Nie bądź chuliganem w Lany Poniedziałek

/ 3 odpowiedzi

nie jestem przeciwko Policji,ale takie bzdety (z zakazem komentowania) doprowadzają mnie do białej gorączki,POLICJA PROSI !!! a jak przyjdzie lany poniedziałek(kto w  pisał ten artykuł-Lany Poniedziałek Z DUZYCH LITER),jak dwa czy trzy trzy lata temu kolega zadzwonił że banda idiotów lata z wodą i leje,otrzymał odpowiedź-niech pan unika takich ulic !! a moze załadować do tych ogromnyxh radiowozów po trzech policjantów,podjechać ,sprać dupy tym gnojom polewającym samochody i rowerzystów  , ukarać mandatem po 1000 zł ?zamiast wozić doopy i łapać przechodzących przez jezdnię w niedozwolonym miejscu ! smacznego jajeczka i zyczyłbym sobie Policjantów jak Bear Grills

A ja myślę, że się jednak czepiasz :) Nikt raczej nie lubi dostać kubłem lodowatej wody podczas spaceru z dzieckiem. Tradycja, tradycją, ale takie chuligańskie zagrywki nie są fajne. 

Policja prosi, bo ma do tego prawo. Mimo tych apeli sytuacja się powtarza. Ludzie są tak oporni na wiedzę, że mimo mandatów karnych i tak powtarzają te same wykroczenia. I mają pretensję do tego policjanta, który musi wykonywać obowiązki. 

To, że łapią za przechodzenie w niedozwolonym miejscu to chyba wina samego przechodzącego, kttóremu często nie chce się ruszyć tylka kilka metrow dalej i dojść do pasów. Później tylko dramat, jak go jakiś kierowca przyjmie na maskę. Jak na Sienkiewicza holowali samochody lub wystawiali mandaty to wszyscy mieli pretensję, że nie mają gdzie parkować i dlatego stawiają pojazdy wszędzie gdzie się da. Jaka wina w tym policjantów? Gdyby nie karali, to mama z wozkiem chodnikiem nie przejdzie. A jak nie przejdzie to będzie pretensja, ze nic nie robia. 

I tak w kolko...

Robroy, nie urodził się jeszcze taki, który każdemu dogodzi :)

Pozdrawiam i spokojnych swiat zycze.

 

 

Robroy...

(2016/03/26 10:02)

no to niech Straż Pożarną wezma do współpracy,jak takiej bandzie sikną z sikawki wodą pokolorowaną to im się odechce,prosić i błagać to mozna

(2016/03/26 10:33)

(2016/03/26 10:37)