"Nasz Nowy Dom!" Ekipa Katarzyny Dowbor w Sochaczewie.

/ 3 odpowiedzi
Witam.Gdzie można zobaczyć odmieniony dom w Sochaczewie .Nasz Nowy Dom - Odcinek 25Pozdrawiam.
http://www.ipla.tv/Nasz-nowy-dom-odcinek-25/vod-6020014

(2015/03/28 20:51)
w realu to na Młynarskiej,,zielony domek (trochę w głębi)na trasie od "sklepu pod lasem" do Chodakowa -po lewej

(2015/03/28 20:55)
Witam.Gdzie można zobaczyć odmieniony dom w Sochaczewie .Nasz Nowy Dom - Odcinek 25Pozdrawiam.

2015/03/28 19:22

Nurtuje mnie pytanie – skąd właśnie dziś to pytanie o remont tego domu ?  Osobiście z Panem Jakubem rozmawiam już tylko oficjalnie i myślę że On wie dlaczego, ale jak komuś się nie podoba, ze mu domek wyremontowała telewizja to niech zapierdziela, stanie przed Nim twarzą w twarz i niech powie to stojąc przed Nim, a nie próbuje rozgrzebać zeszłoroczny program TV na forum internetowym. Mimo wszystko uważam, że długoletnia działalność w strukturach partyjnych (odkąd pamiętam, a znamy się ponad 10 lat, zawsze pracował na korzyść jakiegoś samorządowca otrzymując w zamian owoc południowy F,  lub po polsku G), a z tego co wiem nie tylko partyjnych, to działalność na innych w końcu powinna  coś mu w końcu przynieść i przyniosły. Poza tym nikomu nie życzę tego choróbska na które Mr Jakub jest chory, widziałem Go w trakcie choroby kilka lat temu, sam nie chciałbym być na to chory i raz jeszcze podkreślam – nikomu tej choroby nie życzę. Proponuję zamknąć temat, nie drążyć i rozgrzebywać zagadnienia. Niech sobie mieszka w szczęściu oraz  w jak najdłuższym i najlepszym zdrowiu wraz z żoną córeczką i synami. Zawistnym proponuję przestać zazdrościć, bo zazdrość to jeden z 7-u grzechów głównych/ciężkich (to dla katolików) i rodzi zbędną nienawiść (to dla ateistów) która ze zgryzoty trawi nienawidzącym i zazdrosnym trzewia od środka.

Życzę zdrowia, szczęścia i miłości Jakubowi i Jego rodzince. Także pozdrawiam.

(2015/03/29 00:10)