Nagonka na burmistrza

/ 69 odpowiedzi / 5 zdjęć
Ostatnimi czasy widać bardzo dużą nagonkę na Osieckiego, nie twierdze że jest on idealnym burmistrzem, ale zastanawia mnie to że, aferach związanych ze starostwem, nagle zaczęto bardzo wiele rzeczy wypominać burmistrzowi, nie bez znaczenia jest też fakt że do wyborów coraz bliżej. Zrozumcie ludzie że chyba jeszcze nikomu nie udało się spełnić wszystkich przed wyborczych obietnic, jedna kadencja to za mało czasu i pieniędzy. Pierwszy rok, sprząta i domyka sprawy poprzednika, taka prawda. Jestem prawie w 100% pewny że reelekcji nie będzie i czy na następnego burmistrza tez będziecie tak psioczyć
Zgadzam się z Tobą Panie Kolego... nie jest idealnym burmistrzem, ale nie oszukujmy się, jest najlepszy ze wszystkich do tej pory i nikt inny lepszy nie będzie, takie jest moje zdanie.

(2014/03/08 19:54)
Rolą obywatela w demokracji jest psioczyć jak mu się coś nie podoba. Cztery lata to jest baaardzo dużo, by pokazać czy jesteś dobrym, złym, czy średnim burmistrzem/radnym. Pytanie tylko czy bycie średnim (inne określenia to "przeciętny" czy "taki sobie") wystarczy by zostać wybranym ponownie. W korporacji zazwyczaj nie, w samorządzie zazwyczaj tak.
Czy na Osieckiego jest nagonka? W mojej opinie to nawet jest wręcz przeciwnie, niewiele tej krytyki jest jak na standardy demokracji. Moim zdaniem ludzie, którzy aspirują do rządzenia powinni mocniej patrzeć na ręce władzy i ujawniać nieprawidłowości i nieudolność władzy.

(2014/03/08 20:06)
Bardzo uważnie przeczytałem Twój post, i w pierwszej chwili nawet zastanowiłem się pozytywnie nad Twoim wpisem . , ale po zastanowieniu piszę co myślę. Mam cały czas ulotkę wyborczą obecnego burmistrza , która z pewnością opublikuję przed wyborami.. Tam obecny Osiecki , naobiecywał tyle , że mogło to zawrócić w głowie normalnemu wyborcy. Mosty , hale , boiska ,ulice, i czego tam nie było , jednym słowem Ameryka. Po 4 latach kadencji , okazało się to co w mieście widać , brud smród , brak miejsc pracy , zero inwestycji , a sprzedane wszystko , co było można sprzedać. Najbardziej interesuje mnie i pewnie innych ,działka po cegielni w Boryszewie , gdzie Osiecki kazał nam zapamiętać te datę , a My zapamiętaliśmy , i co panie osiecki - gó...o  . Ten człowiek powinien być trenerem rugby , i pewnie się na tym zna . Nie zna się niestety nad prowadzeniem miasta . Jego rzecznik tzw. bidon, to porażka Osieckiego, to człowiek , który pociągnie Osieckiego w niebyt.Tego człowieka nikt nie cierpi , a to pogrąża Osieckiego . Już dano twierdziłem , że bidon założy powróz na szyje osieckiemu , oczywiście to przenośnia, .Panie osiecki będę pierwszy , który pogratuluję Panu przegranej , Pan po prostu nie nadaje się na ten stołek .W/g mnie jest Pan najgorszym burmistrzem , mojego miasta, a te cztery lata uważam za stracone .Ulotkę mam i opublikuję może być Pan pewny.

(2014/03/08 20:31)
Przepraszam kuc300 że zapytam za ile kupiłeś to miasto Sochaczew?-bo piszesz że to twoje miasto.Jak widać przedwyborcza gonitwa nabiera tempa.Uważam że obecny burmistrz jest jednym z najlepszych jacy do tej pory władali Sochaczewem,widać to,przykładem mogą być odnowione ruiny zamku wiele remontów ulic np.ulica Reymonta co za kadencji poprzedniego burmistrza też była naprawiana ale chyba przez niedowidzących bo tam już po oddaniu było wstyd na to patrzeć.Widać również że obecny burmistrz chce troszkę mieszkańców doprowadzić do kultury i nie zaprasza na dni Sochaczewa "Shazzy czy Antka Szprychy"-tylko artystów których już można posłuchaćW pełni zgadzam się z bartosz9,bo większa połowa pierwszej kadencji to jest sprzątanie i poprawianie po poprzedniku-a po poprzedniku jest co zamiatać.

