Najlepsza kiełbasa wyborcza w "Rzeźnika"

/ 38 odpowiedzi
Podobno u "Rzeźnika" trwa specjalna promocja kiełbasy wyborczej. Taką ludziom dawajcie, to może kupią Czubackiego w pakiecie z Pawlakową. Ten duet może nieźle się prezentuje ale nic dla nas nie zrobi - dlaczego??????
A no z jednego prostego powodu ! - Bo Czubacki nigdy nic sam nie robił, a Pawlakowa zanim się zdecyduje, to każda okazja przejdzie im koło nosa. 

Dorota

Dobrze to ujęłaś .

(2014/11/21 12:40)
Nie zauważyliście,że już tylko sami sobie cukrzycie.

(2014/11/21 14:50)
Poczekaj..... to nowy wątek.A przy okazji -po co te osobiste złośliwości? 

(2014/11/21 15:06)
Byłem z żoną u Rzeźnika i powiedzieli,że są za Osieckim,hehehehe To moze w jakiejs cukierni dadzą chociaż ciasteczko z niespodzianką,bo od duetu Pawlak-Czubacki aż sie niedobrze robi.A tak bez jaj,to co oni zrobili dla nas ? Moze p.Pawlak sie wypowie,bo jej działalność społeczna jest jakaś niewidoczna,a jesli chodzi o p.Czubackiego to chwalenia sie tym ze zrobił Warszawską ( no zesz przez 8 lat coś trzeba zrobic) a chodnik na tej ulicy jest taki,ze moja żona w szpilkach nogi by sobie polamala

(2014/11/22 11:02)
ehhh szkoda mi Twojej żony - biedna kobieta, nie dość ze sobie połamała obcas, to jeszcze musi takiego Barana jak Ty znosić na co dzień! Może szkoda, że Tobie cegła z ruin z zamku nie spadła na głowę, może byś zmądrzał! 

(2014/11/22 11:10)
Na Warszawskiej nie ma ruin zamku,hehe skąd Ty jesteś ?

(2014/11/22 11:23)
kasiasma-nie dziwi mnie,że wspierasz p.Czubackiego bo wchodząc na Twój profil i widząc motto:Co masz zrobic dziś zrób jutro,to rzeczywiście Twoje wsparcie p.Czubackiego jest uzasadnione,to wasze wspólne motto :)

(2014/11/22 11:27)
idź już chłopie do tego rzeźnika lepiej, tylko może już bez żony ;-) a może ów Rzeźnik to Bidon, w sumie to może być jego nowa ksywa za kilka tygodni, gdy chłopaki zaczną się bawić Powiatem... bo wierze że z Miasta go skutecznie wykopiemy!

(2014/11/22 11:36)

gaj
...Bo Czubacki nigdy nic sam nie robił...
Doroto. Moim zdaniem to zaleta. Ponieważ przy takim stopniu złożoności problemów jakie musi rozwiązywać jednostka samorządowa tylko praca zespołowa gwarantuje sukces.  Myślę że Burmistrz czy inna osoba kierująca jednostką nie robi wszystkiego sama. Burmistrz czy Starosta ma przecież Radnych. Dyrektorzy mają zastępców. Prezesi mają swoje rady nadzorcze. Właściwie to podstawową cechą jaką powinien mieć człowiek kierujący jednostką jest zdolność do zbudowania sprawnego zespołu. Bo tylko grupa ludzi znających od podszewki swoją pracę, kreatywnych i ukierunkowanych na rozwiązywanie bieżących problemów może sprawnie je rozwiązywać. Chociaż to też jeszcze nie wszystko. Taki zespół powinien umieć dostrzegać możliwości i z nich gdy tylko warunki na to pozwolą - korzystać.    

(2014/11/22 11:51)

ehhh szkoda mi Twojej żony - biedna kobieta, nie dość ze sobie połamała obcas, to jeszcze musi takiego Barana jak Ty znosić na co dzień! Może szkoda, że Tobie cegła z ruin z zamku nie spadła na głowę, może byś zmądrzał! 

Dlaczego mnie nie dziwi kolejne konto które zamiast prowadzić merytoryczną dyskusję zaczyna ironizować, wyzywać i obrażać. Jak kogoś nie stać na umiejętną wymianę zdań, taką na konkrety, to powinien nic nie pisać. Obrażanie i wyzywanie kogoś na forum świadczy głównie o płytkości osobowości, pustogłowiu oraz braku umiejętnego doboru słownictwa dostosowanego do danego tematu przez obrażającego. Nic innego nie umie tylko wyzywać, posiada maleńki zasób słownictwa (głównie baran, debil, powtarzające się do znudzenia bidon i kilka innych "miłych dla innych słówek), a konto zostało utworzone głównie do obrażania i jątrzenia na potrzeby kampanii. 

(2014/11/22 11:57)
Jestem na tym forum - dłużej do Ciebie to po 1 - i lepiej sam podaj jakieś argumenty, a nie pisz o ich braku! Wszystkie FAKTY z www.czubacki.pl infografika i porównanie to 100% prawda! Jeśli coś kwestionujesz to Ty odnieś się do tego, a nie do mnie! ps. powinieneś mieć awatar nie biały lew, tylko biały bałwan ;-)

(2014/11/22 12:26)
1. Zadłużał miasto Czubacki - patrz tabelki p. Żelichowskiego !  Zaciągali kredyty nie licząc się z kosztami ! 
2. Ceny wody zafundował nam Czubacki, to Osiecki ich nie podnosi bo według prognoz Czubackiego miała kosztować 23 zł - są na to dokumenty
3. Śmieci w Chodakowie - zafundował mieszkańcom CZUBACKI ! 

