Naprawa telewizora LCD??

/ 11 odpowiedzi
Już kiedyś pisałam takiego posta ale nadal nic nie znalazłam wartego uwagi. Czy u nas naprawdę nie ma fachowca który naprawił by tv LCD i się na tym znał? Jeden facet jak się do mnie doczepił to wydzwania że on naprawi za 500 zł bo to prawdopodobnie poszło to co w większości takich tv i to tyle kosztuje ta część, choć tv nie widział na oczy a ja się przekonałam że to nic poważnego bo gdy się poruszy kablem zasilającym to działa niestety po wyłączeniu i ponownym wyłączeniu usterka wraca tak więc nie da się z tym żyć ale nie wierze że to kosztować będzie 500 zł! Czy ktoś może naprawiał już taki tv w Sochaczewie?

To nie te czasy że wpadnie gość z lutownicą i miernikiem ! Albo serwis albo do sklepu po drugi. Mój LCD też padł ale był na gwarancji, wezwałem autoryzowany serwis do domu lecz mechanik poległ i zabrał złom do stolicy na warsztat, wymienili całą główną płytę z elektroniką. Gdybym nie miał gwarancji to naprawa była by nieopłacalna. Na szczęście mam jeszcze w domu dwa telewizory kineskopowe z lat 90-tych – na nich można polegać !

(2011/02/28 09:28)
Każdy normalny serwis powinien to zrobić za ok.90-180zł, ale trzeba się brać za robotę a nie lamentować.Wiadomo że Warszawa jest droga, dlatego niektórzy przywożą sprzęt do Sochaczewa, lub gdzie indziej tylko nie WArszawa.

(2011/02/28 11:33)
No nie mówcie mi że z telewizorem mam do Warszawy jeździć, to już zakrawa na jakąś paranoje. Brodacz a jeśli już nie mam gwarancji i bym zadzwoniła do serwisu zajmującego się tym to przyjechali by? No tak tylko że jak sobie doliczą czas i koszt dojazdu to pewnie wyjdzie te 5 stów z naprawą. Swoją drogą ludzie zamiast na studia nie wiadomo jakie powinni się kształcić na fachowców bo widzę że u nas to zero takich, jeden by się trafił porządny który śledzi nowinki techniczne i ciągle się uczy to by się obrobił jak nie wiem co ;/ No cóż może komuś jednak udało się u nas naprawić taki tv, jak tak to czekam na info.

(2011/02/28 15:38)
Być może już w poprzednim eątku podawałem Ci namiary ale jeśli nie to zapytaj w sklepie "Elektronik" na Reymonta 20m od Traugutta w stronę poczty. Tel. 504109444

(2011/02/28 20:11)

EVE
W miejscowości Kozłów Biskupi jest pan, który zajmuje się naprawą urządzeń RTV i AGD. Numer kontaktowy 696-356-001. Mi niedrogo naprawił kuchenkę mikrofalową. A też już myślałam, że zostanie mi do wyboru: odwiedzić serwis lub zakup nowej mikrofali.

(2011/03/03 13:32)
Spróbuj tutaj http://serwisko.pl/zgloszenie_awarii_urzadzenia_szukaj_serwisu ja zgłosiłam tam awarię mojej mikrofali i jestem b.zadowolona. Jest to dobra alternatywa dla tych którzy nie lubią chodzić i szukać :) . Wypełniasz zgłoszenie, wysyłasz później na adres e-mail dostajesz oferty od firm i wybierasz tą która Ci odpowiada. Mam nadzieje, że pomoglam :P

(2014/03/25 13:59)
Jest jeszcze złota rączka na Wojska Polskiego. Woziłem do niego odkurzacz i widziałem że naprawia LCD-ki. Nie jest drogi, naprawia szybko. Nie mam niestety telefonu pod ręką, ale łatwo trafić: jak się jedzie od strony Licealnej to będzie po prawej stronie, trzeba wjechać w podwórko.

(2014/03/25 17:33)
Prawdopodobnie ma Pani usterkę w obwodzie zasilania TV. Często awarii ulegają kondensatory elektrolityczne. Usterka łatwa do wykrycia. Ostatnio naprawiałem bliskim dwa LCD Samsung (ta sama usterka związana z elektrolitami).Koszt to kilka złotych jak oczywiście usterkę usuwa się samemu. Bywają bardziej poważne usterki, których naprawa przekracza często wartość sprzętu jak uszkodzona płyta główna (np. w przypadku przepięcia w sieci) lub padnięta matryca. 

(2014/03/25 21:43)
zdecydowanie nie polecam pana-serwisanta na rogu warszawskiej/600lecia - stara unitra. pan przetrzymal tv 4 miesiace, obiecujac ze zalatwia czesci.za kazdym razem jak dzwonilem - ta sama gadka "wlasnie do pana mialem dzwonic". wreszcie po odebraniu tv okazalo sie ze brakuje w nim czesci (pan obiecywal ze wszystko jest na swoim miejscu). nie wspominam o wymuszonej oplacie za diagnoze 50zl...

(2016/12/21 15:04)
tak dla informacji-żarówki,sprzęt elektroniczny mają to do siebie że psują się po jakimś czasie,jak mi kolega doradził-nie wyłączaj światła,telewizora jeżeli za kilka-kilkanaście minut będziesz włączał,lepiej żeby żarówka świeciła albo tv grał nawet kiedy nie jesteś w pokoju,ostatnio -pierwszy raz, w gazetce -widziałem szczerą reklamę żarówki-wytrzymuje (powiedzmy)- 15 tys.. godzin,ale 10 tys. zapłonów ,a przeciętny TV Led nawet jak jest na czuwaniu zżera ok.20 watów na godz.,wyłączać na noc i jak idziecie do pracy,potem niech transmituje te bzdety- M-jak miłość,Trudne Sprawy,Dlaczego Ja ,tok szok Drzazgi i wiadomości TVP

(2016/12/24 10:02)