Nauka gry na perkusji

/ 16 odpowiedzi

Wiecie może gdzie u nas w Sochaczewie uczą grać na perkusji? Jaka cena, godziny itd?

Mieszka w Sochaczewie pewien zdolny perkusista, moj znajomy. Wpisz na Facebooku Maciek Fornalski

(2011/09/19 11:15)

eff

a trzeba mieć konto na FB żeby napisać wiadomość?

Dzięki za kontakt. Sprawdzę to w domu, bo w pracy mam zablokowane :)

(2011/09/19 11:21)
Jeżeli chcesz byc perkusista w prawdziwym tego słowa znaczeniu idź do szkoły muzycznej. Natomiast jeśli chodzi ci tylko o opanowanie podstawowych rytmów pomocny okaże się nawet jakiś średnio zaawansowany perkusista. Ewentualnie sam mogę udzielic ci korepetycji, mam spore doświadczenie na tym instrumencie

(2011/09/19 16:57)

eff
to tylko dla mojej własnej satysfakcji :) juz raczej nie zrobiłabym kariery. Jak cos to odezwę sie na priv.

(2011/09/20 08:46)
eff jeśli usłyszałaś "do garów kobieto" to wcale nie chodziło o perkusję ;-)

(2011/09/20 09:24)

eff
Bardzo smieszne :) mimo że często to słusze nie biore sobie tego aż tak do serca, ale dziękuję za zrócenie uwagi :)

(2011/09/20 09:34)

Jeśli chcesz się uczyć, masz dwa wyjścia:

- Ognisko muzyczne w MOK w Chodakowie - jest Pan który uczy na perkusji,

- Szkoła Muzyczna - jeśli nie chcesz/nie możesz się zapisać na regularną naukę w Szkole - zostaje nauka poprzez Stowarzyszenie Przyjaciół PSM. W zeszłym roku szkolnym godzina zegarowa nauki kosztowała 35,00 PLN

(2011/09/20 10:20)

eff
dziękuje. a możesz podać więcej danych na temat tego pana z chodakowa?

(2011/09/20 10:34)

dziękuje. a możesz podać więcej danych na temat tego pana z chodakowa?

Z tego co wiem, jest to osoba która w Ognisku Muzycznym uczy na perkusji i akordeonie i gra w zespole muzycznym. Więcej informacji nie mam.

Najlepiej zadzwoń do MOK'u:  862-25-72.

Oni powinni wiedzieć najlepiej.

(2011/09/20 11:05)

marcpro orientujesz sie czy w tym ognisku muzycznym ucza tez gry na trąbce?

(2011/10/15 20:10)

Wydaje mi się że nie, ale głowy nie dam - najlepiej zadzwoń.

Z tego co pamiętam, to na pewno jest perkusja i akordeon.

Jak chcesz się uczyć na trąbce to spróbuj w Szkole Muzycznej - mają nauczyciela który uczy na trąbce więc nie powinno być problemu. Tak jak pisałem wcześniej, w szkole muzycznej możesz się uczyć poprzez Stowarzyszenie gdzie godzina zegarowa kosztuje 35,00 zł.

Ewentualnie możesz iść bezpośrednio do nauczyciela i porozmawiać z nim czy by nie wziął cię na prywatne lekcje.

(2011/10/17 08:54)
Polecam pana Dałkiewicza z TOKu :)

(2011/10/19 16:29)
Czy jest w Sochaczewie ktoś, kto podjąłby się nauczania gry na perkusji 4latka? Wiem, że nie jest to niewykonalne, bo np. w Warszawie takie zajęcia się odbywają.Chodzi mi o naukę podstaw, zainteresowanie dziecka grą itp. Nie o wyszkolenie małego wirtuoza. ;) Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt olgapisarek@wp.pl

(2013/09/16 10:25)
W Sochaczewie nie wiem, ale w Wawie jest szkoła muzyczna Missio Musica,
która prowadzi zajęcia z gry na perkusji. Proszę sprawdzić: http://mm.edu.pl/nauka-gry-na-perkusji/

(2015/01/07 14:06)
Dam sobie rękę uciąć, że ten 4-latek ma już prawie sześć lat...

(2015/01/07 19:40)
Polecam zdecydowanie sie na lekcje z prywatnym nauczycielem. Jest szkoła muzyczna, jednak z włąsnego doświadczenia wiem, że nauka z indywidualnym nauczycielem będzie o wiele skuteczniejsza, niż nauka w szkole muzycznej. Poza tym liczy sie duże samozaparcie oraz konsekwencja w nauce gry. Polecam to forum muzyczne - nie wiem czy znacie, ale udziela się tam wiele osób grających na perkusji oraz mogą tam doradzić jakie są najlepsze ćwiczenia na początek oraz jak się za to zabrać. Na początek nie musicie również kupować koniecznie instrumentu. Można instrument wypożyczyć.

(2019/02/04 10:03)