Napad na punkt pocztowy w Boryszewie

/ 3 odpowiedzi
Wczoraj napadnięto na ajencję w Boryszewie. Podobno dwie dziewczyny pracujace tam przebywają w szpitalu. To jest straszne. W tym miejscu, gdzie jest ajencja jest największy ruch. Ktos w ciągu dnia potrafił coś takiego zrobić i nikt temu niezapobiegł. Jestem ciekawa czy odnaleziono tych, którzy to zrobili!!!! Oby jak najszybciej trafili do aresztu!!!!!
Nikogo nie odnaleziono,a za ten napad powinno się winić tylko i wyłącznie właścicieli tego obiektu gdyż nie było tam żadnych zabezpieczeń.Oszczędza się na wszystkim a w szczególności na bezpieczeństwie pracowników.Wiadome było że wcześniej czy póżniej do czegoś takiego tam dojdzie.Nawet głupiego alarmu w razie napadu nie ma,pracownice były odzielone od klientów tylko ladą.
Niech wzyscy pracodawcy zadbają o bezpieczeństwo swoich pracowników,bo nie tylko na tej poczcie tak jest...

(2007/02/20 14:22)
TE PANIENKI ZA DUŻO FILMÓW SIĘ NAOGLĄDAŁY I TAKI TERAZ MAJĄ REZULTAT ŻE POSIEDZĄ I PRZEMYŚLĄ SWOJE POSTĘPOWANIE, ALE WSTYD W TAK MAŁEJ MIEJSCOWOŚCI POZOSTANIE NA DŁUGO

(2007/03/01 10:36)

xxx
Na podstawie tego Super Napadu (nie wspomnę już o okładaniu sie szufelką) to powinni nakręcić odcinek Kryminalnych albo Detektywów. Takie historie nie zdarzają sie codziennie :-) Wstyd!!!

(2007/03/03 22:39)