nie głosować na Czubackiego

/ 8 odpowiedzi
oddając głos na Czubackiego dajesz szansę na Starostę Osieckiemu,mający wiele mandatów w powiecie,PiSiory wejdą w koalicję z jakimś małym ugrupowaniem i wybiorą Osieckiego Starostą,ODDAJ GŁOS NA CZUBACKIEGO TO EWIDENTNIE GRA LUDZI OSIECKIEGO , chcieliśta to macie-skumbrie w tomacie,skumbrie w tomacie
Jadłeś Ty kiedyś skumbrie w tomacie? Wiesz jakie to pyszne? No tak, nie jadłeś, bo byś nie bredził o Osieckim - staroście. Gdzie widziałeś, żeby największe ugrupowanie nie wzięło najlepszego stanowiska? PiS dopuści SFS do stołka Starosty? Nie weźmie też żadnego innego koalicjanta, tylko SFS właśnie. I to ugrupowanie weźmie stanowisko wicestarosty. Potem podzielą się członkostwem w Zarządzie i prezydium Rady oraz szefowaniem Komisjom.Zatem Osiecki Burmistrzem, Fergiński wiceburmistrzem. Pani Gonta Starostą, pan Dobrowolski wicestarostą. Tak na rynku gadają baby z jajami. 

(2014/11/20 23:21)
Pani Gonta starostą,to kres wszystkiego!

(2014/11/21 09:50)
Ptaszku, dobry układzik wyczaiłeś a Olaf znów coś brał nieodpowiedniego na śniadanie.
Ja jednak dałbym szanse Czubackiemu i Pawlak.
Karol

(2014/11/21 10:32)
Kostecki-Olaf idź dziś na spacer bo widzisz podwójnie...:) lub zmień okulary z różowych na normalne a rzeczywistość będzie wyglądała zupełnie inaczej niż ją opisujesz.
Karol

(2014/11/21 11:07)