(2014/03/08 21:20)
Burmistrz nasz miłomściwy Pan panujący w Piotrogrodzie, Piotr pierwszy i ostatni z Nowej Suchej. Rozumiem że Burmiszcz chce słyszeć jedynie takie peany na swój temat, ale w tym celu powinien pozostać w kręgu miejskiej wazelinowej propagandy, a tymczasem przedstawiamy fakty z obiecanej krzemowej doliny na Boryszenie. Mam wrażenie iż nasz włodarz oddalił się od rzeczywistości jak niejaki Pan Putin Nowo Ruski Car. Bo obietnice należy realizować albo nie obiecywać gruszek na wierzbie. Biedny Burmiszcz z wyboru, nagonkę na niego źli wyborcy zrobili, opłacany z ich podatków. No normalnie chyba forumowiczom serce pęknie?

(2014/03/08 21:41)
Daliście szansę Czubackiemu na dwie kadencje, który przed kamerami dłubał w nosie, zdobył złoty sedes to dajcie szansę i Osieckiemu na drugą kadencję. Pierwszy obiecywał inwestorów ze USA to drugi też ma prawa do obiecanek...:) Czy wy macie interes w tym by wciąż pierdzielić o tym co obiecał a czego nie zrobił? Który z byłych został rozliczony z obietnic=NIKT!!!!
Czego oczekujecie, a może raptem wyskoczy królik z kapelusza...:) i wszyscy będą zadowoleni.Rozliczmy powiat z tych haniebnych uczynków a zobaczycie, że skończy się nagonka na Osieckiego.
Karol

(2014/03/08 23:13)
zawsze tak było jest i będzie ,przedwyborcze obiecanki spełniane w połowie,nagonka kontrkandydatów,wszystko normalne jak co kadencja ktoś kiedyś  tu dobrze napisał że Sochaczew nie miał gospodarza spełniającego wymogi mieszkańców i dalej tak będzie a fałszywych bajów nie brakuje .

(2014/03/09 08:01)
jak złoży szczerą obietnicę--mieszkańcy Sochaczewa,pierwszą kadencję JA się dorabiałem,drugą kadencję będę ustawiał rodzinę i przyjaciół,a w trzeciej kadencji zrobię dla miasta wszystko co możliwe aby i Wam żyło się lepiej--to zagłosuję

(2014/03/09 08:29)
Do Karola 
A dlaczego my mieszkańcy mamy dawać szanse niudacznika . pytam się w jakim celu , mamy to robić , Czy Pan Panie Karolu , chce następne cztery lata brać , czy być obserwatorem wojenek prowadzonych przez burmistrza i jego ekipę , Ja osobiście mam tego dość , a czy inni też to pokarzą wybory . 

(2014/03/09 09:06)
Do Pana Karola
Ja jestem mieszkańcem Sochaczewa ,( choć uczynki powiatu potępiam ) i mnie głównie interesuje to co dzieje się na moim podwórku , a tu oprócz propagandy drugiego rugbisty nic się nie dzieje . Chcę normalnego rozwijającego się miasta , co nie jest możliwe pod rządami Osieckiego , ani jego, piszę jego ekipy.

(2014/03/09 09:12)
Witam do Kuc300 Kogo z obecnych kandydatów proponujesz na burmistrza ?

(2014/03/09 09:37)
Do Kuc

Walisz w Osieckiego jak w bęben nie widzisz błędów poprzedników, nie widzisz że każdemu chodzi o koryto ba nawet nie widzisz że wicek stworzył układ który tak jak Ty wali w Osieckiego. Bez planów tylko puste obietnice przedwyborcze taki cyrk w małym mieście w którym każdy chce rządzić i ci z doświadczeniem co nic nie zrobili i ci co nie mają nawet wykształcenia nie wspomnę o doświadczeniu. Powiat jest działką naszego miasta dlatego o nim wspominasz bo to niewygodny i trudny temat. Wicek nawet dróg nie remontuje tych co są usytuowane w mieście ale klikę klakierów ma...:) Wstyd podać takiemu rękę na przywitanie...:(
Jerzyk się pręży i chowa się za plecami Czubackiego, ach jaki teraz jest mądry a co było gdy był jego zastępcą? Lipa jak by nie patrzył lipa.

