Nauka i jazda konna w centrum Sochaczewa.

/ 7 odpowiedzi
Witam. Chciałbym zgłosić się do społeczeństwa sochaczewskiego z pytaniem czy pojawiło by się zainteresowanie na jazdę konną i naukę w centrum miasta? Spotkania dla zorganizowanych grup i jazdy po okolicach Tyłowic, na szlaku wzdłuż rzeki Bzury w Witkowicach i po okolicach Sochaczewa. Możliwość zorganizowania ogniska nad Bzurą. Głownie chodzi o jazdę konną. Nie będzie problemu z bryczką czy małych koni dla dzieci. Miejsce to około 30 minut od centrum miasta. Czy pojawili by się chętni i grupy masowe na takiego typu imprezy?
przyznam ze dory pomysl,tylko trzeba zadac pytanie jaki jest koszt jazdy za 1 h?

(2010/03/19 07:15)
Myślę , że w Sochaczewie się nie uda ... przykro mi. Zoorganizowanie rajdu konnego czy też ogniska będzie bardzo kosztowne. W takich kameralnych warunkach jest potrzebny instruktor i to napewno nie jeden.Wiem , że taka jazda rekreacyjna kosztuje około 30 zł min za /h dodatkowo taki wyjazd do Tułowic , ognisko , instrutor, opieka = koszt = około 100 zł /za osobę.Jednak jestem za aktywnym wypoczynku w towarzystwie konia
"Koń to coś więcej niż zwierzę,istota pełna tajemnic i mądrości"

(2010/07/13 10:28)
Mogło by sie udać.. wiele osób lubi konie.. tylko jakie by były tego koszty??

(2010/08/12 21:50)

Jestem podobnego zdania, co Edyta. Niestety, ludzie w Sochaczewie nie mają tyle pieniędzy, żeby na jednodniową zabawe wydać 100 zł albo i więcej. Jeździectwo, to nadal sport dla ludzi z kasą, a ci którzy mają jej mniej jeżdżą w małych ośrodkach, gdzie jazda mało przypomina profesjonalną jazdę konną. Sama kiedyś próbowałam, więc wiem jak to jest. Ale trzymam kciuki za powodzenia przedsięwzięcia : )

(2010/08/27 11:19)
witam -  nie zakładajmy   z góry  ,że coś się nie uda tylko  sproóbujmy  działac-  może  trzeba odezwać  się do fachowców  tj. np.. p.Ledziona  ,który  troszkę  juz  pracuje  w tej  branży  - jak on to widzi  , albo do  P. Góreckiego  a  w Sochaczewie  pasjonatów  jeździectwa nie brakuje  ...

(2010/11/27 10:02)
mam nadzieję, że temat nadal aktualny... powinno się udać.
14.04 startuje to: http://pl-pl.facebook.com/Murafa.stanica.kresowa

to nie reklama, a informacja.
pozdrawiam
Bart

(2012/02/12 21:58)