negatywna opinia o produkcie firmy New Balance

/ 1 odpowiedzi
Chciałbym ze wszystkimi podzielić się swoją negatywną opinią na temat dobrze znanej wszystkim firmie butówNew Balance.
Jako, że nie kupujemy butów sportowych po raz pierwszy (od kilku lat kupujemy buty piłkarskie, sportowe) to nigdy nie zdarzyła nam się podobna sytuacja z innymi firmami. A to, co spotkało nas ze strony New Balance to jedna wielka żenada.
Buty odesłane do reklamacji dwa razy wróciły do nas z nierozpatrzoną sprawą!! A to dlaczego? Państwo Specjaliści, którzy otrzymali przesyłkę mieli wątpliwości na temat stanu sanitarnego butów. Butów sportowych, które były użytkowane zaledwie pół roku. Na świecie nie istnieje osoba, której podczas treningów nie pocą się stopy. To rzecz ludzka i naturalna. Gdy paczka wróciła do nas za pierwszym razem dobrze wyczyściliśmy buty, wypraliśmy, przewietrzyliśmy i doprowadziliśmy do stanu bardzo dobrego. Jednak Państwu wciąż nie odpowiadał stan higieniczny/ sanitarny butów.
Jeśli według rzeczoznawców marki New Balance stan sanitarny butów uniemożliwiał przeprowadzenie oględzin, to proszę powiedzieć jak użytkować buty, żeby stopa w nich się nie pociła??
Pracownicy New Balance nawet nie zerknęli na stan butów, które raptem po kilku miesiącach się rozkleiły, ponieważ nie odpowiadał im stan ogólny buta.
Mają oni na co dzień do czynienia z butami czy tez pracują w salonie kosmetycznym, bo czegoś tu nie rozumiem..
Całym sercem ODRADZAM zakupów, bo w razie jakiegoś problemu zostaniecie zupełnie olani i odesłani z takim kwitkiem.
Wygląda na to, że firma specjalnie nie rozpatruje złożonych rękojmi wykręcając się rożnego rodzaju wymówkami!
Ja mam bardzo podobną opinię na temat butów Gino Rossi, które kupiłam w salonie CCC w Sochaczewie. Markę Gino Rossi znam od lat, gdyż od 2004 roku kupowałam buty właśnie u nich. Były nie do zdarcia. Świetnej jakości skóra, kleje, wykonanie. Tamte produkty mogłam polecić z czystym sumieniem. W ubiegłym roku Gino Rossi zostało wykupione przez CCC, jednak naiwnie myslałam, że nie wpłynie to na jakość produktów. Jakże się myliłam. pod koniec września kupiłam w sochaczewskim salonie CCC półbuty, które kosztowały prawie 400 złotych. Po 2 tygodniach oba sie rozkleiły!! Po 2 tygodniach! Oddałam do reklamacji, na co dostałam odpowiedż, że butów nie wymienią na nowe, lecz moga tylko skleić te rozklejone. Tylko jaki to ma sens? Przeciez użyją tego samego kleju i te buty znów się rozkleją za kolejne 2 tygodnie. Jednym słowem: nie polecam kupowania butów Gino Rossi, to juz zdecydowanie nie ta jakość. Pozostała tylko cena - absolutnie zawyżona co do jakości.

(2019/12/16 10:39)