Najlepszy weterynarz w Sochaczewie to ????

/ 11 odpowiedzi

Który waszym zdaniem jest godny polecenia? Mam szczeniaka i napewno czesto bede chodzil po lekarzach wiec potrzebuje najlepszego
Polecam przychodnie MaxiVet kolo szkoły podstawowej nr.4 w Sochaczewie. bardzo dobry lekarz wet. i ma super kontakt ze zwierzakami

(2015/07/21 09:19)
ja też polecam MaxiWet. jak się nie myle toteraz został przeniesiony na Staszica koło szkoły. Super Pani weterynarz, zawsze znajdzie czas i pomoże. Chodzę tam z moim psem odkąd mieszkamy w Sochaczewie i nie narzekam :)

(2015/07/22 13:27)
ja polecam Centrum Weterynaryjne, ul. Długa 1, wjazd od 600lecia. Chodzę tam z moim pieskiem od około roku, ani razu nie miałam problemu, przesympatyczni lekarze, profesjonalni i kochający zwierzęta. Na miejscu można zrobić badania krwi, jest mozliwość co ok 2 tyg zrobienia echa serca i innych badań specjalistycznych. Mam bardzo chorowitego pieska, przechodziliśmy z nim już zapalenie wątroby, choroby skóry i inne i zawsze mogliśmy liczyć na profesjonalne wsparcie i dokładne wyjaśnienie. I co ważne - nie jest drogo. 

(2015/07/22 15:29)
Wszyscy zachwalacie weterynarzy ze Staszica 600-lecia to ciekawe dlaczego co przechodzę koło weterynarza na Warszawskiej (koło policji ) tam zawsze są kolejki :) Ps dobrego weterynarz  nie trzeba reklamowac :)

(2015/07/29 21:43)
Polecam przychodnie MaxiVet kolo szkoły podstawowej nr.4 w Sochaczewie. bardzo dobry lekarz wet. i ma super kontakt ze zwierzakami

Doktor Dolittle :)

(2015/07/29 21:45)
Racja, że pani Kasi z ul. Warszawskiej nie trzeba polecać. Naszym psiakiem zajmuje się od samego początku i zawsze było wszystko ok :)

(2015/07/30 03:09)
ja polecam Centrum Weterynaryjne
Potwierdzę, mało który weterynarz dzwoni po wizycie i dopytuje o stan zdrowia psiaka - tu taka sytuacja. 

(2015/07/30 09:21)
Od lat korzystam z usług Przychodni Weterynaryjnej na Staszica i z ręką na sercu mogę ją polecić każdemu. 

(2015/07/30 13:47)

(2018/01/20 11:54)

Uwaga na psychola z Trojanowa, ktory umawia sie na wizyty domowe, a nastepnie z premedytacja przeklada je, umawia sie na telefon, nie oddzwania, udaje ze jest chory, w szpitalu i temu podobne bzdury, po czym okazuje sie, ze spokojnie przyjmuje w lecznicy, bo jakas paniusia musiala wyjsc, a on ma mnostwo nieodebranych polaczen i wina zawsze lezy po stronie pacjentow. Koles, ktory lubi denerwowac innych i udaje niedorozwinietego, co faktycznie jest prawda tylko w zupelnie innym sensie. Trojanow-towarzystwo wzajemnej adoracji, ktore nie szanuje czasu i potrzeb swoich pacjentow i zawsze kieruje sie swoja wygoda i jak najlepiej pojetym interesem, co odbywa sie kosztem zdrowia zwierzat. Plotkarskie i wscibskie towarzycho uprawiajace spychologie-prosze zadzwonic sobie do kogos innego, no umawialismy sie, ale wlasnie nam sie odwidzialo, bo musimy zrobic cos innego. Typowa prowincjonalna przychodnia. Nawet jesli cos potrafia, to ich zachowanie jest tak skandaliczne, ze lepiej sie trzymac od nich z daleka. 

(2018/01/20 12:11)

Leczymy nasze zwierzęta na Warszawskiej u Pani Kasi od wielu lat. Nie często musimy tam bywać bo nasze zwierzaki ciesząsię dobrym zdrowiem. Jest to wynikiem troskliwej opieki weterynarynej - pacjęci dobrego lekarza są zdrowi. :-)

Krzystamy też z pomocy Centrum Weterynaryjnego 

Polecam te przychodnie 

(2018/01/26 11:11)