Największa afera od 1991 roku.

/ 10 odpowiedzi
Witam         Można ostatnio wiele usłyszeć i przeczytać odnośnie afery w ustawianych przetargach,głównie telekomunikacyjnych ale też w innych placówkach zajmujących się przetargami publicznymi.Jestem ciekaw czy tak wielka akcja CBŚ dotrze również do Sochaczewa?Wiele przetargów wygrały firmy co miały chyba tylko znajomości a nic co było by związane z wykonywaniem prac po jego wygraniu.
A gdzie ta afera, bo chyba nie mówisz o tych stanowiskach  w KGHMie co jako łapówkę obiecywał ten wasz płemieł?

(2013/11/21 15:50)
Olaf buraku!!! plujesz jadem!!!

(2013/11/24 13:31)
 Nie pluję, nie ruszam takich jak ty bo włóż patyk w g..no to śmierdzi. Nie zamierzam rozmawiać na twoim poziomie bo musiałbym zjechać chyba do kopalni!

(2013/11/24 14:00)
Tak Olaf.
Żona Hofmana ciepła posadka w KGHM.
Hofmann dziwne przelewy nie pokazane w sprawozdaniu majątkowym...

A zapomniałem Hofman nie jest w PIS :D

(2013/11/24 18:07)
 Grzech ale to nie do mnie takie sprawy, pisałem już  ze w najbliższych wyborach poprę KNP, i nie głosuję na kogoś dlatego że ma dużo poparcie, nie potrafię żyć nie w zgodzie ze sobą samym, w mieście jest co innego głosuje na konkretne osoby nie interesuje mnie  do jakiej opcji politycznej się uśmiecha.
 PIS to idioci  mieli 11 % przewagi i bardzo im to przeszkadzało  wiec zaczęli odp. maniane, mam ich gdzieś to kamikadze są.

Grzech Tuskowi partia się sypie to może przyjmie Hoffmana w swoje szeregi, zresztą PO i PIS to taka sama zbieranina z tego samego miotu. AWS,Unia Wolności, ZCHN, przepisują się tylko z jednej do drugiej i tak w kółko, who is who czort jedyny wie?
 Ale pewny nie jestem bo Hoffman po ostatnich wybrykach bardziej pasuje do tych zboków z Twojego Ruchu.

(2013/11/24 21:37)
Nie sposob nie zgodzic sie z Olafem. PiS panicznie ucieka od zwyciestwa jak tylko zaczynaja im notowania isc w gore to wyciagaja Antka z Jarkiem odstawiaja Szopke Smolenska i ludzia sie przypomina co to za pajace. Potem znowu sie schowaja w szafie i tak w kolko. Pytanie na jaki cykl wypadna wybory. 

(2013/11/26 19:05)
Polska potrzebuje nie tylko zmiany władzy, Polska potrzebuje przede wszystkim Reform, a tego żadna z opcji które już rządziły nie gwarantuje !!!

(2013/11/27 11:24)
Wiesz dlaczego?
Bo od pewnego czasu nikt nie ma konstytucyjnej większości.
Każda partia musi brać przydupasa PSL który bombarduje wszelkie reformy bo im jest dobrze tak jak jest.
Każda opozycja niszczy każdą dobrą reformę ponieważ nie chce aby to inna partia była udanym reformatorem.

Po prostu jeżeli nie mamy jakiegoś okupanta to ciężko nam nie walczyć między sobą.

(2013/11/27 13:36)
     Zapomnieliście Panowie, że PIS miał Premiera i Prezydenta oraz koalicjantów i większość parlamentarną, którą mógł nawet zmienić konstytucję i co ? A no nic, zaraz zaczął  zbierać haki na koalicjantów i zaczęły się sądy przed wyrokami Sądów, czyli samosądy i prawiczkowe kłótnie kto ma większego ..................kota, oczywiście Panowie zaraz się pokłócili między sobą i z Prezesem. Mogli wiele zmienić, mieli swoje 5 minut i je z pieprzyli PIS kając że im się mleczko rozlało. 

(2013/11/27 14:02)
Grzech było to przecież możliwe w 2005 roku, ale  szef  PO wścieklizny dostał kiedy okazało się iż ma być koalicjantem tej większości a nie głównym.

jago nie mów nic o rządach PIS bo wszyscy widzieli tę błażenadę. Wiesz co najbardziej mi było tylko szkoda Bogu Ducha winnego Andrzeja Leppera wmanewrowanego przez PIS w te szopkę.

(2013/11/27 15:55)