Most na Boryszewie grozi katastrofą

/ 4 odpowiedzi

Po kolejnej inspekcji most na Pisi na Boryszewie dzisiaj obstawiony przez policje.  Zawracaja wszystkie cieżarówki.  Do tego ekipa z MZDW wlasciciela mostu zweza jeszcze bardziej pasy.  Z plotek....   podobno most sie rozpada stad te dziwne ruchy.  Podobno jest szansa ze most nie dotrwa do wiosny a co za tym idzie do remontu i trzeba bedzie zamknac go wczesniej. od dzisiaj policja ma pilnowac a pasy byc tak waskie by nic powyzej 3,5t nie przejechalo  do tego ZKM ma zostac poproszone o zmiane taboru (Jelcze sa zbyt ciezkie)

Zgadza się od rana zwężono pasy ruchu obustronnie, a tiry i tak się wpychają, polcja rano była , po południu nie widziałem.

Nie zauważyłem też oznakowania, zakazującego ruchu dużych ciężarówek.

(2016/10/12 16:51)

a co w czasie świąt 1.11- przeciez tak naprawdę to jedyna droga do Kozłowa  i jak poradzą sobie kierowcy jadący na cmentarz ? Jechałam w zwykły dzień i był korek do zakładów Boryszew a co będzie we Wszystkich Świętych ? 

(2016/10/15 20:02)

a co w czasie świąt 1.11- przeciez tak naprawdę to jedyna droga do Kozłowa  i jak poradzą sobie kierowcy jadący na cmentarz ? Jechałam w zwykły dzień i był korek do zakładów Boryszew a co będzie we Wszystkich Świętych ? 

(2016/10/15 20:02)