Następny bubel dla Sochaczewa

/ 15 odpowiedzi
Nie długo Sochaczew dostanie następny bubel firmowany przez sportowca Osieckiego . Zostanie oddana hala sportowa przy szkole nr. 4. , nie wątpię ,że z wielką pompą . Będą przecinane wstęgi przez Osieckiego , Małeckiego i kogoś tam jeszcze . Tylko czy ktoś się zastanowił ,że podejmując decyzję trzeba było stworzyć obiekt pełnowymiarowy , do rozgrywania meczy siatkówki , czy koszykówki na wyższym poziomie z kibicami . Po drugie proszę zauważyć , że pod budowę zabrano całkowicie boiska zewnętrzne . Pytam się gdzie te dzieci mają mieć w-f w czasie letnim ,wychodzi że  tylko na hali bo na zewnątrz , to pytam się gdzie ?Chciałbym poznać Wasze spojrzenia na ten problem.
A kto podjął decyzję o budowę hali czy na pewno to obecna ekipa rządząca?
Jak dogodzić tym którzy najpierw oczekują i domagają się pobudowania hali a potem zadają głupie pytania( patrz wyżej na wypowiedź) W lato to dzieci mają wakacje chyba?

Karol

(2014/02/28 12:47)
Czy w tym Sochaczewie to muszą być sami malkontenci ? Co by nie zrobił to źle... Zobaczycie wszyscy jak (nie daj Bóg) Gaik zostanie burmistrzem, wtedy będziecie mieli raj na ziemi i codzienne interwencje u premiera :D

(2014/02/28 12:51)
ja w du** mam wybory nie bede dokladal reki kolejny raz do zlodziejskiej badny i tez was do tego namawiam.. niech pojdzie ciemnota glosowac wybiora debili to moze w koncu ludzie normalni nie wytrzymaja i jakies pospolite ruszenie sie zrobi :)

(2014/02/28 13:20)
Czytam i nie wierze... Nie ma hal, jest źle, budują halę, źle, bo za mała. Ja bym na prawde dużo dał za taką halę jak chodziłem do podstawówki i gimnazjum bo uczyłem się w jedynce, gdzie była sala gimnastyczna na której prawie w nic nie można był grać.

(2014/02/28 15:16)
fakt. jest wiele nietrafionych totalnie inwestycji budowalnych w socho... od malych drogowych rozwiazan po kompletne fiasko budowlane... ale w tym wypadku zgodzie sie z toba.. ludzie chcieli sale gimanstyczna,, wiedzieli jaki jest plan zagospodarowania, jak wyglada uklad budynku i chyba nie bylo zludzen ze trzeba bedzie poswiecic boisko.. a nagle zal i lezka w oku ze boiska juz nie ma :)

(2014/02/28 15:37)
źle i niedobrze ,robić czy nie robić ,nie dogodzi już chyba narodowi.

(2014/02/28 15:43)

KAT
kuc300 ja to bym jeszcze do Osieckiego przyjeb... sie za to ze za malo okien tam jest i duze beda oplaty za swiatlo.
Wiadomo ze jak p.Ciura by byl za to odpowiedzialny to pewnie jego blask by nam oswietlal sale gimnastyczna.

(2014/02/28 16:48)
IIIIIII znów się czepiacie !!!
Socho jest okej

(2014/02/28 20:04)
Pragnę zauważyć, że chodzi o to samo boisko zewnętrzne na które (już nie pamiętam kto ale kiedyś o tym było) ktoś psioczył, że jak w tych czasach można grać na asfalcie. Przecież wystarczy się potknąć i rana gotowa! 
Boże widzisz i nie grzmisz! 

(2014/02/28 22:14)

iks
Dobrze, dobrze, ale w-f na powietrzu może się odbywać często od połowy kwietnia do połowy października szkoda, że nikt nie myśli o takich rzeczach. Teraz nie będzie ani właściwej wielkościowo hali ani miejsca na w-f na powietrzu, ale może to i dobrze bo brak drzew powoduje ryzyko porażenia słonecznego w mieście, które staje się patelnią.

(2014/03/01 00:17)
 no to dokładnie tak. Najpierw wszyscy narzekają że nic niema a już jak ktoś coś zrobi to jest źle bo nie takie jakby ktoś sobie życzył. Jak ma być tak że każdy by chciał rządzić albo ten kto raniej wstanie to nazywa się anarchia. Kacpersky pospolite ruszenie grozi jak ci debile co teraz rujnują kraj  po raz trzeci nie daj Boże wygrali by wybory!

(2014/03/01 13:29)
Jeżeli dzieciaki miały by biegać za piłką po asfaldzie to już lepiej jak będzie ta hala.Szkoda,że przy szkole nie ma więcej wolnego terenu choćby na boisko ze sztuczną murawą.Tak to już w Polsce jest każdy myśli,że jest najmądrzejszy i wie najlepiej jak to nazwałeś "ci debile którzy teraz rujnują kraj" przed nimi byli inni debile którzy również rujnowali kraj a po tych teraz będą kolejni debile i tak dalej ktokolwiek będzie przy żłobie i tak nic to nie zmieni ciągle ktoś będzie rujnował nasz kraj.Co do Polaków to my już tacy jesteśmy i ciężko nam dogodzić zawsze będziemy na coś narzekać bo to leży w naszej naturze i nic tego nie zmieni.

(2014/03/01 17:32)
Jeśli to prawda co tu ludzie piszą o tej sali to jakiś kolejny skandal, tylko NIK się tym powinien zainteresować?

(2014/03/07 20:39)
Boże jakie to prymitywne. Czy wy nie widzicie, że kuc to jakiś Gaik, albo Podsędek albo gość przez nich wynajęty.
Że nie mogą znieść, że w mieście dzieje się coś fajnego (oni nie mają nic do zaoferowania). No to smarują gdzie się da i jak się da.
Chodzą od radia do gazety i zamiast pracować uczciwie, tylko plują wokół. Wszystko co tu się pisze to zwykłe bzdury, wymyślanie faktów, których nie ma. Czarny PR i nic więcej. 

(2014/03/12 14:46)
Boże jakie to prymitywne. Czy wy nie widzicie, że kuc to jakiś Gaik, albo Podsędek albo gość przez nich wynajęty.
Że nie mogą znieść, że w mieście dzieje się coś fajnego (oni nie mają nic do zaoferowania). No to smarują gdzie się da i jak się da.
Chodzą od radia do gazety i zamiast pracować uczciwie, tylko plują wokół. Wszystko co tu się pisze to zwykłe bzdury, wymyślanie faktów, których nie ma. Czarny PR i nic więcej. 

(2014/03/12 14:46)