NASZ DUDA w SOCHACZEWIE

/ 32 odpowiedzi

• konto usunięte

TO ZNAK DLA MIESZKAÑCÓW!
rozwiń tę myśl?

(2015/05/11 17:29)
to chyba ostrzeżenie: NIE DAJMY SIĘ OMAMIĆ DUDZIE, MACIEREWICZOWI, RYDZYKOWI.....

(2015/05/11 18:19)
Uważajcie bo mają księgę czarów i nieskończoną liczbę many :)Uważajcie :)A rydzyk jest na.takim lvl,  że nawet Putin boi się do niego podejść :)Hala :)

(2015/05/11 18:31)
To nie znak nasz posełek przyjechał z nim na pl. Kościuszki zrobili spęd dzieciaków ze szkół i emerytów, którzy wiernie szli całymi gromadami na wybory bo to wierny elektorat...:)
Karol

(2015/05/11 19:48)
Około 14 była podana informacja w lokalnym radiu :)No nieźli są :) w 2 godziny zagonili tyle ludzi :)Słyszałem ze latali smokiem,  a ojciec dyrektor rzucał klątwy na tych co nie chcieli przyjść :)

Wiek ludzi był zróżnicowany. Byli emeryci,  byli rodzice z dziećmi, mniej było "gimbazy " i widziałem ludzi w wieku 24-40 lat, których również było sporo. 
A propo emerytów. To oni pracowali na.ten kraj .To oni go współtworzyli i jakby nie patrzeć szacunek im się należy. 
Pamiętajcie, że wy też będziecie emerytami. Jak wychowacie młodzież tak ona będzie was traktowała na.starość. 

(2015/05/11 20:36)
Generalnie jest to bardzo smutne, że tyle ludzi przyszło i wierzy w wyborcze obiecanki. Odbije wam się PiS i Duda czkawką już niebawem, podobnie jak PO z Komorem odbija się teraz...

(2015/05/11 20:49)
Nawciskał ciemnoty. Jak sie obalisz, to po wyborze jego na prezydenta, podniosą cię, bo teraz to na pewno nie.Niewysokich lotów było to przemówienie.

(2015/05/11 21:14)
Recenzja przemówienia jest na.wysokim poziomie :)Myślę,  że szostoklasiści w szkołach podstawowych posiadają zdecydowanie wyższe umiejętności opisywania wydarzeń :)

(2015/05/11 21:46)
A propo emerytów. To oni pracowali na.ten kraj .To oni go współtworzyli i jakby nie patrzeć szacunek im się należy. 
Pamiętajcie, że wy też będziecie emerytami. Jak wychowacie młodzież tak ona będzie was traktowała na.starość.

A kto tu wspomniał o braku szacunku do tego pokolenia a to, że pracowali na ten kraj to nie znaczy że mają prawo go zrujnować...:) demencja to choroba znana wszystkim ale sztuki manipulacji już nie...:)
Słyszałeś wypowiedź Kukiza z jakim szacunkiem dziękował własnemu ojcu? To chyba świadczy o tym że w każdej opcji politycznej są ludzie zróżnicowani wiekiem.....tu chodzi by ci co deklarują ten szacunek po osiągnięciu własnego celu zapominają komu to zawdzięczają NAM przez oddanie głosów w wyborach.
Przemyśl do jakiego elektoratu to piszesz.... tak ten występ nie był wysokich lotów i część tych osób przyszła bo musieli a inni z czystej ciekawości co powie dziś no nie liczyłem sympatyków i nawiedzonych.....:).

Karol

(2015/05/11 21:49)
Poczekaj,  niedługo ty znajdziesz się.w tej sytuacji :)Twój światopogląd pozostanie z dzisiejszych czasów, a młodzi będą mówili że jesteś nawiedzony :) Będą mówili,  że pracowałeś na ten.kraj,  ale nie masz prawa go niszczyć. A może nawet uznają,  że skoro nie możesz już.pracować to po co ci płacić jak można poddać cię utylizacji bo będzie taniej :)
Ci ludzie mają swoje doświadczenia.życiowe i na nich opierają swój wybór. Jedni podchodzą na.spokojnie,  a inni z.emocjami (i ich nazywasz nawiedzonymi,  retoryka Komorowskiego,  polska racjonalna i polska radykalna). 
Życzę Ci abyś na.własne skórze odczuł jak to jest być przysłowiowym moherem. 

