naprawa radia w samochodzie

/ 9 odpowiedzi

Witam,

czy może ktoś podpowiedzieć gdzie mogę naprawić wbudowane radio w Nissanie Primera P12. Jest na wyświetlaczu czerwone security. Chciałabym ten błąd wykasować by grało radio bo w tej chwili nic nie gra. Dzięki. 

http://m.e-sochaczew.pl/_mobile/index.php?q=uslugi-show&ItemID=1204

Udaj sie do tego Pana.Zna sie na robocie.Ogarnal wbudowane radio w Toyocie i gra do dzis.

(2016/08/24 21:23)

w wielu samochodach,po rozłączeniu akumulatora lub radia ,odbiornik potrzebuje aby uruchomić go kodem,sprawdź w instrukcji, może napis "security" sugeruje właśnie taką potrzebę?

(2016/08/25 05:26)

tak dla podpowiedzio-jakie radio?producent ,typ?

(2016/08/25 11:26)

Sam pare dni temu zaniosłem radio do naprawy do Comtelu o ile nie przekręciłem nazwy :). Pozytywne opinie o nich słyszałem więc się nie zastanawiałem. Na ulicy batorego znajdują się po lewej stronie jadąc w kierunku warszawskiej. 

(2016/08/25 12:28)

Z ciekawosci to ile taka naprawa radia kosztuje i czy jest to oplacalne? Miesiac temu w jednym z naszych elektronicznych marketow kupilem blaupunkta oryginal niemiecki za 130zl to nie wiem czy jest sens naprawiania starego radia, chyba ze naprawa kosztuje 20-30zl bo radio po naprawie to juz nie to samo wiem to na przykladzie CB ktore naprawilem dalem 100zl a i tak slabo dzialalo a nowe midlanda kosztuje niecale 200 i tak musialem nowe kupic i tak.

(2016/08/26 10:12)

To jest raczej zależne co pieprznie w radiu. No i jak ktoś ma fabryczne radio w aucie, to czasem warto zanieść do fachowca żeby zajrzał.

(2016/08/26 16:15)

Nie wiem jaki typ i model i tak wogóle czy tam jest radio. Jestem kobietą więc nie rozbiore tego auta by wyjąć radio. Chciałam by ktoś się tym zajął kompleksowo tzn sprawdził czemu to nei gra czy nie trzeba tego podłączyć pod jakiś komuter by ten błąd zniwelować, czy to wogóle coś się da zrobić z tym. By ktoś spojrzał na to fachowym okiem a nie wyjąć radio i zanieść do naprawy. Jak by to chodziło tylko o wyjęcie radia to bym pewnie sama to zrobiła i wsadziła inne a tu chyba wszystko musi współgrać skoro to jest wbudowane.

(2016/08/26 20:08)

Polecam KOMTEL z ul.Batorego 8, naprawiają fabryczne radia i mają w tym duże doświadczenie

(2016/08/26 20:18)

komtel serwis ul batorego8 po lewej stronie robią tanio i dobrze

(2016/08/29 07:58)