy popełniane przez pyszałkowatych decydentów, nie szanujących grosza publicznego i wizerunkowo wykorzystujących często zależne finansowo media. Nie dyskredytują ich poglądy polityczne, a brak fachowości. Do partii politycznych mam dystans, ale staram się ich publicznie nie krytykować ze względu na szacunek do moich znajomych polityków z różnych środowisk.
Sochaczewska Wspólnota od momentu jej powstania w 2001 roku, współpracuje w mieście, gminach i powiecie z sensownymi ludźmi, którym zależy zwłaszcza na dobru samorządu lokalnego, a nie tylko partyjnych interesach.

Panie Jerzy,widziałem programy z Panią Anną Marią Anders,kobieta rozważna,patriotka,nie wiem czy wmieszanie jej w stanowiska ministerialne i społeczne nie zniechęci jej do Polaków i do działalności dla Polski,pozna koterie,układy,układziki,z kim można z kim się nie powinno zadawać,zobaczy że zamiast działań merytorycznych toczą się boje między różnymi frakcjami,no nie wiem,pozdrawiam

(2016/01/21 11:18)

Witaj Ptszku...:)

Czytam nie pierwsze wyjaśnienia jerzyka co nazwał bym raczej tłumaczeniem się z palnięcia jakiejś głupoty i oczywiście przedstawieniem swojego "dorobku" samorządowego. Tu nic nie zostało wyjaśnione a raczej zagmatwane w co jak widać zostało przypadkowo wplątane nazwisko pani Anders.

Z pozdrieniam Karol a nie Karolek....:) w nawiązaniu do jerzyka....:)

(2016/01/21 13:27)

No proszę, pan troll swojak przerwał hibernację. Bąknął sobie jakieś tam dwa zdania, bo gdzieś zadzwoniono. A co tam, wolno mu, widocznie bardzo mu kiedyś dokuczyłem. :)

(2016/01/26 18:48)

Mało ambitny narcystyczny lansik panie jerzyk....:)

Karol nie Karolek...:)

(2016/01/27 18:50)

Bardzo ambitna, szczeniacka zabawa w kleszcza, panie, chyba jednak, Karolek.

(2016/01/27 22:34)