Nasz wolny czas...

/ 10 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam , mamy lato , w domu aż przykro siedzieć..:)W związku z tym pytanie - gdzie warto wyruszyć podczas wolnych wakacyjnych chwil ?Są w okolicach miejsca, które warto odwiedzić ? Piszcie o wszystkim co wiecie ; knajpki, restauracje, parki , itp . :)
Przed każdymi wyborami widuję slogany "Sochaczew - miasto z perspektywami" Tyle atrakcji, że sam nie wiem co wybrać

(2013/06/25 09:16)
w okolicach Sochaczewa jest mnóstwo atrakcji,mnóstwo-centrum Kopernika w Warszawie,ZOO w Płocku,park w Żyrardowie poza tym Kaufland,Carrefour,OBI ,trzy Biedronki,to nie jest martwe miasto!

(2013/06/25 09:57)
2 Lewiatany, zaraz ruszy Tesco, a Parków , naprawdę jest co robić, heh :))

(2013/06/25 10:09)
zapomnialeś dodac że big maca teraz jeszcze mamy
a jak jeszcze otworza ten wielki hangar co tam buduja to juz wogole na wojtowce trzeba bedzie włanczać GPSa zeby na centrum kierunek zlapac

(2013/06/25 10:16)
 na  Nie no, mnie się nawet podoba choć z zasady nie jestem zwolennikiem hipermarketów. Widzisz , zależy co kto lubi, czy posiedzieć  przy Lukrecji degustujac smaczne lody i piwko czy coś innego, ja tam wyjeżdżam na wakacje

(2013/06/25 11:49)
Moim zdaniem najlepiej ruszyć za granice. Słyszałeś o incentive travel? To najlepszy sposób, żeby oderwac sie od rzeczywistosci i zmienic perspektywe. Zobacz sobie tutaj https://bissole.pl/incentive-travel/

(2019/11/29 16:53)
Moim zdaniem wszędzie mozna sobie zorganizować dobrze czas :) Zarówno w wiekszych jak i w mniejszych miejscowościach. Polecam zapisanie się na kurs tańca. Bardzo dobra rozrywka dla osób, które nie przepadają za uprawianiem sportu na dworze jak pogoda jest jaka jest czyli jak jest ciemno ;)
Sama ostatnio również uczę się gry na perkusji akustycznej:
https://drumstore.pl/pl/34-perkusje-akustyczne

Wychodzi na razie jak wychodzi ale licze na to,ze w najbliższym czasie uda mi się znacznie poprawić swoje umiejętności ;) Na początku malam kilka lekcji z nauczycielem, obecnie uczę się już sama.

(2019/12/02 11:55)
Odkopywanie starych postów tylko, żeby dodać linki pozycjonujące to taka SEO-Chamówa :D

(2019/12/02 21:15)