Nauczycielka less puścicie dziecko?

/ 23 odpowiedzi
TO CO W TEMACIE.PUSCILIBYSCIE??SP NR ...

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

rozwine temat=jedna nauczycielka jezyka obcego podobno jest homo...no ,wiecie.mam pytanie czy warto jej zaufac??

(2012/07/08 11:35)
Czyżby ktoś miał homofobiczne zapędy?? A jakie to ma znaczenie czy ktoś jest homoseksualistą czy nie?

(2012/07/08 12:48)
Puszcze

(2012/07/08 13:29)
Znam tą nauczycielkę. Bardzo fajna Pani. Nie mam nic przeciwko, bo i po co. Tym co to przeszkadza niech zamnkną dzieci w domu na klucz...

(2012/07/08 14:01)

poszukaj w internecie co to jest homoseksualizm a co pedofilia.

widze ze cos z pojeciami macie problem.

(2012/07/08 20:19)
ta pani uczy moje dziecko .może i jest fajna ale uważam (jak większość rodziców )że bardzo mało nauczyła nasze dzieci.

(2012/07/08 21:50)
byłem tylko  ciekaw Waszych opinii,osobiście też uważam że jest sympatyczna i miła i osobiście nie mam nic przeciwko

(2012/07/08 23:38)

czy lesbijki zachowuja sie inaczej jako nauczyciele? na pewno nie. zakladanie takich tematow to juz podchodzi lekko pod dyskryminacje.

a polecialabys samolotem wiedzac ze pilot jest gejem?

(2012/07/09 09:43)
Po co przyzwyczajać dzieci do dewiantów i ludzi z zaburzeniami?

(2012/07/09 10:06)
olaf dla ciebie kazdy kto nie ma rozanca w reku, loga tv trwam na koszulce, beretu moherowego na glowie, modelu TU-154 na szafce to dewiant i czlowiek z zaburzeniami :)

(2012/07/09 10:36)
Tu się zgodzę z Olafem. Po co przyzwyczajać dzieci do dewiantów i ludzi z zaburzeniami ? Powiedz Olaf kim jesteś i co robisz żebym mógł uważać na swoje dzieci, broniąc im dostępu do takich ludzi z zaburzeniami jak Ty.
A poza tym jak czytam takie posty to rzygać mi się chce. Weź się zastanów trochę nad sobą zanim zaczniesz od innych.

(2012/07/09 10:46)
a polecialabys samolotem wiedzac ze pilot jest gejem?

a w życiu ;) jak taki ma zaburzenia i jest dewiantem to jeszcze by mu się coś zaburzyło i poleciałby nie tam gdzie trzeba ;)

sam fakt, że taki temat w ogóle powstał świadczy o tym, że nasz kraj a nasze miasto jeszcze bardziej żyje w katoprawicowej, mentalnej dupie. Na szczęście odpowiedzi mnie trochę podnoszą na duchu, że jeszcze nie jest tak źle. Olaf klasycznie nie zawiódł :)
Szkoda, że nie wiem co to za nauczycielka z jakiej szkoły itd. bo wykorzystałbym ten fakt, by mojego dzieciaka posłać do szkoły, w której ona uczy :)

(2012/07/09 14:58)
z tym pilotem to bym uważała, ma inną orientację ;)
Czy wśród hetero nie ma "dewiantów"? Zastanówcie się.

(2012/07/09 21:57)

rozwine temat=jedna nauczycielka jezyka obcego podobno jest homo...no ,wiecie.mam pytanie czy warto jej zaufac??

No coś Ty? Przecież wiadomo, że tacy "dewianci" wysysają krew z młodych dzieci ;) Każdy widz TV Trwam Ci to powie ;)

A tak na poważnie to prędzej zufałbym takiemu "zboczeńcowi" niż staremu kawalerowi, który całe życie spędził z kotem ;)

(2012/07/10 14:52)
Tylko z ciekawości zapytam: a w jakiej szkole uczy ta Pani ? Ja osobiście nie miałabym nic przeciw przecież to nie jest ani zaraźliwe ani szkodliwe dla otoczenia ...

(2012/07/10 15:14)
A po co wam informacja w której szkole?
I po co te publiczne roztrząsanie czyichś preferencji.

pudelek.e-sochaczew.pl normalnie

(2012/07/10 15:23)
Myślę, że orientacja seksualna nie ma znaczenia, jeśli chodzi o nauczanie. Idąc tym tropem, trzeba by było uważać także na łysych (wiadomo, testosteron), rozwiedzionych(czyli coś z nim nie tak) itp.Dla mnie ważne są wyniki i sposób bycia w szkole, a nie to, co ktoś robi po godzinach...

(2012/07/10 15:26)
a niech to pozostanie tajemnicą

(2012/07/10 15:46)
Tylko z ciekawości zapytam: a w jakiej szkole uczy ta Pani ? Ja osobiście nie miałabym nic przeciw przecież to nie jest ani zaraźliwe ani szkodliwe dla otoczenia ...

a niech to pozostanie tajemnicą

(2012/07/10 15:46)
Myślę, że orientacja seksualna nie ma znaczenia, jeśli chodzi o nauczanie. Idąc tym tropem, trzeba by było uważać także na łysych (wiadomo, testosteron), rozwiedzionych(czyli coś z nim nie tak) itp. 

Ja to najbardziej uważałbym na tych co nigdy z nikim się nie związali. Z nimi to cos dopiero musi być nie tak ;)

(2012/07/10 15:54)
Ja to najbardziej uważałbym na tych co nigdy z nikim się nie związali. Z nimi to cos dopiero musi być nie tak ;)

Oficjalnie z nikim się nie związali, bo im szef zabrania? ;)

(2012/07/10 16:15)

hehe no oficjalnie nie :P

co do nauczycielki- dajcie spokój kobiecie, z kim chodzi do łózka jest tylko i wyłącznie jej sprawą ... 

(2012/07/10 16:44)
poza tym to dziwne wątki zakładasz iksigrek,no i piszesz, że "podobno jest" także może to zwykła plotka a Ty wywlekasz to na forum.

(2012/07/10 21:36)