Nauka jazdy szkoły opinie

/ 19 odpowiedzi

• konto usunięte

Witam

Czy ktos z szanownych forumowiczów może polecić jakąś dobrą szkołę nauki jazdy? Moja narzeczona "uczęszcza" do szkoły moto3 obok szkoły podstawowej nr. 4 i jest to totalna porażka. Mija drugi miesiąc a ona ma wyjeżdżone 10 godzin. Rozumiem, że jest sezon itd ale jeżeli szkoła nie ma wystarczającej ilości instruktorów nie powinna brać nowych uczniów tymczasem w moto3 można się umówić na jazdy góra co tydzień na godzinkę lub dwie bo grafik jest tak obładowany. Wkurza mnie to szczerze pisząc ponieważ kurs na prawo jazdy do tanich nie należy tymczasem władze szkoły problemu nie widzą. Moje pytanie brzmi gdzie/ w jakiej szkole w sochaczewie można zrobić prawko w normalnym czasie czyli ok miesiąca.
Ja polecam Pana Dariusza Stachlewskiego.Godziny wyjezdziłam w 2tygodnie.Bardzo miła ekipa instruktorów,którzy dobrze wytłumaczą :)

(2011/08/13 10:38)
ja tez polecam Dariusza Stachlewskiego mozna sie dogadac w kazdej sprawie ja ustalilam grafik na wszystkie 30 godzin od razu do wyjezdzenia i z jednym instruktorem.polecam

(2011/08/13 14:55)
Witam,ja również chodziłam do Stachlewskiego i muszę przyznać że to był świetny wybór! Zajebiści instruktorzy! Można śmiało powiedzieć że uczą bezstresowo!Teoria plus praktyka zajeła mi ok. półtora miesiąca gdyż jazdy maiłam codziennie!

(2011/08/13 17:46)
Jedyny i słuszny wybór to Stachlewski , ja zdawałem co prawda w Mechaniku (też Stachlewskiego) 7 lat wstecz i zdałem za 1 razem , rodzina i znajomi również są zadowoleni z nauki u w/w pana , polecam

(2011/08/13 21:41)
Co do moto3, skoro mają tylu chętnych to może oznaczać, że dobrze uczą. Chyba każdy tam idzie z polecenia znajomych i jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś narzekał. Twoja narzeczona chyba cos kręci, bo na pewno nie jest tak jak napisałeś. Ja tam chodzę obecnie i do 25.08 mam rozpisane już 19 godzin jazd, a napewno jeszcze parę przybędzie. Więc nie wiem czy Ci chodzi naprawdę o kurs czy o zwykła antyreklamę... ewentualnie pogadaj z narzeczoną;)Oczywiście najlepiej będzie jeśli przeniesie się do kogoś innego, wtedy będzie parę dodatkowych godzin dla innych.pozdrawiam

(2011/08/13 23:22)
Popieram "rudnik997". Ja robiłem tam kurs na motocykl a żona na "B". Oboje nie mieliśmy problemów z godziami czy egzaminem. Może problem jest chwilowy związany z okresem urlopowym? Trzeba wziąć pod uwagę że wtedy kiedy "wszyscy" mają urlopy albo wakacje i chcieliby zrobić kurs to Ci ludzie też chcieliby odpocząć...

(2011/08/14 09:44)
Co do moto3 to tam zawsze tak było, ja zdając u nich kilka lat temu w zimę miałem ten sam problem. Mają dużo kursantów i tak się dzieje, że niestety jazdy ciągną się minimum 2 miesiące. Myślę, że w innych szkołach też nie da się umówić jazd codziennie. Ale ogólnie jest okej, dużo ludzi poleca, a to czy się zda za 1 czy 20 razem i tak nie zależy od całej szkoły, tylko od kursanta i instruktora :) Jedyne co boli w każdej Sochaczewskiej szkole jest to, że jeździ się po 2 osoby do Skierniewic i mając 2 godziny + druga osoba dwie, robi się z tego 4 :) Z czego godzina to do i z Skierniewic. Alternatywy na to nie ma niestety, bo dojechać na własną rękę do Skierniewic, czy Warszawy to też strata czasu i dodatkowy koszt. Szkoda, że nie mieszkamy w mieście z WORDEM :)

(2011/08/14 14:24)
Ja polecam PROMYK bardziej znany jako St. Bogdański jazdy można wyjeździć w ekspresowym tempie a instruktorzy są super polecam Panią Beatkę i Piotra P no i samego kierownika który może czasami jest trochę nerwowy ale nauczy odradzam p. Andrzeja  K bo poza historiami z własnego życia wiele nie nauczy. Robiłam tam niedawno kurs i gorąco polecam wszystko SZYBKO I SPRAWNIE

(2011/08/19 16:01)

Witajcie,

Ja też robiłem kurs u Bogdańskiego i nie narzekam. Co prawda blisko 6 lat temu i byli inni instruktorzy, ale ogólnie spoko. Choć jak pisał/a ZuZak szefu jest delikatnie mówiąc nerwowy, takie słuchy chodzą, bo ja na szczęście nie miałem okazji z nim jeździć :)

Kiedy uczyłem się jeździć instruktorem u Bogdańskiego był Piotrek J. Dziś ma własną szkołe "Piotrek" czy jakoś tak ;) Jeżeli nie zmienił nawyków i sposobów nauki to serdecznie polecam. Sympatycznie i na luzie. Dodam, że zdałem za 1 razem, więc chyba czegoś się nauczyłem.