Karol

(2014/03/09 11:25)
Panie kuc300, walisz w burmistrzowski bęben, a nie widzisz, że każdemu chodzi o koryto, ba trollom też. Czyżby jakieś nowe posadki w mieście miały być rozdawane, bo burmistrzowi przybył jeden klakier więcej? Do niedawna obrońca parku, a teraz obrońca burmistrza :). Ileż ja już takich olśnień widziałem. Tego nawet lipą nie da się nazwać.

(2014/03/09 12:02)
 Karol to świadczy tylko o ich niskim poziomie i głupocie, notabene im się wydaje że cokolwiek od nich szeregowych działaczy zależy ,że ugrają wynik w ten sposób.  Prawda jest natomiast zupełnie inna, wszystko zależy od tych panów tam na górze jak to  rozegrają między sobą. Od tych tam Kacperskych, jagów i innych wielu tak naprawdę nic nie zależy, a nawet to czy zostana radnymi czy kto inny z ich listy zależy od tych panów którzy te listy układają.

(2014/03/09 12:04)
czepia się Pan kuca a ciekawe czy na stołek burmistrza nie będzie Pan kandydował Panie jerzyk

(2014/03/09 12:07)

(2014/03/09 12:11)
A tak swoja droga Pan Jerzyk miał już swoje 5 minut w mieście, ja bardzo proszę dajcie szansę innym ludziom. którzy  chcą naprawdę coś zrobić w tym mieście.
 Akurat tak się składa iż często mam kontakt z młodymi ludźmi takimi po 18, 20 czy dwadzieścia kilka lat i wiem co mówią. Przychodzi sobota wiec  wypad do Warszawy, Wrocławia czy jeszcze w inne strony bo jak mówią tu gucio jest a nawet porządnej rozrywki brak, nie mówiąc o pracy i takich tam.

(2014/03/09 12:19)
Panie jerzyk ,tak serio to nie bronie tu ani kuca ani nikogo innego Pański start do fotela też bym strawił ale mdli mnie już jak wkoło się czyta co to by było jak to ja bym nie zrobił lub zrobił i to z lepszym wynikiem na siłę szukanie fanów gestykulacja w trakcie prezentacji normalnie dziecinada wielka,może niech ktoś naprawdę obejmie to miasto i zacznie robić dla mieszkańców nie pod siebie i kolesiów etc.....Pozdrawiam.

(2014/03/09 12:33)
Do wyżej jerzyka...
Tak bardzo się pan jeży iż nie zauważa że nadal bronię Parku co nie oznacza, że muszę walić w Osieckiego. Ciekaw jestem jaki jeszcze scenariusz pan wymyśli bo ja w przeciwieństwie do pana nie pcham się na żaden stołek nawet radnego. Jestem obserwatorem tej dzikiej nagonki w białych rękawiczkach która jak wiadomo ma na celu pozbycia się konkurencji. Tylko, że pan nie ryzykuje i czeka na wygraną Czubackiego wskakując na stołek wicka. Może doczekam czasów kiedy historia was rozliczy z tego wygodnego życia bez odpowiedzialności za czyny.

Ach proszę nie odpowiadać na moją wypowiedź swoim tradycyjnym narcyzmem...:)

Karol

(2014/03/09 12:36)
Nie widzę tu żadnej nagonki, tylko ogólne stwierdzenie faktów, z których wiele próbuje się ukryć. Jak ktoś się pcha na stołki, to powinien się też liczyć z tym, że jego działania zostaną poddane ocenie, która również wiąże się z krytyką. W Sochaczewie nie realizuje się nawet najprostszej zasady zarządzania, że jak się nie znasz to musisz sobie dobrać ludzi, którzy się znają na "robocie". Sama propaganda nie wystarczy, bo nie wszyscy są dają się spławić tak wybitnymi czynami jak zamiana Shazzy na Chopina.

(2014/03/09 12:47)
Pod linkiem z wywiadem jest dowód, że bywało inaczej. Teraz z trollami nie gadam.

(2014/03/09 12:47)
i tak trzymać ,nie gadać.

(2014/03/09 13:03)
Im mniej jerzyka tym lepiej...ha ha ha
Trzeba umieć czytać ze zrozumieniem..
Jak nie ma argumentów to trzeba znak wstawić...ha ha ha to na mnie nie działa
Miał pan swoje pięć minut i na tym koniec...ha ha ha

Karol

(2014/03/09 13:13)