MOK CHODAKÓW

z WIELKIM ŻALEM DOKONUJE TEGO WPISU. PRZYKRO MI ,ŻE TAK ROZBUDOWANY POD WZGLEDEM MOŻLIWOŚCI ARTYSTYCZNYCH mok , ORGANIZUJE KONKURSY DLA NAJMŁODSZYCH, NIE DOCIENIAJĄC ICH.

Chciałabym nawiązac do ostatniego IX PRZEGLĄDU PIOSENKI INSCENIZOWANEJ dzieci te małe i duże napracowały się co nie miara, rodzice i nauczyciele wkładali serca by występy były dopracowane zarówno pod względem wokalnym jak i ruchu scenicznego.

NIESTETY organizatorzy "docenili" wszystkich -bo nieważne które dziecko zajęło miejsce -dyplomem wypisanym niestarannie markerem (w dobie komputerów) i jedną czy dwoma zabawkami na całą grupę koszt ok. 20 zł.

Ludzie, zróbcie dwa porządne konkursy docencie dzieciaki, dajcie im chociaz batona z marsa a nie jedna książkę na cały zespół. 

Proponuję przyjrzeć się konkursom w błoniu, np. Przegląd taneczny, każde dziecko otrzymuje medal i wielką torbę z prezentami, nie ważne czy wygrało czy nie, zostało docenione.

Przykre.... czy tak cięzko zrobic coś wiecej niż tylko napisac regulamin i wypisać marny dyplom....

Wiadomo dzieci i tak bedą występowały, chcemy pokazać im coś wiecej niz szkoła , jako rodzice i nauczyciele. Ale PROSZĘ WY też dajcie coś z siebie,..... Pokażcie maluchom ,że warto.....Niech następne konkursy będą na takim poziomie na jakim powinno się to odbywać....