MS JOBS Agencja pośrednictwa pracy

/ 16 odpowiedzi

• konto usunięte

gmina Sochaczew

WITAM,PROSZĘ O OPINIE NA TEMAT AGENCJI POŚREDNICTWA PRACY MS JOBS Z ULICY ŻEROMSKIEGO.JA MIAŁEM NIESTETY MOŻLIWOŚĆ POZNANIA DZIAŁAŃ TEJ AGENCJI ALE SWOJE UWAGI WYRAŻĘ PO ORZECZENIU SĄDU PRACY.jEŻELI KTOŚ PRACOWAŁ ZATRUDNIONY PRZEZ TĘ AGENCJĘ PROSZĘ O OPINIE BARDZO MI NA TYM ZALEŻY

maaaaaaaatko jak ja uwielbiam takie opinie! jak zauwazyliscie jestem totalnym przeciwnikiem wyrazania opinii na forum gdyz:
- sa anonimowe
- przewaznie ktos gdzies mial pecha byl raz i przelewa to na standardy dzialania danej jednostki/firmy/miejsca
- moze miec wlasny interes zeby oczerniac
- subiektywne odczucia osoby w danej sytuacji 
- i wreszczie kazdy k....a z czegos bedzie niezadowolony

bo nie bylo trzeciego widelca przy talerzu, bo musial czekac 34 sek na recepcjonistke, bo go zwolnili, bo nie dostal urlopu kiedy chcial, bo w autobusie nie bylo miejsca na jego 2 metrowa walize.

monikes "zawiodl sie poteznie" , "oszukuja" , "jest zupelnie co innego" - to jest generalizowanie typu: "zawsze mnie denerwujesz" "ty to nic nie potrafisz" "wszystko robisz zle" a jak sie zapytasz o konkrety to dana osoba nie potrafi powiedziec co jest zle..

napisz moze co bylo zle w jakiej firmie. ja z checia to zweryfikuje bo jak na razie to jest tylko twoj pkt widzenia. Poza tym probowalas wyjasnic to z MS JOBS? czy od razu pojechals na forum? tak robia flustraci. osoby ktore na prawde zostaly oszukane nie marnuja czasu na forum tylko sa od tego odpowiednie instytucje. Zostales oszukany myslisz ze forum ci pomoze?? dlaczego do sadu z tym nie pojdziesz? jak jest tak jak piszesz to masz na to dowody, pisma i sprawa wygrana. dotyczy to wszystkich ludzi obsmarowujacych firmy.

teraz troche ogolnie: wiem sam pisalem w ktoryms poscie ze duzo jest firm nieuczciwych spod znaku PPHU ale ludzie jesli godzicie sie na prace bez umowy, kaska pod stolem a potem czujesz sie oszukany ze cie wyrabali na bruk z dnia na dzien???? o czym my mowimy....

(2012/05/30 14:23)
Kacperskyy ale ja nie prosiłem o opinie ludzi związanych z agencją-pozdrawiam.

(2012/05/30 20:48)

STAW nie o to chodzi czy jestem zwiazany czy nie. co nie napisze to i tak nie uwierzysz. Nie stoje w obronie twojej czy agencji. po prostu wymagam rzetelnosci przy wystawianiu takich opinii na forum.

jak przejzysz moje posty to dowiesz sie ze nie tylko przy tym temacie wypowiadam sie negatywnie o opiniach anonimowych oczerniajacych rozne organizacje. musialbym byc sochaczewskim inwestorem biznesmenm :) zeby miec powiazanie z kazda instytucja.

(2012/05/31 09:04)

Witam

Kiedys rozmawiałem z ta panią.

Ha ha ha. Oferowała pracę jako konstruktor-technolog czy jakos tak

Pani była zdziwiona że nie chce pracować na czarno,

Praca 12 godzin 2 zmiany, ale w sobote tylko  8 godzin.

(2012/05/31 13:30)

"

forum to miejsce do dzielenia się informacjami, opiniami - zarowno pozytywnymi jak i negatywnymi , czyz nie?

(2012/05/31 15:27)

czyli nic nie widzisz zlego w anonimowym wyrazaniu opini na forum i uwazasz ze to niezle kompedium wiedzy.

wiec podaj mi swoje dane osobowe,, a najlepiej daj adres na fejsa albo goldneline i ja anonimowo napisze jako twoj byly pracodawca jakim jestes leniem i ignorantem a do tego zostales zwolniony z praragrafu..  do tego namowie jeszcze kilka osob ktore to potwierdza i wierz mi ze na goldenie jak zajrzy jakis pracodawca to 50% ominie twoj profil

jesli jeszcze nie przejzales na oczy ile sa warte anonimowe opinie to zycze ci powodzenia i dalej sie na nich opieraj.