(2015/05/11 22:25)
Ty wcale nie zrozumiałeś mojego wpisu a to świadczy już o braku tolerancji dla innych poglądów.
Musisz jednak przyznać, że jeśli jesteś reprezentantem tego ugrupowania to zgodnie z waszymi hasłami NIE ŻYCZ TEGO CO TOBIE NIE MIŁE....a ja dodam jak pięknie się wszyscy różnimy i starzejemi...przykład prof. Bartoszewski w wieku mocno starczym sprawny umysłowo i kondycyjnie do ostatniego dnia czego nie można powiedzieć o ludziach młodszych a zacietrzewionych jak jeden z liderów pis z teoriami spiskowymi....ten głos oddany na kukiza jest głosem sprzeciwu obecnej i byłej sytuacji Kraju... Ktoś mówi dość w imieniu Polaków z ponad 20 procentowym wynikiem bez wsparcia finansowego, nez poparcia medialnego to w pewnym sensie fenomen...ale po co ja o tym piszę ty wiesz więcej i pewnie lepiej....:) nie słuchałeś całej wypowiedzi Kukiza o ogłoszeniu wyników...sprawdź w necie. On nie przekazuje głosów swoich wyborców jak to robili inni, wiedział, że jego działania dopiero się zaczną i czas na przemyślenia co dalej....
Teraz Kaczyński się musi ujawnić by dalej sterować wybrańcem...:)

Karol

(2015/05/11 23:38)
Z jednej strony piszesz o szacunku dla starszego pokolenia,  a z drugiej uwłaczasz im niepełnosprawnością umysłową. O ile osoby starsze nie są ubezwłasnowolnione,  o tyle można uznać je za potrafiące podejmować racjonalne decyzje. Nie wiem.czy pamiętacie błękitny marsz Tuska i platformy. Ale wiem, że wiele stereotypów odnośnie pis, wytworzonych przez nich jest do dzisiaj powtarzanych. 
Głosy na kukiza były głosami sprzeciwu dla 2 największych partii i tu masz rację :)Pytanie jest jedno. Czemu antysystemowy kandydat brał udział w wyborach,  które są częścią systemu?Czemu nie zorganizował powstania ludowego aby obalić rząd wraz z opozycją? Zebrał elektorat,  który pozwoli mu w przyszłości stać się częścią systemu,  tą lepszą. Częścią :)
Ja owszem,  że głosowałem za Dudą. Postulaty prezentowane przez niego uznałem.za odpowiednie. Jeżeli nie będzie  chociaż próbował ich wprowadzić, czy walczyć o głos ludu (referenda obywatelskie) to straci moje poparcie, tak jak straciła je platforma na rzecz pisu :)

(2015/05/12 00:00)
Programy wyborcze obu największych partii politycznych były podobne nawet hasła głoszone, jednak jak widać po ogłoszeniu przez PKW ostatecznych wyników różnica głosów to jeden procent. Wiem, że agitacja i manipulacja ludźmi w podeszłym wieku jest łatwiejsza od agitacji i manipulacji młodymi. Nikogo nie staram się ubezwłasnowolnić jak mi imputujesz a podałem przykład dwóch jak różnych poglądowo i wiekiem osobowości. Funkcja prezydenta jest to reprezentacja Kraju jak i odpowiedzialność za bezpieczeństwo nas obywateli ( więc jak myślisz czy Duda odważy się wojować z Rosją?) ustawy nieprzemyślane niczego nie zmienią, trzeba zmienić jak to medialnie mówią analitycy beton...:) By Kraj rósł w siłę a ludzie żyli dostatniej. Co mi po rodowitym pośle który oficjalnie walczy o podwórko nivea dla Żyrardowa, co mi po pośle który niczym się nie wykazał i nic nie zrobił dla Miasta, co mi po pośle który wypowiada się tylko do jednej grupy w tv trwam.... Co może zmienić Duda w Kraju na lepsze, NIC to walka dla Jarka?
Czy rozwinie przemysł, zmniejszy kolejki do specjalistów lekarzy, obniży stawki VAT, zwiększy kwotę wolną od podatków, zmniejszy bezrobocie? NIE a wiesz dlaczego bo nie starczy mu jednej kadencji i środków.
Przeżyłem wiele zawirowań w Polsce więc sądzę, że w spokoju przeżyję i te wybory bez zbędnej ekscytacji. Pozdrawiam.

