Nic .......................Nic.......... A MIAŁO BYĆ !!!!! Czemu nas ??????????????

/ 4 odpowiedzi

• konto usunięte

Witam chciałem się odniesc do mmmm że tak napiszę z pośród chyba 20-stu a może i chyba 50/60-ciu tak można było by zliczyć co nam obiecywali !!!!!!! Ale uczepię się tylko jednego a zatem !!!!!!!!!!!! ŚCIEŻKI ROWEROWE !!!!!!!!!! 
Tak to włosnie chodzi mi o to ...... obiecywali że powstaną !!!!!! Miała powstać super chodnik i scieżka taka tam gdzie tory wąskotorówki po całej długości i co ??????? NIC
Nic i tylko obietnice ... ostatnio wybrałem sie na przejażdzkę z żoną i dzieckiem rowerami i powiem tak kaaaaaaaaaaaaaaaaaatorga !!!!!!!!!!!!!!!! Ulice syf nędza   dziury !!! Chodniki krzywe krawężniki wysokie  na rowerze masakra non stop zatrzymywalismy sie aby dziecku pomóc !!!
Coraz wiecej ludzi biega , jezdzi na rowerze a u nas nic nie ma dla takich ludzi !!!!  Że tak napiszę jeden wielki  syf !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeżdżę dużo po naszym kraju i wiecie co nie narzekałem jak siedziałem tylko u nas , jak jakieś 4 lata temu zaczołem jezdzić i patrze jak miasteczka które nawet są mniejsze od Sochaczewa sie rozwijaja to mnie szlak trafia jak widzę w miastach jak rozwijają się i powstają -budują scieżki rowerowe , chodniki , ulice to moze to sie wam nie spodoba ale żałuję że tu kupiłem mieszkanie żałuję że tu mieszkam !!!!! Piszę to z całą swiadomoscią i mam jeszcze ale to małą nadzieje że w końcu sie to poprawi !!!!!!!!!!!

Dziekuję wam za przeczytanie i mam nadziej że napiszecie prawdę co was boli co nam obiecywali i naprawde że w koncu trzeba o ty mówić bo jeszczę z 5 lat i nasz Sochaczew to bedzie dopiero ................ Czy chcemy tego ??? Każdy z nas powie nie .  
Ale nigdzie więcej władze nie biorą tyle pieniędzy co u nas (250-300.000/rok). Po co mają coś robić?-żeby spieprzyć? Lepiej jak nic nie robią.

(2015/05/30 12:14)
Ścieżki rowerowe chcesz.....  a zobacz jak wygląda  zostawianie rowerów pod stacją PKP.O tym będzie w kolejnym wpisie na blogu.
W królestwie samochodów,  rower według urzędników to jakaś fanaberia dla biedoty co jej nie stac na samochód i dla jakiś hipsterów.
Jak bardzo urzędnicy sa przyspawani do kierownicy w samochodzie widać po pomyśle budowy  wiaty  rowerowej na P&R  za wieżą ciśnień,  zamiast postawić ta wiatę przy dworcu i postoju taksówek.  Efekt .... W Teresinie i Błoniu  pod wiatą stoi 15-20 rowerów w Sochaczewie  1-2.
Tymczasem na dworcu.... przywiązane do reklam dzisiaj 14 sztuk rowerów.
Oczywiście rozwiązaniem problemu nie jest wlepianie mandatów a jak najszybsza budowa parkingu dla rowerów kosztem tego połowy OGRYZKA (8 samochodów)  parkingu przy stacji.
Oczywiscie sie "nie da" bo nie.

(2015/06/01 13:39)
Co to za ścieżka rowerowa którą można przejechać się tylko ul. Traugutta albo Olimpijską???Ścieżka powinna być zrobiona przy głównych ulicach miasta czyli tak aby łączyć poszczególne dzielnice np: ścieżka od Boryszewa czyli cała ul. 15 -go sierpnia aż do centrum i z drugiej strony aż do Chodakowa.....Chodniki u nas w mieście też jakiś dramat!!!!!!Obecnie jestem mamą i przeprawa z wózkiem to katorga nie ma zjazdów krawężniki wysokie i nieustannie trzeba dźwigać i mocować się z wózkiem.....na rynku też przydałaby się wymiana starej nawierzchni (na starej części rynku) no i samochody parkujące na chodnikach....ehhhh......dla mamy z wózkiem pozostaje poruszanie się ulicą

(2015/06/01 23:04)