Nawet TVN wie kto gra pierwsze skrzypce

/ 9 odpowiedzi

który news wazniejszy? ktora persona wazniesza? pokazuje to ilosc miejsca poswieconego na ten sam temat dla jednej i drugiej osoby :)

wreszcie zrozumialem...i w zwiazku z tym chcialem przeprosic pana antoniego, ja juz wierze w te wybuchy i w mgłę, moge byc nawet swiadkiem! panie antoni please.. jestem z wami, chce byc misiewiczem!! dajcie choc kawalek, bedziemy ruch** to spoleczenstwo wspolnie aby cos skapnelo.

Troche techniki i człowiek sie gubi. Rozumiem współczuje.

(2016/11/10 12:06)

kacperskyy

Już wiem na kim się wzorujesz :) 

https://twitter.com/lis_tomasz/status/769192666655580161

Cytując jeden z twoich autorytetów : „Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi” T. Lis

Samozaoranie, lvl master :) 

(2016/11/10 12:35)

antoni my hero! ostatnio usunalem sobie tatuaz chwala bohaterom a w miejsce tego zrobilem sobie 10+04+2010 pamietamy!

moze to mi pozwoli dostac sie w szeregi mojego ukochanego pisu. nie szukam nie wiadomo czego, moze byc jakas fucha w orlenie albo cos w spolce PGE EJ 1

kiedys podobalo mi sie F16 ale teraz moim ulubionym samolotem jest rosyjska maszyna tupolewa a tuska do wiezienia!

(2016/11/10 13:31)

polityka hihihihih 

(2016/11/11 09:54)

@kacperskyy, nie skomlej ,uwierz w siebie,i Ty możesz zostać prezydentem USA albo nawet doradcą Ministra Obrony

(2016/11/11 12:08)

Dobre !

(2016/11/12 13:02)

Jarl cytujesz zmanipulowany przez prawicę tekst - sprawdź co naprawdę Lis powiedział.https://www.youtube.com/watch?v=NlmP57BLldc

(2016/11/14 07:09)

antoni my hero! ostatnio usunalem sobie tatuaz chwala bohaterom a w miejsce tego zrobilem sobie 10+04+2010 pamietamy!

moze to mi pozwoli dostac sie w szeregi mojego ukochanego pisu. nie szukam nie wiadomo czego, moze byc jakas fucha w orlenie albo cos w spolce PGE EJ 1

kiedys podobalo mi sie F16 ale teraz moim ulubionym samolotem jest rosyjska maszyna tupolewa a tuska do wiezienia!

Kacper. 

Jeżeli PiS przegra znów nastąpią zmiany personalne w spółkach skarbu państwa, więc oszczędź sobie tych komentarzy (tak było jest i będzie- niestety).

Jeżeli chodzi o datę podaną przez ciebie to jednak trochę szacunku należy się osobom które zgineły w katastrofie. 

Pamięc powinna być zachowana, niestety obydwa obozy polityczne (PiS-PO) używają tej tragedii do walki politycznej. 

Chociaż ja osbiście większą zaciekłość i nienawiść odbieram od obecnej opozycji w ww. temacie. 

Co do Tuska, to jego rząd odpowiadał za bezpieczeństwo lotu rządowego, więc jest współodpowiedzialny za katastrofę. 

Teorie o zamachu może są kontrowersyjne, ale jakby ktoś wam powiedział w latach 90 że WTC zostanie zaatakowany przez terrorystó również uznalibyście to za teorię spiskową. 

Można gdybać na temat katastrofy, można uważać że był to wypadek lub zamach. Tego nie dowiemy się, ponieważ do tej pory niebyło badań przeprowadzonych przez niezależne komisje międzynarodowe. 

(2016/11/15 18:39)

Jarl - tak jak niechlujnie cytujesz rzekomy blockquote z Lisa tak niechlujnie zapoznałeś się z faktami na temat katastrofy smoleńskiej. Kto posługuje się rozumem ten zna jej przyczyny. 

(2016/11/16 06:09)