Karol

(2015/05/12 00:49)
Jednej kadencji Napewno nie starczy. Sam też nie wprowadzi wielu postulatów. Zdaje sobie.z.tego.sprawę. Jednak tak jak ty liczę na zmianę. Oczekuję od niego, że będzie walczył o to o czym.mówi. Już trochę czasu minęło jak przestałem wierzyć w bajki o "babie jadze" która porywa niegrzeczne dzieci:)Jak napisałem wyżej, mój głos i poparcie jest warunkowe. 
Nie wiem jak inni, ale pamiętam jak wmawiano opinii publicznej,  że tajne więzienia (jak się nie mylę)  CIA w Polsce to teoria spiskowa pisu. Pamiętam jak opinia publiczna była straszona,  że PiS przy władzy to państwo policyjne,  represyjne. Do dziś ludzie uważają,  że na pis ma wpływ rydzyk. Że tvtrwam to pisowska telewizja. Czasem ją oglądam. Prowadzący zawsze wypowiadają się z wysoką kulturą. Nikt nie nawołuje do konkretnej partii. Informacje są podawane na zasadzie "suchych faktów " bez prywatnych wycieczek po politykach z konkretnych partii. Przeważnie w tej tv dominują programy czysto religijne. 

(2015/05/12 01:12)
To i wiele innych czynników przyczyniło się do mojego poparcia. 
Rozmawiając z przeciwnikami pisu,  a co za.tym idzie i Dudy,  jak pytałem się czemu na niego nie głosują odpowiadali różnie,  najczęściej :
1. Duda jest marionetką Kaczyńskiego 2. Jest dobry,  ale słucha się Kaczyńskiego i rydzyka 3. Nie głosowałem/am bo jest z pisu 4. Jak duda wygra to rozpęta wojnę z Rosją 5. To tylko aktor,  będzie rządził Kaczyński 
to są przykłady argumentów przeciwko dudzi,  które usłyszałem. Identycznie prawi platforma.
Może się mylę przy swoim wyborze,  jeżeli tak to za 4 lata będę głosował inaczej. 

(2015/05/12 01:20)
na stanowisku prezydenta potrzeba zmiany-czytaj-"Komorowski musi odejść"-ale zniechęca mnie do ewentualnego następcy-Pana A. Dudy jego otoczenie-szlag mnie trafił kiedy zobaczyłem jak do sztabu wyborczego kandydata zleciały się kruki i wrony,,jak zobaczyłem pyszałkowatą twarz Ziobry,uśmiechniętą morde Kurskiego,kameleona R. Czarneckiego ,ogniki w oczach  Kamińskiego (CBA)mignął mi gdzieś Hofman,no zawinęło śmieci z powrotem.nie widziałem ich za wiele razy przed wyborami a jak Duda otrzymał znaczące poparcie-zleciały się sępy i hieny ruszyły na łów proponując pewnie Dudzie swoje oddanie i doświadczenie,jest tyle stanowisk do objęcia...,a J.Kaczyński rozsiadł się pewnie na fotelu i montuje kierownicę do ewentualnego sterowania Dudą,tak jak Krzaklewski pociągał za sznurki marionetki Buzka

(2015/05/12 05:21)
Czy Kukiz to fenomen?Wg mnie nie.Zawsze jest jakaś część społeczeństwa, która chce powywracać.A więc stolik wywrócony, nadzieje rozbudzone. Jak to teraz poskładać? Emeryci? Oni wbrew pozorom już nie dają się tak nabierać. Więcej w życiu widzieli.Te miłości kadydatów do tatusiów, pocałunki żon,  te modlitwy przed ołtarzem, wszystko na użytek wyborów.Ciemny lud to kupuje,więc sprzedają bez żenady.

(2015/05/12 07:12)
Popaprańce LEWACKIE Sochaczew nie dla was! To znak najlepszych zmian! Brawo Duda! Brawo Małecki! PIS to Siła i Moc! PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ !

(2015/05/12 09:28)
ile na tace dajesz? seks przed slubem byl? lamiesz 5 przykazanie jarajac fajki i pijac wode? :) prawicowiec na pokaz :)
w kosciele z zona za raczke ale biedna idzie z posiniaczonym okiem bo drzwiami sie uderzyla co?
bide klepiesz, sluchasz tych bzdur z ambony ze teraz niesiesz krzyz ale pozniej bedziesz mial dobrze, ze pieniadz to grzech, nastepnie wlaczasz radio maryje, sluchasz prezesa i ojca dyrektora jak to dobrze ci nie zrobia potem wchodzi na forum i tluczesz takie farmazony.
przyklad z zycia pisiora.. nieudacznika.

