Nazwiska radnych którzy głosowali za obligacjami . Skreślmy ich przy urnach

/ 20 odpowiedzi

Chciałem wszystkim  przypomnieć nazwiska Radnych miejskich , którzy bez żadnych zahamowań
       bez odpowiedzialności za przyszłość , głosowali za obligacjami , a tym samym za większym zadłużeniem miasta , dając wyraz całkowitej ignorancji . W/g mnie pokazali całkowity brak odpowiedzialności . Są to radni koalicji Osieckiego , a mianowicie :

1/  Gonta  Jolanta

2/  Karaś  Arkadiusz

3/  Cichocki  Marcin

4/  Dorywalski  Sławomir

5/ Dybiec  Krystyna

6/ Kaczmarek  Sylwester

7/ Kowaluk  Waldemar

8/  Stasiak  Edward

9/  Wojewoda  Jakub

10/ Zdzieszyński  Sylwester

11/ Rutkowska  Bożena

Pamiętajmy o tym przy urnie  !!!!!!!!!

Zapamiętajcie te nazwiska przy zbliżających się wyborach

PAMIĘTAMY I POMINIEMY ICH PRZY URNACH>

(2014/11/09 10:55)
Dobrze byłoby, żeby ktoś poświęcił trochę czasu i napisał nam ile kadencji / lat/ zasiadają w radach  rekordziści. Może wyborcy zastanowiliby się,że czas to zmienić.

(2014/11/09 10:58)
Zasłużeni radni! Wspaniale, ze Pani przypomina te nazwiska. Mądrzy ludzie powiadają, że obligacje zmniejszyły obciążenia finansowe miasta Sochaczew. 

(2014/11/09 15:55)

Chciałem wszystkim  przypomnieć nazwiska Radnych miejskich , którzy bez żadnych zahamowań
       bez odpowiedzialności za przyszłość , głosowali za obligacjami , a tym samym za większym zadłużeniem miasta , dając wyraz całkowitej ignorancji . W/g mnie pokazali całkowity brak odpowiedzialności . Są to radni koalicji Osieckiego , a mianowicie :

1/  Gonta  Jolanta

2/  Karaś  Arkadiusz

3/  Cichocki  Marcin

4/  Dorywalski  Sławomir

5/ Dybiec  Krystyna

6/ Kaczmarek  Sylwester

7/ Kowaluk  Waldemar

8/  Stasiak  Edward

9/  Wojewoda  Jakub

11/ Rutkowska  Bożena

To nie tak Panie bandar , to ludzie którzy zadłużyli miasto , pomijamy te nazwiska na listach . Przekażcie swoim rodzinom , omijamy ich na listach. To emeryci lub renciści , oczywiście nie wszyscy, którzy z pracy radnego zrobili sobie dodatek do wygodnego życia.

(2014/11/09 17:51)
Pani Komosa 
Niech Pani te bzdury Osieckiego wkleja gdzie indziej , Pani też podobno dostała stołek za poprzednie wybory , więc proszę nie zakłócać możliwości pisania opinii normalnym uczciwym ludziom .

Chciałem wszystkim  przypomnieć nazwiska Radnych miejskich , którzy bez żadnych zahamowań       bez odpowiedzialności za przyszłość , głosowali za obligacjami , a tym samym za większym zadłużeniem miasta , dając wyraz całkowitej ignorancji . W/g mnie pokazali całkowity brak odpowiedzialności . Są to radni koalicji Osieckiego , a mianowicie :
1/  Gonta  Jolanta
2/  Karaś  Arkadiusz
3/  Cichocki  Marcin
4/  Dorywalski  Sławomir
5/ Dybiec  Krystyna
6/ Kaczmarek  Sylwester
7/ Kowaluk  Waldemar
8/  Stasiak  Edward
9/  Wojewoda  Jakub
11/ Rutkowska  Bożena

(2014/11/09 20:28)
Pani komosa
Wkleja Pani jak powiedziano bzdury, a do tego jak to takie mądre i prawdziwe , to dlaczego Osiecki wstawia podpis
    Autor tego artykułu: Blog Piotra Osieckiego wyłączył możliwość komentowania.

