Nawigacja GPS

/ 6 odpowiedzi

Kto w Sochaczewie zajmuje się aktualizacą nawigacji GPS , wgrywaniem nowych map .

myszy nie chce się Tobie ruszyć?wpisz w okularki typ nawigacji,-aktualizację- możesz zapłacić i pobierzesz, nadmieniam że Garmin ma darmową dożywotnią,tylko trzeba do kompa podłączyć,(jak każdą zresztą) i pobrać,chyba że zaraz ukaże się  na forum-""polecam Heńka Kumpelka z ulicy .....)

(2016/07/31 14:11)

Wszystko zależy jaki sytem jest w urządzeniu ( android, os,windows,windows mobile, windows ce) oraz jaki program nawigacyjny (mapy) jest wgrany. Na ten program trzeba mieć licencję a gdy ta się skończy należy wykupić subskrybcję, która upoważnia do aktualizacji map. Programów nawigacyjnych jest wiele. Ze względu na kryptoreklamę nie będę ich oceniał ( można to zrobić na odpowiednich forach). Można jeździć na wersjach pirackich ale w czasie kontroli drogowej jeżeli policjant to stwierdzi to możemy byc pociągnięci do odpowiedzialności za kradzież własności intelektualnej. Ogólnie urządzenia mają czujnik GPS wbudowany, który  odbiera informację bezpośrednio z satelitów. W niektórych urządzeniach potrzebny jest również dostęp do internetu aby uzyskiwać informację o sytuacjach na drodze W telefonach mamy GPS-A, transmisja danych przez internet ( koszty )

(2016/08/01 08:59)

Wszystko zależy jaki sytem jest w urządzeniu ( android, os,windows,windows mobile, windows ce) oraz jaki program nawigacyjny (mapy) jest wgrany. Na ten program trzeba mieć licencję a gdy ta się skończy należy wykupić subskrybcję, która upoważnia do aktualizacji map. Programów nawigacyjnych jest wiele. Ze względu na kryptoreklamę nie będę ich oceniał ( można to zrobić na odpowiednich forach). Można jeździć na wersjach pirackich ale w czasie kontroli drogowej jeżeli policjant to stwierdzi to możemy byc pociągnięci do odpowiedzialności za kradzież własności intelektualnej. Ogólnie urządzenia mają czujnik GPS wbudowany, który  odbiera informację bezpośrednio z satelitów. W niektórych urządzeniach potrzebny jest również dostęp do internetu aby uzyskiwać informację o sytuacjach na drodze W telefonach mamy GPS-A, transmisja danych przez internet ( koszty )

Nie, nie można jeździć na wersjach pirackich. I nigdy nie byłem świadkiem by policjant w ogole raczył spojrzeć na oprogramowanie nawigacji. Poza tym jak on miałby ocenić jego oryginalność? Ani nie miał do tego przeszkolenia ani uprawnień. No chyba, że do załogi drogówki zaczęli dodawać specjalistów od piractwa.

A co do nawigacji, zwykle jest to prosta rzecz ale jeśli nie chcesz/nie wiesz jak to zrobić-napisz a możemy się umówić i to zrobię.

(2016/08/05 06:53)

Panowie, po co coś kombinować? Po co jeździć na piratach i ryzykować? Znacie wujka google i jego siostrę google maps? :) mają wersję dla kierowców, świetna nawigacja, bez zbędnych informacji. Stacje benzynowe, sklepy, bankomaty i co ci się żywnie podoba wyszukasz i cię poprowadzi. Trasy alternatywne i informację o korkach masz. A co najważniejsze mapa całego świata i wszystko za free (jak na tą chwilę). Wakacje, wyjazdy służbowe - używam tylko googla i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Jeśli jednak chcecie się bawić w zakup map i nawigacji to np Automapa (android) i roczny wydatek 90 PLN. Po co bawić się w piraty, kombinowanie, szukanie aktualizacji. Mam legalny program za 7.5 PLN miesiecznie i wszystko hula i się aktualizuje.

Jestem zaskoczony, że przy takich możliwościach są jeszcze osoby, które bawią się w pirackie mapy.

(2016/08/05 07:54)

Pierwsza_Krew, dziwisz się że ludzie używają pirackich map? To spójrz na film z linku poniżej, nie wiem czy to kleptomania, czy niektórzy tak mają że jak coś można mieć za darmo, nawet coś co kosztuje 5pln, to to ukradną :)

http://joemonster.org/filmy/77908/Perfekcyjna_kradziez_na_poczcie_podczas_skoku_stulecia

(2016/08/05 08:18)

Będę w Soch w niedzielę przed południem , możemy się umówić , tylko gdzie i o której , dojadę . 

Aby uciąć dyskusję o wersjacch pirackich , takiej nie chcę , chcę coś na GPS , bez konieczności internetu .

(2016/08/05 08:42)