(2015/05/12 10:39)
Ten przykład z życia piska to prawdziwy choć trochę skrajny. Podam bardziej łagodny idzie to na pokaz do kościoła z całą gromadką swoją, gęby roześmiane a gdy już wrócą do własnych posesji słychać ich bluźnierstwa, wyzwiska a nawet dochodzi do rękoczynów. Ale co tam, najważniejsze że te kiecoki też to robią tylko dla nich już nie ma przebaczenia gdy gromadka nieślubnych dzieci gdzieś sobie żyje z tacki...:) Człowiek jest nieomylny tak i nasz posełek pomylił służbę dla społeczeństwa które go wybrało z służbą partyjną i na drugą kadencję lepiej niech się nie szykuje....ludzie gadają że on załatwił mieszkanie dziewczynie? a dlaczego nie wielodzietnej biednej rodzinie? Kto to ta dziewczyna? Plotki jakieś czy co? Nie rozumie tych ludzi co gdy osiągną swój cel nie tykają ziemi tylko latają jak napompowane balony...:) nie słuchają głosu wyborców a to wielki błąd...znamy to wielokrotnie byliśmy manipulowani przez system i ten system musi się skończyć...Kukiz czy inny to nie ważne, najważniejsze jest nie stracić twarzy...w oczach wyborcy....
Karol

(2015/05/12 11:09)
Ciekawy jestem jak Antek Macierewicz, biznesmen Tadeusz z Torunia i pozostała bogobojna trzódka zareaguje kiedy powszechna wiedzą będzie, że żona kandydata na prezydenta jest ... żydówką :)
A może być pierwszą damą .. sic :).

Ps. Żeby nie było nic nie mam do Żydów, ale z ciekawością obserwuje jak prawicowa niewykształcona hołota reaguje na informacje, że ktoś jest żydem.

(2015/05/12 13:37)
ArmenWizzenbaum napisał:  TO ZNAK DLA MIESZKAÑCÓW!

Czuje się wykorzystany przez PiS jako mieszkaniec Sochaczewa w związku z wizytą kandydata PiS i wizerunku jaki poszedł w tv... Zdecydowana większość mieszkańców nie głosowała na DUDĘ !!! To tylko niewielki procent... a media pokazały Sochaczew jako DUDOLANDIĘ!!!
Ciekawi mnie czy zostały wydane niezbędne pozwolenia na taki wiec... w kampanii samorządowej na miesiąc wcześnie trzeba było wystąpić o pozwolenie a i tak nie słyszałem aby ktokolwiek dostał pozwolenie... no i zawsze takie spotkania przeszkadzają sochaczewskiemu proboszczowi tak kontrolnie urzędnicy przestrzegają aby nie przeszkadzać we mszach... 
Tak więc jednym wolno a tym nie z PISku raczej nie wolno...
różnica głosów jest tak niewielka że aż śmieszna w Sochaczewie między tymi 2oma kandydatami... 
Tak więc na szczęście elektorat Kukiza zadecyduje wybierając mniejsze zło dla POLSKI.

''ArmenWizzenbaum'' masz jak każdy obywatel prawo do wypowiedzi nawet możesz na swój specyficzny sposób który będąc tolerancyjnym forumowiczem szanuje... jednak nie mogę się oprzeć tej że delikatnej konkluzji że ten kandydat DUDA to wyłącznie kandydat forumowicza Wizzenbauma i jego wielkiej rodziny...  Niech każdy Wizzenbaum głosuje tak jak mu nakazuje sumienie... 

(2015/05/12 13:41)
No to się pisowczyk poseł nie postarał, tylko zaledwie 100 głosami wygrał 1 turę techniczny kandydat prezesa. Marny wynik po 4 latach rządów PISków, czyżby ciemny lud nie taki ciemny był. Stąd nerwowa wizyta przed II turą wyborów, ale to może nie pomóc, gdyż piśkowa władza tak dalece rozminęła się z obietnicami wyborczymi i tak stylem rządzenia zraziła do siebie mieszkańców że na jesieni dadzą temu mocny wyraz aż za huczy. Słowem pisDuda smuda ruda pusta buda tra la la i obietnice bez pokrycia, zbawca narodu od ojca Rizyka i prezesa. Kto głupi niech słucha.  

(2015/05/12 13:46)
tych bzdur nie mozna już czytać a tadeusz to juz bije rekordy nade wszystko,jasne najlepszy komor i zlodziejska platforma.Kukiz prawdę pisze. 

(2015/05/12 14:52)
taka tu krytyka Dudy to może ktoś mi powie za co mam chwalić Platforme czy komorowskiego co zrobili do tej pory by ludziom się żyło lepiej.Nie mowię że Duda polepszy byt ale co zrobili do tej pory ci co są ?.

(2015/05/12 14:59)