Naprawa sprzętu AGD Sochaczew adresy

/ 11 odpowiedzi
Witam!  Gdzie w Sochaczewie naprawiają sprzęt AGD?
Kiedyś naprawiałem coś u p.Stajszczaka na Czerwonce Parcel. No i póki co jeszcze działa ;-)

(2011/06/08 00:38)

011
osobiscie nie polecam pana na czerwonce. kiedys wykonywal naprawy gwarancyjne dla kilku firm polar whirpool ale zerwaly z nim wspolprace bo naprawde nie szanuje klientow i niezbyt zna sie na swojej pracy.
jest chamski opryskliwy i dalej uważa ze jest najważniejszy bo tylko on na świecie naprawia taki sprzęt.
radze poszukać kogoś innego. ja już nigdy nie skorzystam z jego usług.

(2011/06/28 10:32)
na wojska polskiego, ale nie wiem czy jeszcze jest. mi naprawił dvd.

(2011/06/28 19:26)
Nie polecam pana z Wojska Polskiego. Oddałam mu do naprawy odkurzacz, ale był to chyba zbyt skomplikowany sprzęt dla niego. Po ponad tygodniu od zawiezienia odkurzacza do warsztatu zadzwoniłam, aby się dowiedzieć jakie są postępy w naprawie, ale niestety zamiast interesującej mnie krótkiej informacji usłyszałam długą reprymendę ,, jak śmiem pana niepokoić (dzwoniłam ok. 19-tej bo tak kończę pracę), to nie jest pora na wydzwanianie, a tak w ogóle to żebym przyjechała i zabrała sobie ten odkurzacz" (to jest tylko skrót tego co usłyszałam w słuchawce) Odkurzacz odebrałam następnego dnia nie naprawiony.

(2012/01/23 14:01)
Ostatnio miałam awarię pralki... koleżanka z pracy poleciła mi Tomasza Repelewicza z Kornelina tel. 600-803-333. Przyjechał tego dnia co do niego zadzwoniłam; konieczna była wymiana dwóch części (nie jestem w stanie skojarzyć sobie jak one się nazywają) myślałam, że będę musiała nie wiadomo gdzie ich szukać tym bardziej, że absolutnie nie mam zielonego pojęcia w tym temacie jakim są części czy tam naprawa pralki... co się okazało ten Pan miał części przy sobie...uf. Naprawa trwała może trochę ponad godzinę. Jestem bardzo zadowolona z tego mechanika. Według mnie naprawił przede wszystkim dobrze, szybko a co najważniejsze nie drogo. Polecam!!!  

(2012/02/12 10:51)
Pani "Janette" napisała dobrze i ciekawie ale pomyliła numery. 600803333 to mój numer (SERWIS RTV), a ja poza sprzętem RTV, antenami, monitoringiem, itp, naprawiam tylko drobne AGD. Numer p.Repelewicza to prawdopodobnie;603820715. Pozdrawiam pani Aneto. Rafał L.

(2012/02/12 15:07)
Spróbuj tutaj http://serwisko.pl/zgloszenie_awarii_urzadzenia_szukaj_serwisu ja zgłosiłam tam awarię mojej mikrofali i jestem b.zadowolona. Jest to dobra alternatywa dla tych którzy nie lubią chodzić i szukać :) . Wypełniasz zgłoszenie, wysyłasz później na adres e-mail dostajesz oferty od firm i wybierasz tą która Ci odpowiada. Mam nadzieje, że komuś pomogłam. 

(2014/03/21 10:23)
co do serwisu na Wojska polskiego to miałam identyczną sytuację, jaką opisała koma - odkurzacz leżał w serwisie ponad tydzień, został zwrócony nie naprawiony i widać było, ze pan się nawet do niego nie dotknął. 

(2014/03/21 11:00)

Hej polecam Ci skorzystać serwisko.pl
na tej stronie bardzo szybko możesz dodać takie zgłoszenie które jest za darmo. Napisz jaki masz problem i jak to cenowo wygląda.Odpiszą Ci serwisy a Ty tylko poczekasz na odpowiedź . Dostaniesz różne propozycje cenowe z których będziesz mógł wybrać tą najbardziej korzystniejsza dla siebie. Polecam ja korzystałam bo zgłaszałam awarie robota dostałam nawet jedną propozycje od serwisu nie była taka zła ale poczekam na więcej i potem wybiorę tą najtańszą.

(2014/03/24 15:31)

Technikan.pl jest sewisem, który zajmuje się naprawą pralek oraz innego sprzętu. 

(2018/01/11 14:44)