Neurolog dziecięcy

/ 4 odpowiedzi
Witajcie, czy ktoś wie, gdzie w Sochaczewie i okolicach przyjmuje (najlepiej prywatnie) neurolog dziecięcy?Za kontakt byłabym wdzięczna.

Ja korzystałam z pomocy neurologa w Łodzi (akurat w przypadku osoby dorosłej nie mogłam chyba trafić na lepszego specjalistę). Wiem, że lekarze tam są doświadczni i mieli styczność już z niejednym przypadkiem. Jeśli chodzi o konsultację dziecięcą, to najlepiej kontaktować się z recepcją, oni udzielają wszystkich informacji i nie odsyłają pacjenta z kwitkiem, bo ja akurat o to się nigdy nie dowiadywałam. Można też poczytać o samych lekarzach - http://melissamed.pl/neurolog- chociaż nie wiem czy takie wzmianki wiele powiedzą osobom, ktore chcą się zapisac na wizytę. Najlepiej nie czekać, tylko od razu próbować się zapisać - im więcej opinii specjalistów, tym większa szansa na szybką i trafną diagnozę i nastęnie podjęcie konkretnego leczenia!

(2018/02/23 10:38)
W Sochaczewie jest kilku neurologów, niestety nie ma wielu lekarzy specjalizujących się w pediatrii. Poza tym bardzo trudno jest obecnie zapisać się na fundusz i trzeba tutaj niejednokrotnie czekać wiele miesięcy na przyjęcie (nawet ze skierowaniem na cito, które lekarze rodzinni wystawiają zresztą niechętnie).
Ze swojej strony polecam kontakt tutaj:http://balumed.pl/specjalizacje/nefrolog-dzieciecy/

Bardzo dobry neurolog dziecięcy aczkolwiek w Warszawie.

(2019/11/15 07:15)