(2011/08/21 18:02)
Byłbym zapomniał, p. Bogdański miał w zwyczaju brać po 4 osoby do Skierek, więc czas zmarnowany to 8h(!) Mnie się udało i tylko raz byłem z 3 innymi kursantami, zdażyło się, że bylismy we 3 kursantów, ale, że wszyscy się znaliśmy ze szkoły to wesoło było :) W każdym bądź razie jeżeli Stasiek nie zmienił przyzwyczajeń to może się to skończyć czekaniem pod Tesco 4 godziny. To nie jest anty reklama, każdy kto robił prawko 5-6 lat temu potwierdzi.

(2011/08/21 18:05)
stanowczo polecam osrodek Automar. 

(2011/08/22 13:35)
Ja również polecam Automar. Ład ,porządek, prawdziwi fachowcy:)

(2011/08/22 22:19)
Ja mogę powiedzieć tak. Zdałam za pierwszym razem, a uczyłam się u Pana Bogdańskiego. Oczywiście to już jakis czas temu. Miałam jazdy z czterema instruktorami: p. Markiem (jest teraz egzaminatorem w Skierkach - straszny gość jeśli chodzi o nauczanie, wyjeździłam z  nim praktycznie 80% godzin i bałam się egzaminu, ponieważ zero jakiego kolwiek przygotowania), z p. Andrzejem K. - spoko gość - on tak naprawdę czegoś mnie nauczył (wbrew opinii Zuzy K, to jemu zawdzięczam zdanie egzaminu za I razem), p. Darek, który dobrze uczył na placu manewrowym oraz p. Bogdański - może to jest nerwowy człowiek, ale u niego egzamin wewnętrzny zdałam śpiewająco (nie wiem czy nadal to stosuje, ale to było sprawdzenie umiejętności - czułam się jakbym była na egzaminie w Skierkach). Ale wiadomo - ile szkół nauki jazdy i ludzi, tyle różnych, odmiennych zdań. Każdy chwali tam, gdzie jeździł. Słyszałam, że Moto 3 jest dobre, a skoro jest taka opinia to i wiadomo - dużo ludzi. Moim zdaniem trzeba się przemęczyć, chociaż takie długie przerwy są kiepskie.

(2011/08/25 00:17)
Też zastanawiam się nad kursem ale niestety jestem zmuszona ze względu na pracę wybrać sobie taką szkołę, która oferuje jazdy w weekendy. W której szkole w Socho jest to możliwe?

(2011/08/25 13:53)
Lady, wydaje mi się, że w każdej :)

(2011/08/25 19:37)
nie ma reguły,ja zdałam za 2 razem .zadowolona ,chodziłam i jeżdzilam w mechaniku.Polecam pana ?marcina,ma anielską cierpliwość.

(2011/08/25 21:21)
Też jeździłam w Mechaniku, dobra szkoła, fajni, wyrozumiali instruktorzy. Zdałam za 2 razem, ale przez moje nerwy, drugi egzamin poszedł bezproblemowo, bez dokupowania godzin :)

(2011/08/27 09:53)
Witam

Czy ktos z szanownych forumowiczów może polecić jakąś dobrą szkołę nauki jazdy? Moja narzeczona "uczęszcza" do szkoły moto3 obok szkoły podstawowej nr. 4 i jest to totalna porażka. Mija drugi miesiąc a ona ma wyjeżdżone 10 godzin. Rozumiem, że jest sezon itd ale jeżeli szkoła nie ma wystarczającej ilości instruktorów nie powinna brać nowych uczniów tymczasem w moto3 można się umówić na jazdy góra co tydzień na godzinkę lub dwie bo grafik jest tak obładowany. Wkurza mnie to szczerze pisząc ponieważ kurs na prawo jazdy do tanich nie należy tymczasem władze szkoły problemu nie widzą. Moje pytanie brzmi gdzie/ w jakiej szkole w sochaczewie można zrobić prawko w normalnym czasie czyli ok miesiąca.

Samo to,ze jest tam takie oblozenie powinno dac ci do myslenia..........
Ja robilam u nich prawko 4lata temu,zdalam za pierwszym razem choc poszlam jako zupelny laik. Od tamtego czasu polecam wszystkim znajomym z powodzeniem. A o kilku innych szkolach slyszalam ruuuzne opinie i zazwyczaj niezbyt pozytywne. Moim zdaniem twoja narzeczona powinna byc cierpliwa i ukonczyc kurs w moto3:)))

(2011/08/29 11:11)
Co prawda kilka lat minęło od czasu kiedy to jeździłam "Elką" ale bardzo dobrze wspominam  OSK AUTOMAR Pana Stasiaka przy ul. Reymonta 25, moim instruktorem był Pan Sztomberski - nie wiem czy jeszcze tam pracuje - świetny, opanowany, cierpliwy, kompetentny itp. Facet po prostu genialny. Gorąco polecam!!!!!  

(2011/08/31 05:01)