Moskitiery "ramkowe" opinie o nich i gdzie kupić

/ 4 odpowiedzi

Witam serdecznie

Poszukuję informacji o moskitierach "ramkowych". Gdzie można takie kupić w Sochaczewie?

Do użytkowników takich moskitier mam jeszcze pytanie jak jest z trwałością tego produktu, czy jest na to jakaś gwarancja. Siatki na owady czepiane na rzep po 2 sezonach wiosna jesień od słońca z czarnych zrobiły się kawowe a sama siatka straciła elestyczność i niemal kruszy się w rękach dlatego chcę wiedzieć jak jest z trwałością "ramkowych" bo cena jednak jest znaczna. 

Za pomoc dziękuję z góry.

Kupiłem w ubiegłym roku na allegro, i  jestem zadowolony, w sumie z początkiem tego sezonu już rok i jest ok !
Na zimowe miesiące zdjąłem , trzeba tylko znaleźć trochę miejsca i najlepiej postawić pionowo , tak aby siatka się nie porozciągała.
Wytrzymały i upały i przymrozki i nic się nie działo.
Moja siostra zostawiła na zimę i też ok, te na rzepy to jakaś koszmarna pomyłka , tylko ramy sobie pobrudziłem klejem , który przy wyższej temperaturze "płynie"
Niestety nie wiem czy w Sochaczewie gdzieś można zamówić ?

(2011/05/14 00:08)

zen

1. Same siatki z przylepcami kupiłem kiedyś w Kauflandzie były stosunkowo niedrogie, w kilku rozmiarach.

2. Można też kupić materiał do samodzielnego wykonania czyli listwy do przycinania na wymiar oraz siatki w sklepie gospodarczym przy ul. Pokoju niedaleko skrzyżowania z 600-lecia przy rynku - sam to zrobiłem i wykonałem sobie moskitiery własnoręcznie.

3. W rzędzie sklepików przy parkingu przy rynku przy sklepie chyba Społem czy Lux jest wykonawca takich moskitier - tylko polecam żeby jednak fachowiec brał wymiar dla indywidualnych potrzeb - bo samemu można się pomylić i to będzie wyrzucenie pieniędzy w błoto.

4. wreszcie prawie każdy sprzedawca okien w Sochaczewie przyjumuje zamówienia na moskitiery - ale tu również uwaga j.w. ad brania potrzebnego wymiaru

pozdrawiam potrzebującyh

zen-ek

(2011/05/14 17:49)

jul

Uwaga na firmę Krispol - oszust!

Chciałem kupić 6 siatek. Ponieważ sprzedawca nie umiał wytłumaczyć przez telefon jak zrobić pomiar, poprosiłem aby przyjechał i pomierzył sam. Przyjechał, pomierzył i ... jak przyszły, okazało się że źle pomierzył. Gdy złożyłem reklamację, nie przyjął jej, stwierdzając że do okien drewnianych tak się siatki robi (2 cm szczelina). A w ogóle to (cytuję) mogę sobie w każdym "markecie", jak się wyraził, kupić uszczelkę i szczelinę zakleić, jak mi się nie podoba". Można sobie wyobrazić uszczelkę na słońcu i deszczu!

Był niegrzeczny i arogancki.

(2017/07/13 08:55)

Kupowałam w Internet TWF na Trojanowkiej ramki, drzwi przesuwne z siatką i drzwi do okien balkonowych. Na zimę nie zdejmuje. Mam je trzy lata i jak na razie nie mam zastrzezeń. Przy myciu okien odkręcam i myję płynem pod prysznicem.

(2017/07/13 20:59)