No proszę się do tego się ustosunkować. Mówią prawda sama się obroni , to po co jej pomagać eliminując możliwości komentowania. A ludzie chcieliby coś tej władzy na ten temat powiedzieć , jednak nie mogą . Proszę powiedzieć Nam tu wszystkim jaki Pani ma stosunek to blokowania komentarzy przez Osieckiego . 

(2014/11/09 20:38)
a czy ktos moze przypomnieć nazwiska radnych którzy głosowali za pozostawieniem tej pseudo-radnej która krecila lody z tym mieszkaniem i która w końcu odwołali

(2014/11/09 20:41)

stawik12 i szarma

Nie wiedziałam, że wklejenie trzech linków może wywołać taka awanturę... i to wśród normalnych, uczciwych ludzi. Chętnie porozmawiałabym, bo lubię rozmawiać, ale nie podoba mi się ten niegrzeczny, rozkazujący ton.

Życzę spokojnej nocy.

(2014/11/09 21:24)
Pominęła Pani moje pytanie odnośnie blokowania komentarz czyżby nie starczyło odwagi?

(2014/11/09 22:05)
Panowie , pani Monika nie skomentuje tego bo jest to niewygodne/niezręczne dla niej - trochę to takie typowe zachowania dla ludzi z pod znaku koalicji rządzącej - niewygodnie omijamy

(2014/11/09 23:11)
Przeciw pozbawianiu Urszuli Kossakowskiej mandatu byli: Bogumił C, Ireneusz K, Urszula K, Teresa K, Bartosz O, Tomasz O, Urszula P, Paweł P, Marcin P, August R.

(2014/11/10 13:28)
http://www.ziemia-sochaczewska.pl/wp-content/uploads/2013/05/ZS_31_13-6-sierpnia.pdf

(2014/11/10 13:32)
http://w.sochaczewianin.pl/reklama/obj1.pdfww(A może tak przeżyjmy jeszcze raz)Tak poza Panią Kossakowską.

(2014/11/10 13:45)
Przypadek Pani kossakowskiej nie doprowadzi miasta do bankructwa przez zadłużanie.

(2014/11/10 13:50)
kostecki  Olaf i ty tutaj znów, chłopie na jakiej poczcie zakładasz te konta.

(2014/11/10 13:58)
Tak samo jakby bezrobotny zaciągnął kredyt na luksusowe czy wyścigowe/rajdowe  auto, teoretycznie samobójstwo ale  jeśli nauczy się dobrze jeździć i zacznie wygrywać wyścigi lub zostanie zawodowym kierowcą, starczy mu nie tylko na spłatę kredytu a także na luksusowe życie.

@kostecki Genialny argument. Szansa że ten bezrobotny zacznie wygrywać wyścigi jest mniej więcej taka jak to że rozsypanie wszystkich liter alfabetu na podłogę utworzy wyraz OSIECKI :-)

(2014/11/10 14:22)

Chciałem wszystkim  przypomnieć nazwiska Radnych miejskich , którzy bez żadnych zahamowań       bez odpowiedzialności za przyszłość , głosowali za obligacjami , a tym samym za większym zadłużeniem miasta , dając wyraz całkowitej ignorancji . W/g mnie pokazali całkowity brak odpowiedzialności . Są to radni koalicji Osieckiego , a mianowicie :
1/  Gonta  Jolanta
2/  Karaś  Arkadiusz
3/  Cichocki  Marcin
4/  Dorywalski  Sławomir
5/ Dybiec  Krystyna
6/ Kaczmarek  Sylwester
7/ Kowaluk  Waldemar
8/  Stasiak  Edward
9/  Wojewoda  Jakub
11/ Rutkowska  Bożena