(2012/05/31 15:56)
kasperskyy,ale Ty też jesteś anonimową osobą,pomyśl co piszesz

(2012/05/31 17:25)
zgadza sie.. ale pomysl czy wyrazilem tu jakas opinie? czy mowie ze agencja MS JOBS jest super? albo ze monikes klamie - nie. wiec o co chodzi?
moim celem jest uswiadomienie ludziom ze jakiekolwiek anonimowe opinie nie maja zadnej wartosci. zobacz na jakiej zasadzie dziala allegro. takie cos rozumiem ale tu? nie masz najmniejszego pojecia o intencjach danej osoby. a moze pan/pani monikes to konkurencja? a moze ja jestem wlascicielem MS JOBS? .... pewny jestes ze tak nie jest? w tym swietle prosze ocen wartosc postow pani/pana monikes i moich
jeszcze jeden przyklad. spojrz na forum o SPA kampinos: daje sobie prawa reke odciac przy malym palcu :P ze przynajmniej jedna osoba ktora objechala to SPA to pojechala tam bo wyczytala wczesniej jakas pozytywna opinie na forum.
i ostatni: wejdz sobie na forum oficjalne, gdzie podany jestes z imienia i nazwiska i info gdzie pracujesz - mowie po raz kolejny o goldenline - zobacz ile tam jest negatywnych opinii o danym pracodawcy i zobacz w jaki sposob sa pisane. anonim jedzie i sie nie przejmuje a jak juz stajesz sie panem kowalskim pracujacym w XYZ sp zoo to juz uwazasz na to co piszesz i jesli nie masz dowodow to nie chlapniesz byle czego... czyz nie?
mysle ze powiedzialem wszystko na ten temat a wy wierzcie sobie w co chcecie.. macie do tego pelne prawo.

(2012/05/31 17:52)
JOBS ma też dobry układ z PUP Sochaczew,bo bardzo się tą felerną agencją zainteresowałem i sprawdziłem że oferty które wpływają do PUP Sochaczew wogóle nie są wystawiane tylko przejmuje je MS JOBS-ciekawe dlaczego...na może Kacperskyy nam to wyjaśni.

(2012/06/02 21:58)
Zazwyczaj nie zabieram głosu w tego rodzaju dyskusji , bo co innego jest krytyka - nie podoba mi sie to czy tamto a co innego wylewanie swoich frustracji i  żali  na forum.  Pracowałem w kilku agencjach- w jedych o.k w innych szkoda gadać ale do głowy mi nie przyszło by obrzucać kogoś wyssanymi z palca głupotami. Nie wiem jak jest w MS JOBS i nie mogę stwierdzić czy STAW i Monikes kłamia czy mówią prawdę ale to co zostało napisane przez STAW o  Urzędzie Pracy i jego powiązaniach z agencją MS JOBS to już przesada. Jak się nie ma o czymś pojęcia to się o tym nie pisze. Żadana agencja - choćby miała nie wiem jakie znajomości nie ma możliwości przejmowania ofert od Urzędu pracy. Agencje współpracują z Urzędem Pracy na zasadzie pomocy w znalezieniu pracowników i to agencje zgłaszają oferty do Urzędu a nie odwrotnie.  Więc pisanie takich bzdur to zwykłe pomówienia.  Bardzo bym więc prosił o zastanowienie się nad tym co się pisze, bo np; ja na miejscu dyrektora Urzędu Pracy wytoczył bym Panu sprawę w sądzie, bo w sumie oskarża Pan urzędników państwowych o jakieś matactwa i jesli nie ma Pan na to dowodów to radził bym uważać na słowa.  Ps. porównałem oferty pracy   w interencie z MS JOBS i tymi z UP-  jedyna ich cecha wspólna to to, że oferta pracy pochądząca z MS JOBS jest w Urzędzie Pracy a nie odwrotnie.   A jeśli się mylę- to proszę o informację od jakiego to pracodawcy wpłynęła oferta pracy do Urzędu Pracy a agencja ja przechwyciła ?   No i w jakim celu by to miało być ( że niby agencja odwala robotę z Urząd Pracy )!!!?

(2012/06/02 23:16)
ROMBI dużo wiesz na temat układów Agencje-PUP,widze że poruszyłem temat drażliwy ale niestety prawdziwy.PUP to tylko państwowa placówka a agencje to prywatni cwaniaczkowie i nawet z państwowym PUP potrafią się dogadać.W jednym popieram partie Palikota właśnie w likwidacji agencji pracy tymczasowej gdzie człowiek jest traktowany jak niewolnik który nie wiadomo gdzie zostanie sprzedany,i dososowanie PUP do własciwych zasad pośrednictwa.

(2012/06/03 08:25)
STAW PUP jest jaki jest ale w swoich oskarzeniach to juz przesadziles. jakbys zasiegnal jezyka i dowiedzial sie ciut wiecej na temat na jaki sie wypowiadasz to bys przekonal sie ze jest tak jak pisze rombi. to agencje przekazuja do UP swoje oferty a nie odwrotnie. brak wiedzy swiadczy dodatkowo o twoim ignoranctwie i jednostronnym podejsciem do tematu.
poza tym nie wziales pod uwage jeszcze jednego faktu ze w sochaczewie jest kilka agencji pracy.. pewnie stwierdzisz ze wszyscy wlasciciele to cwaniaczkowie i maja wszedzie uklady.. wiesz co? brzmisz jak prezes pewnej partii a to juz pozostawie bez komentarza.
do tego nieudacznika dodam klamce jesli nie przedstawisz dowodow na poparcie swoich argumentow. 

(2012/06/03 11:17)
staw został zniszczony...

(2012/06/03 11:55)
Koniec dyskusi istnieje taka instytucja państwowa jak sąd,najwięcej piszą i dyskutują tacy co mają brudne pazury.

(2012/06/03 23:31)
A widzę że dzisiaj już Agencja miała pierwsze konsekwencje swojego niewłaściwego postępowania i oszustw.

(2012/06/05 22:08)