4. Za Czubackiego zatrudnienie wzrastało w zastraszającym tempie i wspomnę o premiach dla pracowników - do dej pory je wspominają, TAK IM BYŁO DOBRZE ! 
5. Osiecki urodził się w Sochaczewie. Tu mieszkają jego rodzice, tu chodził do szkoły, tu chodziły i chodzą do szkoły jego dzieci. Obecnie z tego co wiem mieszka w domu rodzinnym żony w Kozłowie. - NAPRAWDĘ STRASZNA ZBRODNIA ! Biorąc pod uwagę fakt, że całe jego życie jest związane z Sochaczewem.
6. Sochaczewskie Forum Samorządowe - to ludzie związani z Sochaczewem - NIE PARTIA POLITYCZNA
7. Żłobek miejski , parking PKP, boisko w Chodakowie, ruiny zamku, place zabaw, hala przy Sp4, kilometry dróg - to z większych inwestycji
8. Nigdy wcześniej kluby sportowe nie miały darmowych wejść na obiekty sportowe, setki tysięcy na sport i jako wsparcie organizacji pozarządowych....... Rodzice płacą dzięki temu mniejsze składki. 
Dorota

(2014/11/22 12:58)
dorata,to wszystko fajnie trochę naciągasz,ale to nic.Jedna uwaga pisane wielokrotnie i jest nudne,do tego przynosi odwrotny efekt od oczekiwanego przez ciebie.

(2014/11/22 13:35)
setki tysięcy na sport

o kurcze pióro
to jest miszczowski argument :)

a można więcej danych dorato??? gdzie konkretnie i ile???

(2014/11/23 00:22)
Już słuchałem bo wklejasz to w niemalże każdym temacie. Dziękuję. Uśmiałem się bardzo.

Dobry nim użyjesz słowa, którego nie jesteś pewien zajrzyj do słownika proszę :) Widzisz gdzieś w mojej wypowiedzi do doraty jakąkolwiek inwektywę?

(2014/11/23 00:47)

gaj
Też w tekście Szczawia nie widzę inwektyw. Co najwyżej sugestię o większą precyzję.Ja tam przyczepiłbym się do tego "kurcze pióro" ;)Chyba to jakiś nieznany mi idiom. Ciekawe co oznacza? :)

(2014/11/23 21:50)
biały bałwan , nawet pasuje do tego buraka.

(2014/11/23 22:17)
olaf lokalny przygłupie , Ciebie to już wszyscy znają na tym portalu , jak byłeś u komisarza bo Ci nick ukradli , a potem czyściłeś buty Panu Szos. aby Ci wybaczył, oczywiście wszystko na kolanach . Taki to bohater Pan Robert - Olaf    D. Spadaj mały człowieczku.

(2014/11/23 23:25)
aleś się Dobry rozpisaaaaał... a definicja słownikowa wyrazu inwektywa jest krótka "zniewaga słowna". Np. kiedy ktoś pisze Ci, że jesteś przygłupem to to jest inwektywa rzucona pod Twoim adresem. Nie wymyślaj swoich znaczeń wyrazów, bo od tego jest język polski i słowniki. Polecam słownik PWN. Kurcze pióro to to samo co kurwa mać tylko w bardzo delikatnej wersji. Jak ktoś nie wie skąd pochodzi to polecam film Miś a konkretnie ten fragment Wujek Dobra Rada

cały czas czekam na te informacje o setkach tysięcy na sport sochaczewski

(2014/11/24 00:09)
No widzę, że dziś to już totalna chamówa. Wyborcy Pana Czubackiego nie szczędzą słów. Ale UWAGA, bo jacy wyborcy taki kandydat.

(2014/11/24 00:37)
chamówa obelgi i mordobicie wiem, że słowo pisane rządzi się swoimi prawami, ale coraz większy wtórny analfabetyzm mnie naprawdę zaczyna przerażać

(2014/11/24 09:59)
Szczawiu podziwiam za wytrwałość w nawracaniu.W tej sytuacji możesz tylko ignorować szkoda twojego czasu.Pomaga tylko administrator blokujący kolejny alias tego Pana.

(2014/11/24 13:39)
To wszystko to tylko Plastusiowy pamiętnik...

(2014/11/24 14:59)
:) dzięki plastek, długo mnie tu nie było więc jestem naładowany ;)

Dobry wraz ze zmianą nicku nie zmieniasz swojego charakteru, stylu i myśleć też nie zaczynasz. Widzę, że teraz pod różnymi nickami zacząłeś nawet rozmawiać sam ze sobą.

Mój poprzedni post a właściwie jego początek to była ironia, bo jakoś nie zauważam tu strasznego chamstwa.

no i się pewnie nie doczekam informacji o tych setkach tysięcy złotych, które burmistrz przekazał na sport sochaczewski :(

(2014/11/24 15:32)
Trochę to już nudne, ile razy jeszcze będziecie oskarżać o zmiany nicków, aliasów itd... Chamstwo było, poczytaj sobie pod różnymi tematami, no chyba że Wy nie uważacie tego za chamstwo... to przepraszam za nieostrożny dobór słów, Wasz słownik jest inny. A dopiero Szczawiu pisałeś coś o wtórnym analfabetyzmie.

(2014/11/24 15:58)